WP Cloud Plugins - en to bg_BG translation catalogue (1556 entries)

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
bg_BG:  В повечето случаи това може да бъде разрешено чрез конфигурационния панел на сървъра ви. В противен случай попитайте вашият хостинг доставчик как да разрешите това разширение на вашият сървър.

en: "Access Forbidden" Notice
bg_BG: известие "Забранен достъп"

en: ### Default Module ###
bg_BG: ### Модул по подразбиране ###

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
bg_BG: %1$s - Налична е по-нова версия на WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
bg_BG: %1$s - Препоръчваме ви да зададете поне 256 MB памет. Вижте: %2$s

en: %d file(s) uploaded for product
bg_BG: %d файл(и), качен(и) за продукта

en: %s activity for %s
bg_BG: %s дейност за %s

en: %s added as downloadable file!
bg_BG: %s добавен като файл за изтегляне!

en: %s added the %s %s in %s
bg_BG: %s добави %s %s в %s

en: %s created a %s for the %s %s
bg_BG: %s създаде %s за %s %s

en: %s deleted the %s %s
bg_BG: %s изтрит е %s %s

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
bg_BG: %s изтеглени %s файлове от %s %s като ZIP файл

en: %s downloaded the %s %s
bg_BG: %s изтеглени %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
bg_BG: %s изтегли %s %s като %s файл

en: %s edited the %s %s
bg_BG: %s редактира %s %s

en: %s module
bg_BG: %s модул

en: %s moved the %s %s to %s
bg_BG: %s премести %s %s до %s

en: %s needs your help!
bg_BG: %s се нуждае от вашата помощ!

en: %s performed an action: %s for %s
bg_BG: %s извърши действие: %s за %s

en: %s previewed the %s %s
bg_BG: %s преглед на %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
bg_BG: %s преименуване на %s %s на %s

en: %s searched for "%s" in %s
bg_BG: %s търсеше "%s" в %s

en: %s searched for: %s
bg_BG: %s търсено: %s

en: %s streamed the %s %s
bg_BG: %s излъчва %s %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
bg_BG: %s се опита да качи %s (%s) в %s

en: %s updated the %s of the %s %s
bg_BG: %s актуализира %s на %s %s

en: %s updated the description of the %s %s
bg_BG: %s актуализира описанието на %s %s

en: (x) selected
bg_BG: (x) избрани

en: A PHP extension stopped the file upload
bg_BG: Разширение на PHP спира качването на файлове

en: A visitor
bg_BG: Посетител

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
bg_BG: НЕОБХОДИМИ ДЕЙСТВИЯ: WP Cloud Plugin е загубил оторизация за %s акаунт

en: AJAX Requests Checks
bg_BG: Проверки на заявките на AJAX

en: API Application
bg_BG: Приложение на API

en: Abort upload
bg_BG: Прекъсване на качването

en: Accent Color
bg_BG: Акцентен цвят

en: Access Forbidden
bg_BG: Забранен достъп

en: Accessibility
bg_BG: Достъпност

en: Account (ID: %s) is not connected.
bg_BG: Акаунтът (ID: %s) не е свързан.

en: Account Email
bg_BG: Имейл на акаунта

en: Account ID
bg_BG: Идентификационен номер на акаунт

en: Account Name
bg_BG: Име на Сметката

en: Account Profile Image Url
bg_BG: Профил на акаунта Изображение Url

en: Account is not linked to the plugin anymore.
bg_BG: Акаунтът вече не е свързан с плъгина.

en: Account not connected
bg_BG: Акаунтът не е свързан

en: Accounts
bg_BG: Профили

en: Action page
bg_BG: Страница за действие

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: Activate License
bg_BG: Активиране на лиценз

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
bg_BG: Активирайте бутона Google Pop Out, който се вижда в инлайн прегледа за няколко файлови формата.

en: Activate the plugin!
bg_BG: Активирайте плъгина!

en: Activate via Envato Market
bg_BG: Активиране чрез Envato Market

en: Activate your license
bg_BG: Активирайте лиценза си

en: Active plugins
bg_BG: Активни плъгини

en: Add
bg_BG: Добавяне

en: Add & Configure Modules
bg_BG: Добавяне и конфигуриране на модули

en: Add Account
bg_BG: + Добавяне на сметка

en: Add Direct links
bg_BG: Добавяне на директни връзки

en: Add File
bg_BG: Добави файл

en: Add Module
bg_BG: Добави модул

en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Add New Module
bg_BG: Добавяне на нов модул

en: Add a button to download a file
bg_BG: Добавяне на бутон за изтегляне на файл

en: Add a description...
bg_BG: Добавете описание...

en: Add a list of file download/view links
bg_BG: Добавяне на списък с връзки за изтегляне/преглед на файлове

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
bg_BG: Добавете префикс към името на качените файлове. Това може да включва път до папка.

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
bg_BG: Добавете бутон за опресняване в заглавието, за да могат потребителите да опресняват данните в модула и да извличат промените.

en: Add description
bg_BG: Добавяне на описание

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. (jpg|png|gif).
bg_BG: Добавете разширения, разделени със символ за тръба: | . Напр. (jpg|png|gif).

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
bg_BG: Добавяйте файлове или папки по име, идентификатор или миметип, разделени със символ за тръба: | . Например (file1.jpg|дълго име на папка).

en: Add folder
bg_BG: Добавяне на папка

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
bg_BG: Добавете няколко имейл адреса, като ги разделите със запетая (<code>,</code>).

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
bg_BG: Добавете термини за търсене, ако искате да стартирате търсене, когато се визуализира шорткодът. Моля, обърнете внимание, че това засяга само първоначалното визуализиране. Ако искате да покажете само определени файлове, можете да използвате раздела "Филтри"

en: Add shortcut
bg_BG: Добавяне на пряк път

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
bg_BG: Добавете имейл адреса на потребителя към разрешенията за споделяне на създадената папка в облака. Потребителят ще може да получи достъп до папката директно чрез облака, а не само чрез тази приставка.

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
bg_BG: Добавяне на миниатюри за елементите в списъка за възпроизвеждане.

en: Add to Media Library
bg_BG: Добавяне към медийна библиотека

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
bg_BG: Добавете идентификатора на работното си пространство, ако искате да използвате съкратител на URL адреси, за да взаимодействате с профила си в контекста на работното си пространство в Rebrandly.

en: Add your file
bg_BG: Добавете файла си

en: Add your files
bg_BG: Добавете вашите файлове

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
bg_BG: Добавяне на собствени класове в контейнера за приставки. Можете да добавите няколко класа, разделени с бял интервал.

en: Add/Edit descriptions
bg_BG: Добавяне/редактиране на описания

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
bg_BG: Добавя бутон за добавяне на папка към формата за качване, ако браузърът го поддържа. Той позволява на потребителя да качва папки, като запазва структурата им непокътната.

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
bg_BG: Коригирайте името на файла, като добавяте префикси, суфикси и заменяте самото име на файла.

en: Administrator
bg_BG: Администратор

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: Afrikaans
bg_BG: Африканс

en: Albanian
bg_BG: Албански

en: All Events
bg_BG: Всички събития

en: All Modules
bg_BG: Всички модули

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
bg_BG: Всички лични папки се създават при първото визуализиране на модул, в който е активирана функцията "Лични папки".

en: Allow Mouse Click on Image
bg_BG: Разрешаване на кликването с мишката върху изображението

en: Allow ZIP Downloads
bg_BG: Разрешаване на изтеглянето на ZIP

en: Allow download
bg_BG: Разреши изтегляне

en: Allow folder upload
bg_BG: Разрешаване на качването на папки

en: Allow preview in new tab
bg_BG: Разрешаване на предварителен преглед в нов раздел

en: Allow switching between views
bg_BG: Позволяване на превключване между изгледи

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
bg_BG: Позволете на приставката да поддържа достъп до съдържанието от името на потребителя.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда и изтегля всички ваши %s файлове и файлове, споделени с вас. Искаме разрешение за `виждане`, за да можете да изброявате файловете чрез модулите на плъгина, а разрешението за `изтегляне` позволява на потребителите ви да изтеглят файлове от вашия Google Drive.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда основния ви %s имейл адрес. Имейл адресът ще бъде показан на тази страница за лесно идентифициране на акаунта.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда публично достъпната ви лична информация, като име и профилна снимка. Вашето име и профилна снимка ще бъдат показани на тази страница за лесно идентифициране на профила.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
bg_BG: Разрешете на приставката да вижда, изтегля, редактира, създава и изтрива всички ваши %s файлове и файлове, споделени с вас. Искаме разрешение за `виждане`, за да можете да преглеждате файловете чрез модулите на плъгина. Разрешението `създаване` се изисква, за да позволите качването на ново съдържание в облачния ви акаунт. Останалите разрешения са необходими, за да можете да управлявате файловете в облачния си акаунт. Това включва преименуване, редактиране, изтриване и споделяне на файловете ви чрез модулите на плъгина.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда, изтегля, редактира, създава и изтрива само определени %s файлове, които използвате с този плъгин. Искаме разрешение за `виждане`, за да можете да разглеждате файловете чрез модулите на плъгина. Разрешението `създаване` се изисква, за да позволите качването на ново съдържание в акаунта ви в облака. Останалите разрешения са необходими, за да можете да управлявате файловете в облачния си акаунт. Това включва изтегляне, преименуване, редактиране, изтриване и споделяне на тези специфични за плъгина файлове чрез модулите на плъгина. Плъгинът няма достъп до никакво съдържание във вашия %s, което не е качено чрез плъгина.

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда, редактира, създава и изтрива всички ваши %s файлове

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
bg_BG: Разрешете на плъгина да вижда, редактира, създава и изтрива всички ваши %s файлове и файлове, които са споделени с вас

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
bg_BG: Позволете на потребителя да получи бърз достъп до действията на трохите, папките и заглавието, като използва бутона "връщане към началото" в модула.

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
bg_BG: Позволете на потребителя да види миниатюра на файл, когато мине с мишката върху бутона за бърз преглед.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
bg_BG: Позволете на потребителя да прескочи рекламата след изтичане на следния брой секунди

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
bg_BG: Позволете на потребителя да прескочи рекламата след изтичането на следния брой секунди.

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
bg_BG: Позволете на потребителя да прескочи рекламата след изтичане на следния брой секунди

en: Allow users to add and edit descriptions.
bg_BG: Позволете на потребителите да добавят и редактират описания.

en: Allow users to copy content.
bg_BG: Позволете на потребителите да копират съдържание.

en: Allow users to create folders.
bg_BG: Позволете на потребителите да създават папки.

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
bg_BG: Разрешете на потребителите да изтриват съдържание в акаунта ви в облака.

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
bg_BG: Позволете на потребителите да редактират документи на Google и Office.

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
bg_BG: Позволете на потребителите да избират множество файлове и папки за изтегляне на ZIP

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
bg_BG: Позволява ви да получите достъп до папките на екипа на Dropbox, ако използвате бизнес акаунт

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
bg_BG: Позволява на клиентите ви да качват файлове при поръчка на този продукт.

en: Almost done...
bg_BG: Почти готово...

en: Almost ready
bg_BG: Почти готов

en: Always.
bg_BG: Винаги.

en: An anonymous user
bg_BG: Анонимен потребител

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
bg_BG: Използва се приблизителна оценка на пропускателната способност на API. Ако потребителят спре изтеглянето на файла, преди то да е приключило, той все пак ще се счита за пълно изтегляне.

en: Animation duration
bg_BG: Продължителност на анимацията

en: Anonymous user
bg_BG: Анонимен потребител

en: App Folder - Limited Access
bg_BG: Папка с приложения - ограничен достъп

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
bg_BG: Папка с приложения - Достъп само до файлове, качени от плъгина

en: Arabic
bg_BG: Арабски

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
bg_BG: Подредба на диапозитивите. Подредете слайдовете в ред (хоризонтално) или колона (вертикално).

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
bg_BG: Тъй като анонимните потребители нямат потребителски метаданни, които могат да се използват в шаблона за име на папка, плъгинът ще генерира уникален обект с потребителски метаданни за тези потребители. По подразбиране името на папката им ще бъде с префикс "%s", така че всички техни папки да бъдат групирани заедно. Можете да промените този префикс тук.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
bg_BG: Тъй като API не предоставя миниатюри в движение, плъгинът ще ги генерира и съхранява локално. Ако е необходимо, можете да изчистите тази папка.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
bg_BG: Тъй като API не предоставя миниатюри в движение, плъгинът ще ги генерира и съхранява локално. Ако е необходимо, можете да изчистите тази папка..

en: Ascending
bg_BG: Възходящо

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
bg_BG: Поискайте да въведете парола, преди да се покаже съдържанието.

en: Aspect ratio
bg_BG: Съотношение на страните

en: Attach your documents
bg_BG: Приложете документите си

en: Audio Player
bg_BG: Аудио плеърComment

en: Author URL
bg_BG: URL адрес на автора

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
bg_BG: Оторизацията се управлява от администратора на мрежата чрез %sНастройки на мрежата%s

en: Auto Play
bg_BG: Авто пускане

en: Auto mode
bg_BG: Автоматичен режим

en: Auto size
bg_BG: Автоматичен размер

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
bg_BG: Автоматично създаване на споделена връзка за папката за качване.

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
bg_BG: Автоматично създаване на споделени връзки за качените файлове.

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
bg_BG: Автоматично създаване на лични папки за даден потребител след регистрацията му в сайта.

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
bg_BG: Автоматично генериране на споделени връзки за качени файлове и папки. Ако използвате модула като поле за качване във формуляра си, споделените връзки също ще се съхраняват в подадените файлове във формуляра.

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
bg_BG: Автоматично отваряне на светлинния прозорец веднага след зареждане на съдържанието в модула. Може да е полезно, ако искате слайдшоуто да започне на цял екран при отваряне на страницата.

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
bg_BG: Автоматично стартирайте следващия елемент от списъка за възпроизвеждане, след като текущият приключи.

en: Autoplay
bg_BG: Автопускане

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
bg_BG: Автоматичното възпроизвеждане обикновено не се препоръчва, тъй като се счита за отрицателно преживяване за потребителите. Освен това то е деактивирано в много браузъри

en: Available placeholders:
bg_BG: Налични заместители:

en: Available placeholders: %s
bg_BG: Налични запазени места: %s

en: Back
bg_BG: Назад

en: Background color for dark theme
bg_BG: Цвят на фона за тъмна тема

en: Background color for light theme
bg_BG: Цвят на фона за светлата тема

en: Backup
bg_BG: Архивиране

en: Backward
bg_BG: Обратно

en: Bandwidth usage
bg_BG: Използване на честотната лента

en: Bandwidth usage (in GB)
bg_BG: Използване на честотна лента (в GB)

en: Basic Actions
bg_BG: Основни действия

en: Beat
bg_BG: Победи

en: Before we start: your Data & Privacy
bg_BG: Преди да започнем: вашите данни и поверителност

en: Begin authorization
bg_BG: Започване на оторизация

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
bg_BG: Започнете активирането на лиценза, като използвате акаунта си в Envato или лицензионния код.

en: Belarusian
bg_BG: Белоруски

en: Beta testing
bg_BG: Бета тестване

en: Black
bg_BG: Черен

en: Block untraceable users
bg_BG: Блокиране на непроследими потребители

en: Border radius
bg_BG: Рамка радиус

en: Box Account Settings
bg_BG: Настройки на акаунта на Box

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
bg_BG: Box ще създаде само една споделена връзка за всеки файл. Задаването на парола, срок на валидност или разрешение ще промени основно разрешението за споделяне на самия файл. То ще засегне съществуващата споделена връзка за файла.

en: Break link with Personal Folder
bg_BG: Прекъсване на връзката с личната папка

en: Bulgarian
bg_BG: Български

en: Business Accounts
bg_BG: Бизнес акаунти

en: Button
bg_BG: Бутон

en: Buy License
bg_BG: Купете лиценз

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
bg_BG: По подразбиране плъгинът ще зарежда скриптове само когато шорткодът присъства на страницата. Ако зареждате динамично съдържание чрез AJAX повиквания и плъгинът не се появява, разрешете тази настройка.

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
bg_BG: По подразбиране само потребителите администратори могат да навигират във всички лични папки. Добавете други потребителски роли, ако искате те да могат да виждат всички лични папки.

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
bg_BG: По подразбиране датата на последната промяна ще бъде променена на датата/часа, когато файлът е бил качен. Ако искате да запазите оригиналната дата, разрешете тази настройка.

en: Cache
bg_BG: Кеш памет

en: Calculating...
bg_BG: Изчисляване на...

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
bg_BG: Може ли приставката да използва OpenSSL за сигурни връзки и криптиране?

en: Can't create link
bg_BG: Не може да се създаде връзка

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cannot add %s!
bg_BG: Не мога да добавя %s!

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
bg_BG: Не може да се създаде директорията на кеша %s или не може да се записва

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
bg_BG: Не мога да намеря .htaccess файл в кеш директорията %s

en: Cannot generate thumbnail image
bg_BG: Не може да се генерира миниатюрно изображение

en: Cannot get account storage information.
bg_BG: Не може да се получи информация за съхранението на акаунта.

en: Cannot get image
bg_BG: Не може да се получи изображение

en: Cannot read import file.
bg_BG: Не може да прочете файл за внос.

en: Caption / Description
bg_BG: Надпис / описание

en: Captions/Subtitles
bg_BG: Надписи / Субтитри

en: Catalan
bg_BG: Каталунски

en: Center the active slide in the viewport.
bg_BG: Центриране на активния слайд в полезрението.

en: Centred slides
bg_BG: Центрирани слайдове

en: Change Plugin Settings
bg_BG: Променете настройките на приставката

en: Chapters
bg_BG: Глави

en: Check for updates
bg_BG: Провери за обновления

en: Child theme
bg_BG: Детска тема

en: Chinese
bg_BG: Китайски

en: Chinese (Simplified)
bg_BG: Китайски (опростен)

en: Chinese (Traditional)
bg_BG: Китайски (традиционен)

en: Choose
bg_BG: Изберете

en: Choose from %s
bg_BG: Изберете от %s

en: Choose this module
bg_BG: Изберете този модул

en: Clear
bg_BG: Премахване

en: Click to go back
bg_BG: Кликнете, за да се върнете назад

en: Client ID
bg_BG: Клиентски идентификационен номер

en: Client Secret
bg_BG: Клиентска тайна/Таен ключ

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Cloud Content
bg_BG: Съдържание в облака

en: Cloud Content Accessibility
bg_BG: Достъпност на съдържанието в облака

en: Color Palette
bg_BG: Палитра с цветове

en: Communication WP Cloud Plugin license server
bg_BG: Комуникация WP Cloud Plugin лицензен сървър

en: Computers
bg_BG: Компютри

en: Configuration problem
bg_BG: Проблем с конфигурацията

en: Configure
bg_BG: Конфигуриране

en: Configure Module
bg_BG: Опции за шорткод

en: Configure the upload field with module builder.
bg_BG: Конфигуриране на полето за качване с помощта на модула за изграждане.

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
bg_BG: Конфигурирайте този модул с помощта на модула за изграждане на модули или изберете съществуващ модул.

en: Connect
bg_BG: Свързване

en: Connect Account(s)
bg_BG: Свързване на акаунт(и)

en: Connect Personal Folders
bg_BG: Свързване на лични папки

en: Connect your account!
bg_BG: Свържете профила си!

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
bg_BG: Свързването със Slack може значително да подобри работния процес на управлението ви. Тази интеграция ви позволява да получавате известия в реално време за важни събития, свързани с плъгина, директно във вашите Slack канали.

en: Contact Support
bg_BG: Свържете се с поддръжката

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Convert Documents
bg_BG: Конвертиране на документи

en: Convert documents to Google Docs
bg_BG: Конвертиране на документи в Google Docs

en: Convert following mimetypes
bg_BG: Преобразувайте следните миметитипове

en: Converting
bg_BG: Преобразуване

en: Converting failed
bg_BG: Преобразуването не бе успешно

en: Copied to clipboard!
bg_BG: Копирани в клипборда!

en: Copy
bg_BG: Копиране

en: Copy Notifications
bg_BG: Копиране на известия

en: Copy Shortcode
bg_BG: Копиране на кратък код

en: Copy to
bg_BG: Копиране до

en: Copy to clipboard
bg_BG: Копирай в клипборда

en: Could not send email
bg_BG: Не можа да се изпрати имейл

en: Could not send summary email
bg_BG: Не може да се изпрати обобщаващ имейл

en: Create
bg_BG: Създаване

en: Create Personal Folders on registration
bg_BG: Създаване на лични папки при регистрация

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
bg_BG: Създаване на всички лични папки при първото използване на модула

en: Create direct link
bg_BG: Създайте директна връзка

en: Create document
bg_BG: Създайте документ

en: Create link with Personal Folder
bg_BG: Създаване на връзка с лична папка

en: Create module
bg_BG: Създаване на модул

en: Create new Google Documents via this module.
bg_BG: Създаване на нови документи в Google чрез този модул.

en: Create new documents
bg_BG: Създайте нови документи

en: Create new folders
bg_BG: Създайте нови папки

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
bg_BG: Създайте или редактирайте страница/пост, след което добавете блока WP Cloud Plugin чрез любимия си редактор. Конфигурирайте модула и щракнете върху Публикуване или Актуализиране.

en: Create shortcuts
bg_BG: Създаване на преки пътища

en: Create shortcuts to files and folder.
bg_BG: Създаване на преки пътища към файлове и папки.

en: Create support ticket
bg_BG: Създаване на билет за поддръжка

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
bg_BG: Създайте конфигурацията на модула чрез Конфигуратора на модули и копирайте + поставете суровия кратък код в това поле.

en: Create your first Module
bg_BG: Създайте първия си модул

en: Create zip file
bg_BG: Създайте zip файл

en: Created
bg_BG: Създаден

en: Created by %s
bg_BG: Създадена от %s

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
bg_BG: Създаването на лична папка отнема около 1 секунда/папка. Затова не се препоръчва да активирате тази функция, когато имате много потребители.

en: Creating shared link...
bg_BG: Създава се споделена връзка ...

en: Creating zip file
bg_BG: Създаване на zip файл

en: Croatian
bg_BG: Хърватски

en: Crop thumbnails
bg_BG: Изрязване на миниатюри

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
bg_BG: Изрязване на миниатюри във формат 1:1.

en: Cross domain verification
bg_BG: Проверка между домейни

en: Current selected folder
bg_BG: Текуща избрана папка

en: Custom CSS
bg_BG: Персонализиран CSS

en: Custom CSS Classes
bg_BG: Потребителски CSS Класове

en: Custom Image (selected below)
bg_BG: Персонализирано изображение (избрано по-долу)

en: Custom button text
bg_BG: Текст за бутона

en: Custom text for the top folder
bg_BG: Потребителски текст за горната папка

en: Czech
bg_BG: Чешки

en: Danish
bg_BG: Датски

en: Dark
bg_BG: Тъмно

en: Dark 1
bg_BG: Тъмно 1

en: Dark 2
bg_BG: Тъмно 2

en: Dashboard
bg_BG: Табло

en: Data has been successfully imported.
bg_BG: Данните са успешно импортирани.

en: Data has not been successfully imported.
bg_BG: Данните не са импортирани успешно.

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date of creation
bg_BG: Дата на създаване

en: Deactivate
bg_BG: Деактивирайте

en: Deactivate License
bg_BG: Деактивиране на лиценза

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default click behavior
bg_BG: Поведение при кликване по подразбиране

en: Default folder for Guests and non-linked Users
bg_BG: Папка по подразбиране за гости и несвързани потребители

en: Default timezone is %s - it should be UTC
bg_BG: Часовата зона по подразбиране е %s - трябва да е  по UTC

en: Default timezone is UTC
bg_BG: Часовата зона по подразбиране е UTC

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
bg_BG: Определя времевата рамка за прилагане на ограниченията за използване. Изберете един от предварително определените периоди.

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
bg_BG: Забавяне между циклите в милисекунди. По подразбиране е 5000.

en: Delay between slides
bg_BG: Забавяне между слайдовете

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Delete Module
bg_BG: Изтриване на модула

en: Delete Notifications
bg_BG: Изтриване на известия

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
bg_BG: Изтриване на лични папки след изтриване на потребител на WP

en: Delete file
bg_BG: Изтриване на файл

en: Delete settings on Uninstall
bg_BG: Изтрийте настройките при Деинсталиране

en: Delete to trash
bg_BG: Изтрийте в кошчето

en: Deleted
bg_BG: Изтрито

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
bg_BG: Предоставяйте миниатюри директно от сървърите на OneDrive или ги съхранявайте на собствен сървър. Съхраняването на миниатюрите локално може да забави работата на приставката.

en: Descending
bg_BG: Низходящо

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description Upload Box
bg_BG: Описание Кутия за качване

en: Description position
bg_BG: Описание на позицията

en: Description updated
bg_BG: Обновено описание

en: Description was edited.
bg_BG: Описанието е редактирано.

en: Descriptions always visible
bg_BG: Описанията са винаги видими

en: Deselect all
bg_BG: Премахнете избора на всички

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Direct Link
bg_BG: Пряка връзка

en: Direct link
bg_BG: Пряка връзка

en: Direct media display
bg_BG: Директно показване на медиите

en: Direction
bg_BG: Посока

en: Direction of slide movement.
bg_BG: Посока на движение на плъзгача.

en: Disable the notification for the user that executes the action.
bg_BG: Деактивиране на известието за потребителя, който изпълнява действието.

en: Display a folder tree for easier navigation.
bg_BG: Показване на дърво на папките за по-лесна навигация.

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
bg_BG: Покажете заглавие, което показва местоположението на папката и бутоните за действие.

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
bg_BG: Показвайте съобщение за вход в модула, ако потребителят няма разрешение да разглежда модула.

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
bg_BG: Покажете бутон за закупуване на вашата медия, като добавите URL адрес към вашия уеб магазин.

en: Display descriptions in the slide if available.
bg_BG: Показвайте описанията в слайда, ако има такива.

en: Display filename on hover
bg_BG: Показване на името на файла при преминаване с мишката

en: Display folder tree
bg_BG: Показване на дървото на папките

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
bg_BG: Показване на скрити системни (dot) файлове (напр. .DS_store, .config).

en: Display or Hide the file names in the gallery.
bg_BG: Показване или скриване на имената на файловете в галерията.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
bg_BG: Показвайте или скривайте имената на файловете в елемента на плъзгача.

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
bg_BG: Показване на трохите с текущото местоположение на папката.

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
bg_BG: Показвайте имената на файловете в изгледа на миниатюрите само при преминаване с мишката над файла. Когато е деактивирано, имената на файловете и действията ще се показват директно под файла. При устройства със сензорно докосване ще се показват винаги.

en: Display the last modified date in the playlist.
bg_BG: Показване на датата на последната промяна в списъка за възпроизвеждане.

en: Display the last modified date of the item.
bg_BG: Показване на датата на последната промяна на елемента.

en: Display the playlist above the video container.
bg_BG: Покажете списъка за възпроизвеждане над контейнера за видеоклипове.

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
bg_BG: Показвайте списъка за възпроизвеждане директно при визуализиране на модула.

en: Display thumbnails
bg_BG: Показване на миниатюри

en: Display your files in the module.
bg_BG: Покажете файловете си в модула.

en: Display your folders and subfolders.
bg_BG: Покажете папките и подпапките си.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
bg_BG: Показва дали WP Cron Jobs са активирани или не.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
bg_BG: Показва дали WordPress е в режим подръжка.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
bg_BG: Показва дали WordPress използва външен кеш на обект или не.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
bg_BG: Показва дали текущаа тема е Дете.

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
bg_BG: Не забравяйте да тествате модула си във Front-End.

en: Do you really want to delete these files?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете тези файлове?

en: Do you really want to delete:
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете:

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
bg_BG: Искате ли ръчно да свържете потребителите си с местоположението на папката или плъгинът трябва да се справи с това автоматично вместо вас?

en: Docs
bg_BG: Документи

en: Document
bg_BG: Документ

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Documents
bg_BG: Документи

en: Download
bg_BG: Изтегляне

en: Download File
bg_BG: Свали

en: Download Notifications
bg_BG: Изтеглете известия

en: Download Restrictions
bg_BG: Ограничения за изтегляне

en: Download Video
bg_BG: Изтеглете видеото

en: Download as
bg_BG: Изтеглете като

en: Download content via this module.
bg_BG: Изтегляне на съдържание чрез този модул.

en: Download folder
bg_BG: Свали всичко

en: Download playlist
bg_BG: Изтегляне на плейлиста

en: Download selected
bg_BG: Свали избраното

en: Downloaded
bg_BG: Изтеглени

en: Downloading...
bg_BG: Изтегляне...

en: Downloads
bg_BG: Изтегляния

en: Downloads per User
bg_BG: Изтегляния на потребител

en: Downloads per file
bg_BG: Изтегляния на файл

en: Dropbox Account Settings
bg_BG: Настройки на акаунта в Dropbox

en: Dropbox App Key
bg_BG: Ключ за приложението Dropbox

en: Dropbox App Secret
bg_BG: Тайната на приложението Dropbox

en: Dropbox Team Folders
bg_BG: Папки на екипа на Dropbox

en: Duplicate
bg_BG: Дублирай

en: Dutch
bg_BG: Нидерландски

en: Dynamic Folders
bg_BG: Динамични папки

en: Dynamic Mode
bg_BG: Динамичен режим

en: Easily add downloadable products right from the cloud.
bg_BG: Лесно добавете продукти за изтегляне директно от облака.

en: Edit (new window)
bg_BG: Редактиране (нов прозорец)

en: Edit Default Preset
bg_BG: Редактиране на предварителна настройка по подразбиране

en: Edit File
bg_BG: Редактиране на файл

en: Edit Google Docs and Office documents
bg_BG: Редактирайте документи на Google и документи на Office

en: Edit Microsoft Office documents
bg_BG: Редактиране на документи на Microsoft Office

en: Edit Module
bg_BG: Модул за редактиране

en: Edit View
bg_BG: Редактирайй Изглед

en: Edit description
bg_BG: Редактиране на описанието

en: Edit manually
bg_BG: Ръчно редактиране

en: Editable
bg_BG: Редактируем

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
bg_BG: Режимът за редактиране е наличен само за Документи на Google и Документи на Office.

en: Editable mode is only available for Office Docs.
bg_BG: Режимът за редактиране е наличен само за Office Docs.

en: Editable with toolbar
bg_BG: Може да се редактира с лента с инструменти

en: Edited
bg_BG: Редактирано

en: Email Body (HTML)
bg_BG: Тяло на имейла (HTML)

en: Email Sender Information
bg_BG: Информация за изпращача на имейл

en: Email Subject
bg_BG: Тема на съобщението

en: Email Subject for ZIP downloads
bg_BG: Имейл Тема за изтегляне на ZIP

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
bg_BG: Изпратете по имейл обобщение на всички събития, които са регистрирани с приставката.

en: Email addresses
bg_BG: Имейл адреси

en: Email notifications
bg_BG: Известия по имейл

en: Embed
bg_BG: Вграждане

en: Embed Documents
bg_BG: Вграждане на документи

en: Embed Files
bg_BG: Вграждане на файлове

en: Embed Type
bg_BG: Тип вграждане

en: Embed documents directly into your page
bg_BG: Вграждане на документи директно в страницата ви

en: Enable API log
bg_BG: Активиране на регистрационния файл на API

en: Enable Gzip compression
bg_BG: Активирайте Gzip компресия

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
bg_BG: Активиране на личните папки във вътрешните модули:

en: Enable Skip Button
bg_BG: Активирайте бутона за пропускане

en: Enable Slideshow
bg_BG: Активиране на слайдшоу

en: Enable Video Advertisements
bg_BG: Активирайте видеорекламите

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
bg_BG: Разрешаване на някои полифилърни скриптове, които се използват от приставката, но не са налични в старите браузъри. Това използва външната услуга cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
bg_BG: Активирайте режима на слайдшоу за Lightbox.

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
bg_BG: Позволява gzip-компресия, ако браузърът на посетителя може да се справи. Това ще увеличи производителността на приставката, ако показвате големи количества файлове, а също така намалява използването на честотната лента. Той използва обратно извикване на PHP ob_gzhandler() . Моля, използвайте тази настройка с повишено внимание. Винаги проверявайте дали приставката все още работи на Front-End, тъй като някои сървъри вече са конфигурирани да gzip съдържание!

en: English
bg_BG: Английски

en: Enjoying this plugin?
bg_BG: Харесвате ли този плъгин?

en: Enter a name...
bg_BG: Въведете име...

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
bg_BG: Въведете кратко описание на това, което клиентът трябва да качи

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
bg_BG: Въведете упълномощен имейл адрес, от който искате да бъде изпратено известието. За да избегнете проблеми с доставката, винаги използвайте домейна на сайта си в имейл адреса from.

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
bg_BG: Въведете имейл адрес, когато искате отговорът на известието да бъде изпратен на имейл адрес, различен от адреса From:.

en: Enter password
bg_BG: Въведете парола

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
bg_BG: Въведете името, от което искате да бъде изпратен имейлът с известие, или използвайте един от наличните заместители.

en: Enter the text for the upload button.
bg_BG: Въведете текста за бутона за качване.

en: Enter your VAST XML tag url.
bg_BG: Въведете URL адреса на тага VAST XML.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
bg_BG: Въведете персонализирания домейн на марката, който искате да използвате.

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
bg_BG: Грешка 104: Съжаляваме, но този файл не може да бъде изтеглен.

en: Error Downloading File
bg_BG: Грешка при изтегляне на файл

en: Error communicating with API:
bg_BG: Грешка при комуникацията с API:

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
bg_BG: Съобщенията за грешки могат да съдържат поверителна информация за вашата среда на магазина. Те трябва да бъдат скрити от ненадеждни посетители.

en: Error messages should not be shown to visitors.
bg_BG: Съобщенията за грешки не трябва да се показват на посетителите.

en: Estonian
bg_BG: Естонски

en: Event
bg_BG: Събитие

en: Event Description
bg_BG: Описание на събитието

en: Event ID
bg_BG: Идентификатор на събитието

en: Event Logs
bg_BG: Дневници на събитията

en: Event Name
bg_BG: Име на събитието

en: Events per Day
bg_BG: Събития на ден

en: Events per User
bg_BG: Събития на потребител

en: Every day
bg_BG: Всеки ден

en: Everyone
bg_BG: Всички

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
bg_BG: Всичко (настройки, модули, дневници за събития и връзки към папки на потребители)

en: Exclude Roles & Users
bg_BG: Изключване на роли и потребители

en: Exclude users
bg_BG: Изключване на потребители

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
bg_BG: Време на изтичане на споделената връзка. По подразбиране срокът на валидност на връзката не изтича.

en: Export
bg_BG: Експортиране

en: External object cache
bg_BG: Кеш на външен обект

en: Extra
bg_BG: Допълнителни

en: Failed to add file.
bg_BG: Неуспешно добавяне на файл.

en: Failed to add folder
bg_BG: Добавянето на папка не бе успешно

en: Failed to add user folder
bg_BG: Добавянето на потребителска папка не бе успешно

en: Failed to add user folder with template folder
bg_BG: Неуспешно добавяне на потребителска папка с папка с шаблон

en: Failed to copy file.
bg_BG: Неуспешно копиране на файл.

en: Failed to copy.
bg_BG: Неуспешно копиране.

en: Failed to create file.
bg_BG: Неуспешно създаване на файл.

en: Failed to create folder.
bg_BG: Неуспешно създаване на папка.

en: Failed to create shortcut
bg_BG: Неуспешно създаване на пряк път

en: Failed to delete file.
bg_BG: Неуспешно изтриване на файл.

en: Failed to edit description.
bg_BG: Не успя да редактира описанието.

en: Failed to edit file.
bg_BG: Неуспешно редактиране на файла.

en: Failed to import file.
bg_BG: Неуспешно импортиране на файл.

en: Failed to load data in folder.
bg_BG: Неуспешно зареждане на данни в папката.

en: Failed to load file.
bg_BG: Неуспешно зареждане на файл.

en: Failed to load folder.
bg_BG: Неуспешно зареждане на папка.

en: Failed to move file.
bg_BG: Неуспешно преместване на файл.

en: Failed to patch file.
bg_BG: Неуспешен опит за поправка на файла.

en: Failed to rename file.
bg_BG: Неуспешно преименуване на файл.

en: Failed to write file to disk
bg_BG: Неуспешно записване на файл на диск

en: Fallback to the default value.
bg_BG: Връщане към стойността по подразбиране.

en: Fast - Large preview thumbnails.
bg_BG: Бързо - Големи миниатюри за предварителен преглед.

en: Field type
bg_BG: Тип

en: File
bg_BG: Файл

en: File Browser
bg_BG: Файлов браузър

en: File Browser Icon Set
bg_BG: Комплект икони за браузър за файлове

en: File Browser view
bg_BG: Изглед на браузър на файлове

en: File ID
bg_BG: ИД на файл

en: File Icon URL
bg_BG: Икона на файл URL

en: File Rename, prefixes & suffixes
bg_BG: Преименуване на файлове, префикси и суфикси

en: File Size
bg_BG: Размер на файла

en: File Uploaded
bg_BG: Качен файл

en: File can not be found
bg_BG: Файлът не може да бъде намерен

en: File created
bg_BG: Файлът е създаден

en: File deleted
bg_BG: Изтрит файл

en: File description
bg_BG: Описание на файла

en: File description added
bg_BG: Добавено е описание на файла

en: File download URL
bg_BG: Свали

en: File downloaded
bg_BG: Изтеглен файл

en: File edited
bg_BG: Редактиран файл

en: File is too big
bg_BG: Файлът е твърде голям

en: File is too large
bg_BG: Файлът е твърде голям

en: File is too small
bg_BG: Файлът е твърде малък

en: File item template
bg_BG: Шаблон на елемент от файла

en: File mimetype
bg_BG: Миметип на файла

en: File moved
bg_BG: Преместване на файла

en: File name
bg_BG: Име на файл

en: File not found
bg_BG: Файлът не е открит

en: File not uploaded successfully
bg_BG: Файлът не е качен успешно

en: File preview URL
bg_BG: URL адрес за преглед на файла

en: File previewed
bg_BG: Предварителен преглед на файла

en: File renamed
bg_BG: Преименуване на файла

en: File shared
bg_BG: Споделен файл

en: File size
bg_BG: Размер на файл

en: File streamed
bg_BG: Поточно предаване на файлове

en: File thumbnail URL
bg_BG: URL адрес на миниатюра на файл

en: File type not allowed
bg_BG: Файловият формат не е позволен

en: File upload failed
bg_BG: Качването на файл е неуспешно

en: File was deleted.
bg_BG: Файлът е изтрит.

en: File was renamed.
bg_BG: Файлът е преименуван.

en: Files
bg_BG: Файлове

en: Files & Folder Actions
bg_BG: Действия с файлове и папки

en: Filetype not allowed
bg_BG: Filetype не е разрешен

en: Filipino
bg_BG: Филипински

en: Filter by Name or ID
bg_BG: Филтриране по име или идентификатор

en: Filter by file extension
bg_BG: Филтриране по разширение на файла

en: Filters
bg_BG: Изключения

en: Find a solution
bg_BG: Намиране на решение

en: Finished
bg_BG: Завършен

en: Finnish
bg_BG: Фински

en: Folder location not longer available
bg_BG: Местоположението на папката вече не е налично

en: Folders
bg_BG: Папки

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
bg_BG: За по-лесно конфигуриране можете просто да използвате приложението по подразбиране на самата приставка.

en: Format
bg_BG: Формат

en: Forward
bg_BG: Напред

en: French
bg_BG: Френски

en: From Name
bg_BG: От имени

en: From email address
bg_BG: От имейл адрес

en: Full Access
bg_BG: Пълен достъп

en: Full View
bg_BG: Пълен изглед

en: Full upload location path
bg_BG: Пълен път на местоположението за качване

en: Full view with toolbar
bg_BG: Пълен изглед с лента с инструменти

en: Full-Text search
bg_BG: Търсене в пълен текст

en: Fullscreen
bg_BG: Цял екран

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
bg_BG: GZip (zlib) се използва за компресиране на AJAX отговорите на приставката.

en: Galician
bg_BG: Галисийски

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: General
bg_BG: Основни

en: General Loader
bg_BG: Общ товарач

en: Generate a cloud upload field.
bg_BG: Генериране на поле за качване в облака.

en: Generate a form-tag for this upload field.
bg_BG: Генерирайте маркер на формуляр за това поле за качване.

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
bg_BG: Генериране на връзки към документи във вашия уебсайт. Само потребители с достъп до модула и неговото съдържание ще могат да отворят връзката.

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
bg_BG: Генерирайте постоянни споделени връзки към съдържанието си в облака.

en: German
bg_BG: Немски

en: Get Started
bg_BG: Първи стъпки

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
bg_BG: Получете незабавна помощ за WP Cloud Plugins с всички ресурси на едно място! Не можете да откриете отговора и искате да говорите директно с някого? Уверете се, че имате активен пакет за поддръжка, и създайте билет. Ние сме тук, за да ви помогнем!

en: Get started by creating a new module
bg_BG: Започнете със създаването на нов модул

en: Getting Started
bg_BG: Да започваме

en: Give Access to Root Folder
bg_BG: Предоставяне на достъп до кореновата папка

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
bg_BG: Дайте на този модул конкретен идентификатор. Можете да използвате този идентификатор, за да насочвате модула към себе си чрез собствен CSS или JS код, например.

en: Global settings
bg_BG: Глобални настройки

en: Global settings for AUTO-mode
bg_BG: Глобални настройки за режим AUTO

en: Global settings for MANUAL-mode
bg_BG: Глобални настройки за режим MANUAL

en: Go Fullscreen
bg_BG: Отидете на цял екран

en: Go back to the start folder
bg_BG: Върнете се в началната папка

en: Google Account Settings
bg_BG: Настройки на профила в Google

en: Google Doc
bg_BG: Google Документи

en: Google Sheet
bg_BG: Google Таблици

en: Google Slide
bg_BG: Google Слайдове

en: Google Workspace Domain
bg_BG: Вашият домейн в Google Workspace

en: Google popout button
bg_BG: Активирайте бутона за изскачане на Google

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
bg_BG: Вземете краткия код от Конфигуратора на модули и го копирайте и поставете в това поле.

en: Great! How about a review, then?
bg_BG: Страхотен! Какво ще кажете за преглед, тогава?

en: Greek
bg_BG: Гръцки

en: Grid gap
bg_BG: Разлика в мрежата

en: Grid/Thumbnail View
bg_BG: Изглед на мрежа / миниатюра

en: Guests
bg_BG: Гости

en: Haitian Creole
bg_BG: Хаитянски креолски език

en: Hang on. Waiting for the files...
bg_BG: Дръж се. Изчаква се файловете ...

en: Header
bg_BG: Заглавие

en: Hebrew
bg_BG: Иврит

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
bg_BG: Здравейте %s, предоставен ви е достъп до вашата папка. Сега можете да разглеждате и изтегляте съдържанието на тази папка. Ако имате някакви въпроси или се нуждаете от допълнителна помощ, моля, не се колебайте да се свържете с нас.

en: Hi there!
bg_BG: Здрасти!

en: Hide errors from visitors
bg_BG: Скриване на грешки от посетителите

en: Hide preview
bg_BG: Скриване на предварителен преглед

en: Hide the following file extension
bg_BG: Скрийте следното разширение на файла

en: Hide the following files
bg_BG: Скрийте следните файлове

en: High
bg_BG: Висок

en: Hindi
bg_BG: Хинди

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтално

en: Hover over module to show navigation bar
bg_BG: Поставяне на курсора върху модула, за да се покаже лентата за навигация

en: How to update your PHP version
bg_BG: Как да обновите версията на PHP

en: Hungarian
bg_BG: Унгарски

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
bg_BG: Ще свържа потребителите ръчно чрез %sтази страница%s.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
bg_BG: Т.е. името на личната папка трябва да съдържа имейл адреса на потребителя.

en: Icelandic
bg_BG: Исландски

en: Icon Set
bg_BG: Набор от икони

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
bg_BG: Ако е разрешено, размерите на всеки слайд са естествените му размери. Ако е забранено, всички слайдове ще бъдат с еднакви размери и изображението ще покрива слайда.

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
bg_BG: Ако това е разрешено, ще можете да получавате бета актуализации в подготовка за официалното пускане. Те трябва да бъдат сравнително стабилни, но ще бъдат достъпни преди окончателната актуализация да е готова за пускане.

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
bg_BG: Ако документът не се отвори, вероятно се опитвате да получите достъп до защитен файл, който изисква вход.

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
bg_BG: Ако плъгинът по някакъв начин загуби своята оторизация, на следния имейл адрес ще бъде изпратено уведомление.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
bg_BG: Ако проблемът продължава да съществува, върнете се към приложението по подразбиране чрез настройките в раздела Разширени.

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
bg_BG: Ако не можете да видите примерния URL адрес на VAST по-долу, моля, уверете се, че нямате активиран блокер за реклами. Пример за VAST url:

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
bg_BG: Ако срещнете някакви проблеми, когато се опитвате да използвате собствено приложение, моля, върнете се към приложението по подразбиране, като деактивирате тази настройка.

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
bg_BG: Ако имате домейн на Google Workspace и искате да споделяте документите си САМО с потребители, които имат акаунт в домейна на Google Workspace, моля, въведете домейна си.

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
bg_BG: Ако искате плъгинът да изброява само определени сайтове на SharePoint, можете да добавите имената на сайтовете на SharePoint, разделени със запетая (,). Намаляването на броя на сайтовете на SharePoint, които плъгинът трябва да следи, значително подобрява производителността.

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
bg_BG: Ако искате сами да управлявате ръчно разрешенията за споделяне на файлове, деактивирайте тази функция. Това може да бъде полезно, например когато използвате тази приставка в интранет среда.

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
bg_BG: Ако искате да промените леко външния вид на приставката, можете да вмъкнете тук вашия персонализиран CSS. Не редактирайте самите CSS файлове, защото тези модификации ще бъдат загубени по време на актуализация.

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
bg_BG: Ако искате да използвате собственото си приложение, вмъкнете тук своя App Secret

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
bg_BG: Ако искате да използвате собственото си приложение, вмъкнете тук вашата клиентска тайна

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
bg_BG: Ако искате документите ви да бъдат достъпни за обществеността, оставете тази настройка празна.

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
bg_BG: Ако искате да използвате и двете приставки, помолете разработчика да актуализира своя код

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
bg_BG: Ако изтеглянията ви вече са ограничени от глобалните настройки, можете да зададете потребителски ограничения за този модул.

en: Image Source
bg_BG: Източник на изображението

en: Image and video gallery
bg_BG: Галерия със снимки и видеоклипове

en: Image exceeds maximum height
bg_BG: Изображението надвишава максималната височина

en: Image exceeds maximum width
bg_BG: Изображението надвишава максималната ширина

en: Image requires a minimum height
bg_BG: Изображението изисква минимална височина

en: Image requires a minimum width
bg_BG: Изображението изисква минимална ширина

en: Image row height
bg_BG: Височина на реда на изображението

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
bg_BG: Изображение, показано в модула File Browser и Gallery, когато в отворената папка не е намерено съдържание.

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
bg_BG: Изображение, показано, когато даден модул не е достъпен за потребителя.

en: Import
bg_BG: Импорт

en: Import data
bg_BG: Данни за внос

en: Import to Media Library
bg_BG: Импортиране в медийна библиотека

en: Important:
bg_BG: Важно:

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
bg_BG: За да покажете съдържанието си, съхранено в %s, трябва да го оторизирате с акаунта си в %s.

en: Inactive License
bg_BG: Неактивен лиценз

en: Include files
bg_BG: Включване на файлове

en: Include folders
bg_BG: Включете папки

en: Include system files
bg_BG: Включване на системни файлове

en: Increasing memory allocated to PHP
bg_BG: Увеличаване на използваната памет от PHP

en: Indonesian
bg_BG: Индонезийски

en: Information about the data
bg_BG: Информация за данните

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
bg_BG: Информация за уеб сървъра на който се хоства сайта.

en: Initial Search Term
bg_BG: Начален термин за търсене

en: Inline Preview
bg_BG: Вграден преглед

en: Insert Direct links
bg_BG: Вмъкване на директни връзки

en: Insert Links
bg_BG: Вмъкване на връзки

en: Insert Tag
bg_BG: Вмъкване на етикет@ action: inmenu

en: Insert your %s content
bg_BG: Поставете вашето %s съдържание

en: Install the plugin
bg_BG: Инсталиране на плъгина

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
bg_BG: Вместо да използва статично местоположение на папка, модулът може да посочи и динамично местоположение на папка.

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
bg_BG: Вместо да използвате оригиналното име на горната папка, задайте персонализиран текст "Начало" или "Старт" за горната папка в пътя на трохите. Това е полезно, ако не искате да разкривате името на горната папка.

en: Integrations
bg_BG: Интеграции

en: Interval
bg_BG: Интервал

en: Invalid
bg_BG: Невалидно

en: Invalid AJAX request received.
bg_BG: Получена е невалидна AJAX заявка.

en: Irish
bg_BG: Ирландски

en: Is the Module active?
bg_BG: Активен ли е модулът?

en: Is the connection to your store secure?
bg_BG: Сигурна ли е връзката с вашия магазин?

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
bg_BG: Оформлението на Media Player, всичко смесено, не правилно ли се инициира? Ако случаят е такъв, може да срещнете конфликт между библиотеките на медийния плейър на вашия сайт. За да разрешите това, активирайте тази настройка, за да заредите собствената библиотека MediaElement.js.

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
bg_BG: Конфигурирано ли е приложението ви да има достъп само до специфичната за приложението папка?

en: Italian
bg_BG: Италиански

en: Item
bg_BG: Артикул

en: Items
bg_BG: Елементи

en: Items Shared
bg_BG: Споделени елементи

en: Japanese
bg_BG: Японски

en: Jump forward %1 seconds
bg_BG: Преминаване напред% 1 секунди

en: Jump forward 30 second
bg_BG: Скок напред с 30 секунди

en: Keep last modified date
bg_BG: Запазете последната модифицирана дата

en: Korean
bg_BG: Корейски

en: Landscape
bg_BG: Пейзаж

en: Landscape A4
bg_BG: Пейзаж A4

en: Language
bg_BG: Език

en: Last modified date
bg_BG: Последна промяна на датата

en: Latest Uploads
bg_BG: Последни качвания

en: Latvian
bg_BG: Латвийски

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Leave empty for default value.
bg_BG: Оставете празно за стойност по подразбиране.

en: Leave empty for easy setup
bg_BG: Оставете празно за лесна настройка

en: Leave empty for no restriction.
bg_BG: Оставете празно място, за да няма ограничение.

en: Leave empty to disable Ads
bg_BG: Оставете празно, за да деактивирате рекламите

en: Leave empty to disable this filter.
bg_BG: Оставете празно, за да деактивирате този филтър.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
bg_BG: Оставете празно, за да използвате стойността, която е зададена глобално.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
bg_BG: Оставете това поле празно или го задайте на -1 за неограничено дисково пространство.

en: Let people browse a specific folder
bg_BG: Позволете на хората да преглеждат определена папка

en: Let people upload content
bg_BG: Позволете на хората да качват съдържание

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
bg_BG: Позволете на плъгина автоматично да управлява динамичните папки. Те ще бъдат поставени в папката, избрана в раздела Съдържание.

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
bg_BG: Позволете на плъгина да провери дали AJAX заявките идват от същия сайт, в противен случай блокирайте заявката от съображения за сигурност. Деактивирайте това, ако имате конфигурация с няколко домейна, сочещи към един и същ сайт на WordPress, например ако използвате специфични за езика домейни.

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
bg_BG: Позволете на плъгина да провери дали исканият файл наистина се намира в папка, достъпна за вашия модул. Можете да деактивирате това, ако потребителите ви имат достъп до цялото съдържание или ако искате да подобрите производителността на приставката.

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
bg_BG: Позволете на потребителите да прикачват файлове към този формуляр. Файловете ще се съхраняват в облака

en: License
bg_BG: Лиценз

en: License terms for WordPress Networks
bg_BG: Лицензионни условия за WordPress мрежи

en: Licenses are managed per site individually.
bg_BG: Лицензите се управляват индивидуално за всеки сайт.

en: Light
bg_BG: Светла

en: Light 1
bg_BG: Светлина 1

en: Light 2
bg_BG: Светлина 2

en: LightBox
bg_BG: Lightbox

en: LightBox Skin
bg_BG: Lightbox корица

en: Lightbox Scroll
bg_BG: Превъртане на Lightbox

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
bg_BG: Ограничете броя на изтеглянията за всички модули. Можете също така да контролирате ограничението за изтегляне за всеки отделен модул в конфигурацията на модула.

en: Limit the number of downloads.
bg_BG: Ограничете броя на изтеглянията.

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
bg_BG: Ограничете използването на модулите на плъгините. Например можете да ограничите броя на разрешените изтегляния. Всички ограничения се наблюдават за всеки отделен потребител.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
bg_BG: Ограничете използването на този модул. Всички ограничения се наблюдават за всеки потребител.

en: Limited Support!
bg_BG: Ограничена поддръжка!

en: Link Expiration
bg_BG: Изтичане на връзката

en: Link Users to Personal Folders
bg_BG: Свързване на потребители с лични папки

en: Link to download
bg_BG: Връзка за изтегляне

en: Link to editable document
bg_BG: Връзка към документ за редактиране

en: Link to preview
bg_BG: Връзка към визуализация

en: Link to upload location in the cloud
bg_BG: Връзка към местоположението за качване в облака

en: Link to webshop
bg_BG: Връзка към уеб магазин

en: Linked Folder
bg_BG: Свързана папка

en: List
bg_BG: Списък

en: List View
bg_BG: Списък

en: List of uploaded files (HTML)
bg_BG: Списък на качените файлове (HTML)

en: List of uploaded files (plain)
bg_BG: Списък на качените файлове (обикновен)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
bg_BG: Списък на идентификаторите на качените файлове (##,###,####)

en: List view
bg_BG: Изглед по списък

en: Lithuanian
bg_BG: Литовски

en: Live
bg_BG: На живо

en: Live Broadcast
bg_BG: QShortcut

en: Load Javascripts on all pages
bg_BG: Заредете Javascripts на всички страници

en: Load native MediaElement.js library
bg_BG: Заредете собствена библиотека MediaElement.js

en: Loading Spinner & Images
bg_BG: Зареждане на Spinner & Images

en: Loading image used for previews and iFrams.
bg_BG: Зареждане на изображение, използвано за визуализации и iFrams.

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
bg_BG: Зареждане на изображение, използвано в модула за преглед на файлове и галерия

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Location Personal Folders
bg_BG: Местоположение Лични папки

en: Log Events
bg_BG: Регистрация на събития

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
bg_BG: Влезте в този сайт или разрешете бисквитките в браузъра си, за да изтеглите съдържание. След това презаредете тази страница.

en: Logged in user
bg_BG: Влязъл потребител

en: Login
bg_BG: Вход

en: Login Message
bg_BG: Съобщение за вход

en: Login Url
bg_BG: URL за вход

en: Logs
bg_BG: Регистри

en: Loop
bg_BG: LoopName

en: Lost Authorization Notification
bg_BG: Уведомление за изгубена оторизация

en: Low
bg_BG: Нисък

en: Macedonian
bg_BG: Македонски

en: Make a copy
bg_BG: Направи копие

en: Make sure that the action is enabled.
bg_BG: Уверете се, че действието е разрешено чрез настройката по-долу.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
bg_BG: Уверете се, че използвате клавиши V3. Ако вече използвате ReCaptcha на сайта си, например във формуляр, може да се наложи да деактивирате ReCaptcha на този плъгин, за да предотвратите конфликти.

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
bg_BG: Уверете се, че действието е разрешено в раздела Действия.

en: Malay
bg_BG: Малайски

en: Maltese
bg_BG: Малтийски

en: Manage Sharing Permission
bg_BG: Управление на разрешенията за споделяне

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
bg_BG: Управлявайте свързаните акаунти чрез тази страница, а не чрез отделните сайтове.

en: Manage your %s cloud accounts
bg_BG: Управление на акаунтите ви в облака %s

en: Manual
bg_BG: Ръчна

en: Manual mode
bg_BG: Ръчен режим

en: Mask Account ID
bg_BG: Идентификатор на профила на маската

en: Max upload size
bg_BG: Максимален размер на качване

en: Max uploads per session
bg_BG: Максимално качване на сесия

en: Maximum
bg_BG: Максимум

en: Maximum file size
bg_BG: Максимален размер на файла

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
bg_BG: Максимален размер на файловете, които са избрани за качване (напр. 100 MB).

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
bg_BG: Максимален размер на файловете, които са избрани за качване (напр. 100 MB). Максималният размер на файла, който се поддържа от вашия сървър, е: %s.

en: Maximum number of files & folders
bg_BG: Максимален брой файлове и папки

en: Maximum number of files & folders allowed
bg_BG: Максимален брой разрешени файлове и папки

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
bg_BG: Максимален брой файлове и папки, които да се показват в модула. Може да се използва например за показване само на последните 5 актуализирани документа. Оставете това поле празно или го задайте на -1, за да няма ограничение.

en: Maximum number of files exceeded
bg_BG: Надвишен е максималният брой файлове

en: Maximum size
bg_BG: Максимален размер

en: Media Player
bg_BG: Comment

en: Media Player Skin
bg_BG: Скин на медиен плейър

en: Mediaplayer Buttons
bg_BG: Бутони за медиен плейър

en: Medium
bg_BG: Среден

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
bg_BG: Съобщение, което се показва, когато даден потребител посети модул с функция Лични папки, настроена на режим "Ръчно", когато няма лична папка, свързана с профила му.

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
bg_BG: Съобщение, което се показва, когато потребителят е подканен да влезе в системата.

en: Metadata updated
bg_BG: Актуализиране на метаданните

en: Minimalistic View
bg_BG: Минималистичен изглед

en: Minimum file size
bg_BG: Минимален размер на файла

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
bg_BG: Минимален размер на файловете, които са избрани за качване (напр. 5 MB).

en: Missing a temporary folder
bg_BG: Липсва временна папка

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
bg_BG: Модификациите на зададените по подразбиране икони ще бъдат загубени по време на актуализация.

en: Modified
bg_BG: Променено

en: Modified %s ago
bg_BG: Модифицирано преди %s

en: Modified by
bg_BG: Модифициран от

en: Module
bg_BG: Модул

en: Module Access
bg_BG: Достъп до модула

en: Module Configuration
bg_BG: Опции за шорткод

en: Module Configurator
bg_BG: Конфигуратор на модули

en: Module Container
bg_BG: Контейнер за модули

en: Module ID is missing.
bg_BG: Липсва идентификатор на модула.

en: Module cannot be found.
bg_BG: Модулът не може да бъде намерен.

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
bg_BG: Модулът не може да бъде визуализиран, тъй като исканото съдържание не е (вече) достъпно. Свържете се с администратора, за да получите достъп.

en: Module height
bg_BG: Височина на контейнера на приставката

en: Module is succesfully updated!
bg_BG: Шорткодът е успешно актуализиран!

en: Module successfully deleted.
bg_BG: Модулът е успешно изтрит.

en: Module successfully updated.
bg_BG: Модулът е успешно актуализиран.

en: Module title
bg_BG: Заглавие на модула

en: Module width
bg_BG: Ширина на контейнера на приставката

en: Modules
bg_BG: Модули

en: Monthly
bg_BG: Месечно

en: More actions
bg_BG: Повече действия

en: More information about %s
bg_BG: Повече информация за %s

en: Move
bg_BG: Премести

en: Move Notifications
bg_BG: Известия за преместване

en: Move content to new folder locations.
bg_BG: Преместване на съдържание в нови местоположения на папки.

en: Move to
bg_BG: Преместване в

en: Moved
bg_BG: Преместено

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
bg_BG: Многобитовия Стринг (mbstring) се използва за декодиране на символите, като при е-писмата, или обръщане на символите от главни в малки.

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
bg_BG: За обработка (напр.) Не-латински имена на файлове е необходим многобайтов низ.

en: Mute
bg_BG: Заглуши

en: Mute Toggle
bg_BG: Превключване на без звук

en: My files
bg_BG: Моите файлове

en: Name
bg_BG: Име

en: Name Template
bg_BG: Шаблон за име

en: Name Template Prefix for anonymous users
bg_BG: Префикс на шаблона за име за анонимни потребители

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
bg_BG: Преминавайте през слайдовете с помощта на стрелките над плъзгача.

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
bg_BG: Преминавайте през слайдовете с помощта на точките под плъзгача.

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
bg_BG: Навигирайте из документите си в инлайн преглед. Деактивирайте, когато всеки документ трябва да се показва поотделно без стрелки за навигация.

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
bg_BG: Навигирайте до Плъгини → Добавяне на нови, щракнете върху Качване на плъгин и изберете пакета ZIP. Щракнете върху Инсталирай сега и след това Активирай, за да активирате плъгина.

en: Navigation
bg_BG: Навигация

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
bg_BG: Трябва да върнете настройките по подразбиране? Този бутон незабавно ще възстанови настройките по подразбиране. Когато възстановите настройките, плъгинът вече няма да бъде свързан с вашите акаунти, но тяхното упълномощаване няма да бъде отменено. Можете да оттеглите оторизацията чрез раздела Табло за управление.

en: Network Wide Authorization
bg_BG: Упълномощаване в мрежа

en: Network enabled
bg_BG: Включена мрежа

en: Network settings
bg_BG: Мрежови настройки

en: Never.
bg_BG: Никога.

en: New Module
bg_BG: Нов модул

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
bg_BG: Новите папки могат да бъдат предварително попълнени с файлове, копирани от папка-шаблон.

en: New name:
bg_BG: Ново име:

en: Next
bg_BG: Следващ

en: No
bg_BG: Не

en: No Access
bg_BG: Няма достъп

en: No Results
bg_BG: Няма резултати

en: No account connected yet
bg_BG: Все още няма свързан акаунт

en: No activities found in this period
bg_BG: В този период няма намерени дейности

en: No content received. Try to reload this page.
bg_BG: Няма получено съдържание. Опитайте да презаредите тази страница.

en: No downloads found in this period
bg_BG: В този период няма намерени файлове за изтегляне

en: No expire date.
bg_BG: Няма дата на изтичане.

en: No file was uploaded
bg_BG: Никакъв файл не беше качен

en: No files found or selected
bg_BG: Не са намерени или избрани файлове

en: No modules
bg_BG: Няма модули

en: No modules found in Trash.
bg_BG: В кошчето не са открити модули.

en: No modules found.
bg_BG: Не са открити модули.

en: No new description set
bg_BG: Няма зададено ново описание

en: No new foldername set
bg_BG: Не е зададено ново име на папка

en: No new name set
bg_BG: Не е зададено ново име

en: No options...
bg_BG: Няма опции ...

en: No password.
bg_BG: Няма парола.

en: No restriction
bg_BG: Без ограничение

en: No role
bg_BG: Няма роля

en: No users found.
bg_BG: Няма намерени потребители.

en: No, thanks
bg_BG: Не, благодаря

en: Nonce Validation
bg_BG: Nonce проверка

en: None
bg_BG: Никои

en: Norwegian
bg_BG: Норвежки

en: Not all files could be copied.
bg_BG: Не всички файлове могат да бъдат копирани.

en: Not all files could be deleted.
bg_BG: Не всички файлове могат да бъдат изтрити.

en: Not all files could be moved.
bg_BG: Не всички файлове могат да бъдат преместени.

en: Not all shortcuts could be created
bg_BG: Не всички преки пътища могат да бъдат създадени

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
bg_BG: На невписаните в системата потребители не е позволено да извършват качвания по подразбиране.

en: Not really
bg_BG: Не наистина

en: Not succesfully uploaded to the cloud
bg_BG: Не е качено успешно в облака

en: Not uploaded to the cloud
bg_BG: Не е качено в облака

en: Not yet linked to a folder
bg_BG: Все още не е свързан с папка

en: Notification
bg_BG: Известие

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
bg_BG: Известие „%s“ изпратете до %s получател (и)

en: Notification recipient
bg_BG: Получател на уведомлението

en: Notifications
bg_BG: Известия

en: Notifications triggers
bg_BG: Задействания на известия

en: Notify when someone copies files or folders.
bg_BG: Уведомяване, когато някой копира файлове или папки.

en: Notify when someone deletes files or folders.
bg_BG: Уведомяване, когато някой изтрие файлове или папки.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
bg_BG: Уведомяване, когато някой премести файлове в друга папка.

en: Notify when someone starts a download.
bg_BG: Уведомяване, когато някой започне изтегляне.

en: Notify when someone uploads files.
bg_BG: Уведомяване, когато някой качи файлове.

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
bg_BG: Брой ZIP файлове, които могат да бъдат изтеглени от един потребител през избрания период.

en: Number of files uploaded (#)
bg_BG: Брой качени файлове (#)

en: Number of maximum uploads per upload session.
bg_BG: Брой на максималните качвания на сесия за качване.

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
bg_BG: Брой на слайдовете, които се показват едновременно в прозореца.

en: Number of slides going on with one next click.
bg_BG: Брой слайдове, които се включват с едно следващо щракване.

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
bg_BG: Закрийте идентификаторите на акаунти в облака, използвани в изходния код на сайта ви и URL адресите на предния край.

en: Off
bg_BG: Изкл

en: Ok, sure!
bg_BG: Добре, разбира се!

en: Older media player skins do not support some of the settings.
bg_BG: По-старите кожи на медийния плейър не поддържат някои от настройките.

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
bg_BG: На главната страница с опции на плъгина кликнете върху Добавяне на акаунт. Оторизирайте плъгина, като влезете в акаунта си в облака и предоставите достъп.

en: On which email address would you like to receive the notification?
bg_BG: На кой имейл адрес искате да получите известието?

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
bg_BG: След като потребителят актуализира профила си, името на личната му папка ще бъде актуализирано.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
bg_BG: Настройки на акаунта в OneDrive / SharePoint

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
bg_BG: <strong>Само</strong> ако искате да използвате собственото си приложение, поставете тук своя ключ за приложения

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
bg_BG: <strong>Само</strong> ако искате да използвате собственото си приложение, поставете тук своя клиентски идентификатор

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
bg_BG: В този изглед се показват само ръчно добавените връзки между потребители и папки. Ако използвате динамични папки в автоматичен режим, тези връзки не се показват в тази таблица.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
bg_BG: Упс! Не успяхме да проверим дали не сте робот :(. Моля, опитайте да презаредите страницата.

en: Open Documentation
bg_BG: Отворена документация

en: Open File in %s
bg_BG: Отворете файла в %s

en: Open Lightbox on page load
bg_BG: Отваряне на Lightbox при зареждане на страницата

en: Open Subfolder
bg_BG: Отворете подпапката

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
bg_BG: Отваряне на определена папка в избраната папка. Това може да е полезно в комбинация с функцията Динамични папки. Тя ви позволява да създадете Динамична папка и същевременно да осигурите достъп до конкретна подпапка.

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
bg_BG: Отваряне на визуализацията в светлинна кутия. Ако е деактивирано, визуализацията ще се отвори в нов раздел.

en: OpenSSL support
bg_BG: Поддръжка на OpenSSL

en: Or insert your license code manually:
bg_BG: Или въведете кода на лиценза си ръчно:

en: Or select a folder
bg_BG: Или изберете папка

en: Order #
bg_BG: Поръчка #

en: Order not found
bg_BG: Поръчката не е намерена

en: Other
bg_BG: Друго

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
bg_BG: Презаписване на вече съществуващи файлове или автоматично преименуване на качените файлове.

en: Overwrite existing files
bg_BG: Презапишете съществуващи файлове

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
bg_BG: Имейли на собственика с достъп до папката. Използва данни за лична папка. (##@##.###,###@###.###)

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
bg_BG: Имена на собственици с достъп до папката. Използва данни за лична папка. (##,###,####)

en: PHP version
bg_BG: PHP версия

en: Padding
bg_BG: Подложка

en: Page
bg_BG: Страница

en: Parent folder ID
bg_BG: Идентификатор на родителската папка

en: Parent folder Path
bg_BG: Път на родителската папка

en: Parent theme author URL
bg_BG: URL адрес на автора на родителската тема

en: Parent theme name
bg_BG: Име на главната тема

en: Parent theme version
bg_BG: Версия на главната тема

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password Message
bg_BG: Съобщение за парола

en: Password protection
bg_BG: Защита с парола

en: Pause
bg_BG: Пауза

en: Pause on hover
bg_BG: Пауза при покриване

en: Per Day
bg_BG: На Ден

en: Per Month
bg_BG: На месец

en: Per Week
bg_BG: На седмица

en: Permissions
bg_BG: Права за достъп

en: Persian
bg_BG: Персийски

en: Personal Folders
bg_BG: Лични папки

en: Personal Folders in Internal modules
bg_BG: Лични папки във вътрешни модули

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
bg_BG: Избирайте файлове и папки директно от акаунта си в облака.

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
bg_BG: Поставете изтритите елементи в кошчето, вместо да ги изтриете незабавно и окончателно.

en: Play
bg_BG: Пусни

en: Play your music
bg_BG: Възпроизвеждане на вашата музика

en: Playlist autoplay
bg_BG: Автоматично възпроизвеждане на плейлиста

en: Playlist loop
bg_BG: Цикъл на плейлиста

en: Playlist open on start
bg_BG: Плейлистът е отворен при стартиране

en: Playlist opens on top of player
bg_BG: Плейлистът се отваря в горната част на плейъра

en: Playlist view
bg_BG: Преглед на списъка за възпроизвеждане

en: Please browse to the page to see this content
bg_BG: Моля, прегледайте страницата, за да видите това съдържание

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
bg_BG: Моля, проверете дали директорията съществува на вашия сървър и има %s разрешения за писане %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
bg_BG: Моля, проверете дали файлът съществува на вашия сървър или го копирайте от папката %s

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
bg_BG: Моля, проверете разрешенията за споделяне за библиотеката OneDrive / SharePoint, за да видите дали споделянето е разрешено.

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
bg_BG: Моля, проверете съществуващите шорткодове и ръчно свързани лични папки, когато променяте тази настройка. Вашата основна папка вече няма да бъде ваша лична папка, когато е активирана функцията "Екипни папки"

en: Please configure the upload location for this product.
bg_BG: Моля, конфигурирайте мястото за качване на този продукт.

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
bg_BG: Моля, деактивирайте тази друга приставка, ако искате да използвате тази приставка

en: Please enable or install the cURL extension on your server
bg_BG: Моля, активирайте или инсталирайте разширението cURL на вашия сървър

en: Please fill in the required fields first
bg_BG: Моля, първо попълнете задължителните полета

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
bg_BG: Моля, свържете се с нас, за да разрешим този проблем.

en: Please log in to access this content.
bg_BG: Моля, влезте, за да получите достъп до това съдържание.

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че вградените файлове имат разрешение за публично споделяне [всеки, който има връзка, може да ги види].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че вградените файлове имат разрешение за публично споделяне [всеки, който има връзка, може да ги види]. Документите на Google могат да се вграждат и в режим "Редактиране". Разрешенията за споделяне са настроени на [всеки с връзка може да редактира].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че вградените файлове имат разрешения за публично споделяне.

en: Please re-authorize!
bg_BG: Моля, преупълномощавайте!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
bg_BG: Моля, опреснете оторизацията или премахнете акаунта от списъка.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
bg_BG: Моля, изберете интервала, през който трябва да се изпраща обобщението.

en: Please use this setting with caution!
bg_BG: Моля, използвайте тази настройка с повишено внимание!

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
bg_BG: Моля, използвайте тази настройка с повишено внимание! Деактивирайте я само когато е наистина необходимо.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
bg_BG: Моля, използвайте тази настройка с повишено внимание! Деактивирайте я само когато разбирате последствията.

en: Plugin version
bg_BG: Версия на приставката

en: Polish
bg_BG: Полски

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
bg_BG: За механизма за кеширане се използва преносимо консултативно заключване на файлове (flock).

en: Portrait
bg_BG: Портрет

en: Portrait A4
bg_BG: Портрет A4

en: Portuguese
bg_BG: Португалски

en: Preferred Download Method
bg_BG: Предпочитан метод за изтегляне

en: Prefix filename
bg_BG: Префикс име на файл

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Preview File
bg_BG: Преглед на файл

en: Preview Module
bg_BG: Модул за предварителен преглед

en: Preview file in %s
bg_BG: Преглед на файла в %s

en: Preview in new tab
bg_BG: Преглед в нов раздел

en: Previewed
bg_BG: Предварителен преглед

en: Previews
bg_BG: Предварителни прегледи

en: Previous
bg_BG: Предишен

en: Previous folder
bg_BG: Предишна папка

en: Processing...
bg_BG: Обработка...

en: Profile
bg_BG: Профил

en: Protect with password
bg_BG: Защитете с парола

en: Public
bg_BG: Публичен

en: Purchase
bg_BG: Поръчка

en: Purge
bg_BG: Перм. изтриване

en: Purge Cache
bg_BG: Изчистване на кеша

en: Purge Thumbnails
bg_BG: Изчистване на миниатюри

en: Quota
bg_BG: Квота

en: Raw Shortcode
bg_BG: Суров шорткод

en: Raw shortcode
bg_BG: Суров шорткод

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
bg_BG: Прочетете пълната Декларация за поверителност, ако имате допълнителни притеснения относно поверителността.

en: Read-only
bg_BG: Само за четене

en: Recipients
bg_BG: Получатели

en: Redirect to download url
bg_BG: Пренасочване към URL адрес за изтегляне

en: Refresh
bg_BG: Обновяване

en: Refresh the authorization!
bg_BG: Обновете упълномощаването!

en: Register all plugin events.
bg_BG: Регистрирайте всички събития на плъгина.

en: Remember last opened location
bg_BG: Запомнете последното отворено местоположение

en: Remove from queue
bg_BG: Премахване от опашката

en: Remove item from list
bg_BG: Премахване на елемент от списъка

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
bg_BG: Премахване на личните папки на потребителите след изтриването им.

en: Rename
bg_BG: Преименуване

en: Rename files and folders via this module.
bg_BG: Преименувайте файлове и папки чрез този модул.

en: Rename to:
bg_BG: Преименуване на:

en: Renamed
bg_BG: Преименуван

en: Renew now!
bg_BG: Подновяване сега!

en: Reply-to address
bg_BG: Адрес за отговор

en: Reports
bg_BG: Доклади

en: Reports Dashboard
bg_BG: Инструментално табло за отчети

en: Requested directory isn't allowed
bg_BG: Заявената директория не е разрешена

en: Requested scopes and justification
bg_BG: Поискани обхвати и обосновка

en: Required field
bg_BG: Задължително поле

en: Reset
bg_BG: Нулиране на кеша

en: Reset Log
bg_BG: Нулиране на дневника

en: Reset Plugin
bg_BG: Нулиране на приставката

en: Reset Usage Limits
bg_BG: Нулиране на лимитите за използване

en: Reset to Factory Settings
bg_BG: Нулирайте до фабричните настройки

en: Resets the current usage limits for all users for today.
bg_BG: Нулира текущите лимити за използване за всички потребители за днес.

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
bg_BG: Отзивчив (автоматично променя размера на плейъра в зависимост от размерите на видеото)

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
bg_BG: Рестартирайте списъка за възпроизвеждане веднага щом той приключи.

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
bg_BG: Ограничете вида на файловете, които искате да получавате чрез този модул за качване.

en: Restrict file extensions
bg_BG: Ограничете разширенията на файлове

en: Restriction Period
bg_BG: Период на ограничение

en: Results for %s
bg_BG: Резултати за %s

en: Role
bg_BG: Роля

en: Romanian
bg_BG: Румънски

en: Russian
bg_BG: Руски

en: Save
bg_BG: Запази

en: Scope shared-links
bg_BG: Обхват споделени връзки

en: Scroll to Top
bg_BG: Отиди в началото

en: Scroll to top
bg_BG: Нагоре

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search Box
bg_BG: Поле за Търсене

en: Search Modules
bg_BG: Модули за търсене

en: Search box for files and content
bg_BG: Поле за търсене на файлове и съдържание

en: Search for files
bg_BG: Търсене на файлове

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
bg_BG: Търсене на файлове по име на файл и съдържание (когато файловете са индексирани).

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
bg_BG: Търсене в съдържанието на файловете, описанията, таговете и други метаданни.

en: Searched
bg_BG: Търсено

en: Secure connection (HTTPS)
bg_BG: Сигурна връзка (HTTPS)

en: Security
bg_BG: Сигурност

en: See %s for available placeholders
bg_BG: Налични запазени места: %s

en: See Reports
bg_BG: Вижте Доклади

en: Select
bg_BG: Избери

en: Select Account
bg_BG: Избор на сметка

en: Select Image
bg_BG: Избери Снимка

en: Select Loader Spinner
bg_BG: Изберете Spinner на товарача

en: Select Module
bg_BG: Изберете модул

en: Select Period
bg_BG: Изберете период

en: Select Personal Folder
bg_BG: Изберете Лична папка

en: Select all
bg_BG: Избиране на всички

en: Select files or folders
bg_BG: Избиране на файлове или папки

en: Select folder
bg_BG: Изберете папка

en: Select folder location
bg_BG: Избор на местоположение на папка

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
bg_BG: Изберете в коя папка да бъдат създадени личните папки.

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
bg_BG: Изберете съотношението на страните за вашия iFrame. Можете да зададете ширината на контейнера на модула в раздел Контейнер на модула, а височината ще бъде зададена съответно.

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
bg_BG: Изберете съотношението на страните на видеоклиповете си. Височината на видеоплейъра ще бъде настроена по съответния начин.

en: Select the content you want to add.
bg_BG: Изберете съдържанието, което искате да добавите.

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
bg_BG: Изберете събитията, за които искате да се изпращат известия.

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
bg_BG: Изберете файла за износ(.json или .gz), който искате да импортирате. Моля, имайте предвид, че импортът ще замени текущите ви данни.

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
bg_BG: Изберете полето за мета данни, което трябва да се използва за сортиране на съдържанието.

en: Select the method that should be used to download your files. Default is to redirect the user to a temporarily url. If you want to use your server as a proxy just set it to Download via Server. In some cases the plugin can always revert to the Download via Server method.
bg_BG: Изберете метода, който трябва да се използва за изтегляне на файловете. По подразбиране потребителят се пренасочва към временно URL. Ако искате да използвате сървъра си като прокси, просто задайте Изтегляне чрез сървър. В някои случаи плъгинът винаги може да се върне към метода Изтегляне чрез сървър.

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
bg_BG: Изберете източника на изображенията. Големите миниатюри се зареждат бързо, а оригиналните файлове се зареждат за известно време.

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
bg_BG: Изберете личната папка на потребителя. Задайте функцията "Лични папки" на "ръчно", за да предоставите на потребителя достъп само до тази папка.

en: Select the way in which the description is to be displayed.
bg_BG: Изберете начина, по който да се показва описанието.

en: Select this item
bg_BG: Изберете този елемент

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
bg_BG: Изберете чрез %s кои потребителски роли могат да изпълняват действията

en: Select what should happen when you click on a file.
bg_BG: Изберете какво трябва да се случи, когато щракнете върху даден файл.

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
bg_BG: Изберете коя кожа на Media Player искате да използвате по подразбиране.

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
bg_BG: Изберете коя услуга за съкращаване на URL адреси искате да използвате за споделените връзки.

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
bg_BG: Изберете кои действия трябва да са достъпни за този модул. За всяко действие можете да изберете кои роли или потребители трябва да могат да извършват това действие.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
bg_BG: Изберете кои роли или потребители трябва да могат да извършват следните действия в таблото за управление на WordPress.

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
bg_BG: Изберете кои роли или потребители трябва да могат да извършват това действие чрез модула.

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
bg_BG: Изберете кои бутони за споделяне да бъдат достъпни чрез диалоговите прозорци за споделяне на приставката.

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
bg_BG: Изберете коя кожа искате да използвате за Inline Preview.

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
bg_BG: Изберете кои потребителски роли не трябва да получават динамична папка, но трябва да имат достъп до самата горна папка.

en: Selected Content
bg_BG: Избрано съдържание

en: Selecting files...
bg_BG: Избиране на файлове ...

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
bg_BG: Изпратете тестово известие до URL адреса на канала webhook, като използвате шаблона на блока за известия.

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
bg_BG: Изпращане на имейл известие до администратора, когато даден потребител достигне определен лимит.

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
bg_BG: Изпращане на автоматични съобщения (JSON данни) до друго приложение за всяко събитие, регистрирано от приставката.

en: Send email notification when limit is reached
bg_BG: Изпращане на имейл известие при достигане на лимита

en: Sender information
bg_BG: Информация за изпращача

en: Serbian
bg_BG: Сръбски

en: Server environment
bg_BG: Сървърна среда

en: Server info
bg_BG: Информация за сървъра

en: Set Sharing Rights
bg_BG: Задаване на права за споделяне

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
bg_BG: Задайте потребителски текст за бутона "Добавяне на файл(и)".

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
bg_BG: Задаване на потребителски текст за горната папка в пътя на папката на трохите. Например: "Начало" или "Старт".

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
bg_BG: Задаване на персонализиран URL адрес за вход, който да се използва в бутона за вход на модулите.

en: Set maximum height for the plugin container.
bg_BG: Задаване на максимална височина на контейнера за приставки.

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
bg_BG: Задайте максималния размер на потребителската папка (напр. 10M, 100M, 1G). Когато функцията за качване е активирана, потребителят няма да може да качва, когато лимитът бъде достигнат.

en: Set maximum width for the plugin container.
bg_BG: Задаване на максимална ширина на контейнера за приставки.

en: Set sharing rights for files
bg_BG: Задаване на права за споделяне на файлове

en: Set sharing rights for upload folder
bg_BG: Задаване на права за споделяне за папката за качване

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
bg_BG: Задайте URI за пренасочване на OAuth 2.0 в приложението си на следния uri:

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
bg_BG: Задаване на цветовата тема, която ще се използва за този модул. Това ще замени глобалния стил на темата, зададен на главната страница с опции на приставката.

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
bg_BG: Задайте на кой имейл адрес(и) да се изпрати обобщението.

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
bg_BG: Задаване на бутоните (ако се поддържат), които трябва да се виждат в медийния плейър.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
bg_BG: Задайте собствена миниатюра, като добавите файл с изображение със същото име като медийния файл. Поддържат се файлови формати JPG и PNG.

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
bg_BG: Задава пътя за превключване на прозорците. Възможните стойности са 'вертикален' и 'хоризонтален', а по подразбиране е 'вертикален'.

en: Setting not saved!
bg_BG: Настройката не е запазена!

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Share
bg_BG: Сподели

en: Share Personal Folder with user
bg_BG: Споделяне на лична папка с потребител

en: Share folder
bg_BG: Споделяне на директория

en: Share on
bg_BG: Споделете в

en: SharePoint Site Libraries
bg_BG: Библиотеки на сайтове SharePoint

en: SharePoint Sites filter
bg_BG: Филтър за сайтове на SharePoint

en: Shared
bg_BG: Споделени

en: Shared Drives
bg_BG: Споделени дискове

en: Shared link
bg_BG: Споделена връзка

en: Shared with me
bg_BG: Споделено с мен

en: Shortcode
bg_BG: Кратък код

en: Shortcode Previewer
bg_BG: Преглед на шорткод

en: Shortcodes are supported
bg_BG: Добавете кратки кодове на приставки

en: Shortlinks API
bg_BG: API за кратки връзки

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
bg_BG: Трябва ли хората да имат достъп до контекстното меню с десен бутон, напр. да запазите изображението?

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
bg_BG: Трябва ли библиотеките на сайтовете на SharePoint да са достъпни чрез приставката? Разрешете отново плъгина с вашия акаунт, след като промените тази настройка, за да се уверите, че плъгинът е получил достъп с правилния обхват.

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
bg_BG: Трябва ли потребителят да може да изтегли съдържанието чрез споделената връзка?

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
bg_BG: Трябва ли потребителят да може да променя изгледа чрез модула във Front-End?

en: Show Folder Thumbnails
bg_BG: Показване на миниатюри на папки

en: Show Playlist
bg_BG: Показване на плейлиста

en: Show Thumbnails
bg_BG: Показване на миниатюри

en: Show after clicking on the Lightbox.
bg_BG: Показва се след щракване върху Lightbox.

en: Show arrows
bg_BG: Показване на стрелките

en: Show breadcrumb
bg_BG: Покажи пътека на менюто

en: Show description directly in slide content.
bg_BG: Показвайте описанието директно в съдържанието на слайда.

en: Show description in slide content when hover over slide.
bg_BG: Показване на описание в съдържанието на слайда при преминаване с мишката над слайда.

en: Show description via info button.
bg_BG: Показване на описание чрез бутона за информация.

en: Show descriptions
bg_BG: Показване на описанията

en: Show dots
bg_BG: Показване на точките

en: Show file extension
bg_BG: Показване големината на файла

en: Show file name
bg_BG: Покажи името на файла

en: Show file names
bg_BG: Показване на етикетите

en: Show file size
bg_BG: Показване големината на файла

en: Show folder tree
bg_BG: Показване на дървото на папките

en: Show header
bg_BG: Показване на заглавката

en: Show last modified by
bg_BG: Показване на последната промяна от

en: Show last modified date
bg_BG: Показване на последната промяна на датата

en: Show login screen
bg_BG: Показване на екрана за вход

en: Show preview
bg_BG: Преглед на шоуто

en: Show quick preview button
bg_BG: Показване на бутон за бърз преглед

en: Show refresh button
bg_BG: Показване на бутона за опресняване

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
bg_BG: Показване на опцията "Преглед в нов раздел" в менюто "Действия на файла".

en: Show the file name of the document above the iFrame.
bg_BG: Покажете името на файла на документа над iFrame.

en: Show the following file extension
bg_BG: Покажете следното разширение на файла

en: Show the following files
bg_BG: Покажете следните файлове

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
bg_BG: Показване на лентата за навигация, когато потребителят започне да използва галерията. Ако е деактивирана, лентата за навигация ще се вижда винаги.

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
bg_BG: Показване на миниатюри на папките в режим галерия.

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
bg_BG: Показване на миниатюри на файловете в Lightbox.

en: Show when Order is
bg_BG: Покажете кога е поръчката

en: Show when hovering over the Lightbox.
bg_BG: Показва се при преминаване с мишката над Lightbox.

en: Shuffle
bg_BG: Разбъркване

en: Shuffle/Random
bg_BG: Разбъркване / произволно

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
bg_BG: Регистрирайте се за %s и %s получете своя API токен%s.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
bg_BG: Регистрирайте се за %s и %s получете своя токен за достъп %s.

en: Site address (URL)
bg_BG: Адрес на сайта (URL)

en: Site-wide enabled
bg_BG: Разрешено в целия сайт

en: Size
bg_BG: Размер

en: Skip ad
bg_BG: Пропуснете обява

en: Skip back %1 seconds
bg_BG: Преминаване назад% 1 секунди

en: Skip back 10 second
bg_BG: Пропуснете назад 10 секунди

en: Skip button visible after (seconds)
bg_BG: Бутон за пропускане, видим след (секунди)

en: Skip in %1 seconds
bg_BG: Прескачане за% 1 секунди

en: Skip in 1 second
bg_BG: Прескачане за 1 секунда

en: Skip notification for current user
bg_BG: Пропускане на известие за текущия потребител

en: Slack Blocks template (JSON)
bg_BG: Шаблон на Slack Blocks (JSON)

en: Slide Content
bg_BG: Слайд съдържание

en: Slide height
bg_BG: Височина на плъзгача

en: Slide placement
bg_BG: Поставяне на слайда

en: Slider / Carousel
bg_BG: Плъзгач / въртележка

en: Slider Layout
bg_BG: Разположение на плъзгача

en: Slider Navigation
bg_BG: Навигация с плъзгач

en: Slider for displaying images
bg_BG: Плъзгач за показване на изображения

en: Slides in viewport
bg_BG: Слайдове в полезрението

en: Slides per animation
bg_BG: Слайдове за анимация

en: Slovak
bg_BG: Словашки

en: Slovenian
bg_BG: Словенски

en: Slow - Show original files.
bg_BG: Бавно - Показва оригиналните файлове.

en: Social Sharing Buttons
bg_BG: Бутони за споделяне в социалните мрежи

en: Sort Order
bg_BG: Подреди поръчките

en: Sort field
bg_BG: Сортирай поле

en: Sort options
bg_BG: Опции за сортиране

en: Sorting
bg_BG: Сортиране

en: Source Chooser
bg_BG: Избор на източник

en: Space between images.
bg_BG: Пространство между изображенията.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
bg_BG: Разстояние между слайдовете (в "px"). Все още не може да се използва в комбинация с настройката за автоматичен размер.

en: Spanish
bg_BG: Испански

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
bg_BG: Посочете паролата за достъп до споделената връзка. Оставете празно, за да не използвате парола.

en: Specify the returned value on front end
bg_BG: Определяне на върнатата стойност в предния край

en: Speed Rate
bg_BG: Скорост

en: Speed of the slide animation.
bg_BG: Скорост на анимацията на слайда.

en: Spinner
bg_BG: Спинер

en: Start
bg_BG: Старт

en: Start Upload
bg_BG: Стартирай качване

en: Start slideshow
bg_BG: Започнете слайдшоу

en: Start the media directly when the module is rendered.
bg_BG: Стартирайте медията директно, когато модулът се визуализира.

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
bg_BG: Стартирайте качването директно, след като бъде избрано на устройството на потребителя.

en: Start upload
bg_BG: Стартирай качване

en: Statistics
bg_BG: Статистика

en: Status
bg_BG: Статус

en: Still Waiting?
bg_BG: Още чакам?

en: Stop
bg_BG: Спри

en: Stop slideshow
bg_BG: Спрете слайдшоуто

en: Stops sliding on mouseover.
bg_BG: Спира плъзгането при преминаване с мишката.

en: Stream your video files
bg_BG: Поточно предаване на видеофайлове

en: Streamed
bg_BG: Видео стрийминг

en: Subject for this email notification.
bg_BG: Тема на това имейл известие.

en: Success
bg_BG: Успешно

en: Successfully added module.
bg_BG: Успешно добавен модул.

en: Successfully added shortcut in new location
bg_BG: Успешно добавен пряк път в новото местоположение

en: Successfully copied to new location
bg_BG: Успешно копирано на новото място

en: Successfully moved to new location.
bg_BG: Успешно преместване на ново място.

en: Successfully saved!
bg_BG: Успешно запазена!

en: Summary Email
bg_BG: Обобщен имейл

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Support & Documentation
bg_BG: Поддръжка и документация

en: Support Expired
bg_BG: Изтекъл срок на поддръжка

en: Support for IE 10 & 11
bg_BG: Поддръжка на IE 10 и 11

en: Support till %s
bg_BG: Подкрепа до %s

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
bg_BG: Поддържа реклами VAST XML, за да предложи опции за монетизиране на вашите видеоклипове. В момента се поддържат само линейни MP4 елементи.

en: Swahili
bg_BG: Суахили (Танзания, Демократична република Конго, Кения, Мозамбик)

en: Swedish
bg_BG: Шведски

en: Tagalog
bg_BG: Тагалски

en: Template for %s placeholder
bg_BG: Шаблон за заместител %s

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
bg_BG: Шаблон за всеки елемент от списъка с файлове в тялото на известието за изтегляне/качване/изтриване.

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
bg_BG: Име на шаблона за автоматично създадените динамични папки.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
bg_BG: Име на шаблона за автоматично създадените лични папки.

en: Terms Extended License
bg_BG: Условия на разширения лиценз

en: Terms Regular License
bg_BG: Условия Редовен лиценз

en: Test
bg_BG: Тест

en: Test notification
bg_BG: Известие за изпитване

en: Thai
bg_BG: Тайландски

en: Thanks for registering your product!
bg_BG: Благодарим ви за регистрацията на вашия продукт!

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
bg_BG: Това не работи. Има ли незаконни символи (<>: "/ \ |? *) В името на файла?

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
bg_BG: Настройката %s е експериментална и може да доведе до неочаквани резултати при някои настройки. Използвайте я с повишено внимание.

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
bg_BG: API не поддържа създаване на ZIP в движение. Затова ZIP файлът трябва да бъде създаден (временно) на вашия сървър. Поради тази причина не се препоръчва да активирате тази настройка, когато работите с големи файлове или папки.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
bg_BG: API има ограничена поддръжка за създаване на ZIP в движение. Следователно ZIP файлът трябва да бъде създаден (временно) на вашия сървър, когато се конфигурират филтри за модула. Папките могат да се изтеглят директно чрез API, ако модулът не извършва филтриране.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
bg_BG: Интеграциите на Gravity PDF ви позволяват да съхранявате вашите подадени Gravity Forms директно в облака.

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
bg_BG: Плъгините на WP Cloud могат да комуникират със сървъра на лиценза си.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
bg_BG: Времето (в секунди) необходимо на сайта да приключи операцията преди да е прекъснала (за да се избегне задръстване на сървъра)

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
bg_BG: При упълномощаването ще бъдете помолени да предоставите на приложението следните обхвати:

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
bg_BG: Библиотеката cURL на вашия сървър не поддържа TLS1.1 или TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). Това се изисква от API за създаване на сигурна връзка. Моля, свържете се с вашия уеб хост и ги помолете да надстроят библиотеката на curl и / или да активират поддръжката на TLS1.1 или по-нова за тази библиотека

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
bg_BG: Библиотеката cURL на вашия сървър не поддържа TLS1.2 или TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. Това се изисква от API за създаване на защитена връзка. Моля, свържете се с вашия уеб хост и го помолете да обнови библиотеката curl и/или да включи поддръжка на TLS1.2 или по-висока версия за тази библиотека

en: The current language used by WordPress. Default = English
bg_BG: Текущият език който се ползва от WordPress. По подразбиране = Английски

en: The default timezone for your server.
bg_BG: Часовата зона по подразбиране за сървъра.

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
bg_BG: По подразбиране описанието се появява при преминаване върху него. Когато тази настройка е разрешена, то ще се вижда винаги.

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
bg_BG: Събитията, изпратени до вашата крайна точка, ще съдържат подпис. Можете да използвате тази тайна, за да проверите дали събитията са изпратени от тази приставка, а не от трета страна. Вижте документацията за повече информация.

en: The feature is disabled.
bg_BG: Функцията е деактивирана.

en: The file is probably deleted from the cloud.
bg_BG: Файлът вероятно е изтрит от облака.

en: The file you are looking for cannot be found.
bg_BG: Търсеният файл не може да бъде намерен.

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
bg_BG: Следните файлове не се качват успешно:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
bg_BG: Формулярът не може да бъде изпратен. Моля, премахнете всички файлове, които не са прикачени успешно.

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
bg_BG: Разстоянието (px) между редовете и колоните на различни елементи на плъгина, като например решетката на браузъра за файлове.

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
bg_BG: Генерираният маскиран идентификатор на акаунт използва сол, която може да наруши съществуващи споделени или запазени връзки, ако солта бъде изгубена. Това може да се случи, ако преинсталирате плъгина, например. Това не е обратимо.

en: The height of your slides.
bg_BG: Височината на слайдовете.

en: The homepage URL of your site.
bg_BG: URL адресът на началната страница на вашия сайт.

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
bg_BG: Идеалната височина, която искате да имат редовете на мрежата. Модулът леко ще коригира височината на редовете, за да се поберат изображенията в зиданата решетка.

en: The installed version of the current active theme.
bg_BG: Инсталираната верия на текущата активна тема.

en: The installed version of the parent theme.
bg_BG: Инсталираната версия на родителската тема.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
bg_BG: Най-големия файл който може да съдържа една статия.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
bg_BG: Най-големия файл който може да се качи в  WordPress инсталацията.

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
bg_BG: URL адресът на слушателя, към който ще се изпращат данните JSON.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
bg_BG: Максималния размер на паметта (RAM) която сайта ползва в даден момент.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
bg_BG: Максималния брой варианти за една функция, които сървъра може да обработи с цел защита от претоварване.

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
bg_BG: Медиаплеърът на приставката поддържа VAST XML реклами, за да предлага опции за осигуряване на приходи за вашите видеоклипове. Можете да активирате реклами за целия сайт и по шорткод на Media Player. Понастоящем този плъгин поддържа само линейни елементи с MP4

en: The module could not be added.
bg_BG: Модулът не може да бъде добавен.

en: The module could not be deleted.
bg_BG: Модулът не може да бъде изтрит.

en: The module could not be updated.
bg_BG: Модулът не може да бъде актуализиран.

en: The name of the current active theme.
bg_BG: Име на текущо активната тема.

en: The name of the parent theme.
bg_BG: Името на родителската тема.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
bg_BG: Шаблонът за именуване може да се зададе и индивидуално за всеки шорткод.

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
bg_BG: Новата папка е в папката с шаблони. Изберете друга папка.

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
bg_BG: Броят на файловете, които потребителят има право да изтегли през избрания период.

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
bg_BG: Броят на изтеглянията на един и същ файл от даден потребител през избрания период.

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
bg_BG: Другият плъгин използва стара версия на Api-PHP-клиента, която не може да изпълнява множество конфигурации

en: The parent theme developers URL.
bg_BG: Родителска тема за разработчици URL.

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
bg_BG: Заместващият символ %s може да се използва за изпращане на известия до собственика(ците) на личната папка.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
bg_BG: Плъгинът се интегрира безпроблемно с редица други добре разработени плъгини за WordPress, което ви позволява да изградите още по-мощни решения.

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
bg_BG: Плъгинът все още не е активиран. Това означава, че пропускате актуализации и поддръжка! Моля, активирайте плъгина, за да започнете да го използвате, или го деактивирайте.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
bg_BG: В момента плъгинът не е свързан с акаунт %s. Добавете акаунт или деактивирайте плъгина, ако не го използвате.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
bg_BG: В момента плъгинът не е свързан с акаунт %s. Добавете акаунт, за да получите достъп до съдържанието си в облака.

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
bg_BG: Плъгинът вече не е свързан с акаунта(ите): %s

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
bg_BG: Лицензът за плъгин дава разрешение за използване на плъгина в един сайт. Ако плъгинът е активен на няколко сайта, ще са ви необходими отделни лицензи за всеки сайт.

en: The plugin registers a {{new event}}
bg_BG: Приставката регистрира {{ново събитие}}

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
bg_BG: Приставката регистрира следното събитие: {{Изберете събитие:%1$s}}

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
bg_BG: Плъгинът използва, наред с другото, системата WordPress Nonce, за да ви предпази от няколко вида атаки, включително CSRF. Деактивирайте я, в случай че срещате конфликти с плъгини, които променят тази система.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
bg_BG: Плъгинът ще генерира миниатюри за бизнес акаунти, ако това е разрешено в настройките, и ще ги съхранява локално. Можете да изчистите тази папка, ако е необходимо.

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
bg_BG: Плъгинът ще изпраща събитията си към Google Analytics, ако в сайта ви е добавен тракер на Google.

en: The root URL of your site.
bg_BG: Основния URL адрес на сайта.

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
bg_BG: Закръглеността (px) на различни елементи на плъгина, като например плочки с файлове, модални диалогови прозорци и бутони.

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
bg_BG: Закръглеността на ъглите на изображението в пиксели (px).

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
bg_BG: Тайният ключ разрешава комуникацията между бекенда на приложението и сървъра reCAPTCHA за проверка на потребителя.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
bg_BG: Избраният акаунт вече не е наличен или в момента няма акаунти, свързани с плъгина. Моля, уверете се, че плъгинът има активни акаунти и създайте отново шорткода.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
bg_BG: Избраната папка вече не е налична. Моля, изберете отново горна папка.

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
bg_BG: Разрешенията за споделяне на този файл ви пречат да получите достъп до тази споделена връзка. Моля, свържете се с администратора, за да промените настройките за споделяне на този документ в облака.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
bg_BG: Ключът на сайта се използва за извикване на услугата reCAPTCHA на вашия сайт или мобилно приложение.

en: The support period for this license has expired on %s.
bg_BG: Периодът на поддръжка за този лиценз е изтекъл на %s.

en: The theme developers URL.
bg_BG: URL на разработчиците на темата.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
bg_BG: Общото количество честотна лента, което потребителят може да използва през избрания период.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
bg_BG: Общото количество честотна лента, което потребителят може да използва през избрания период.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
bg_BG: Каченият файл надвишава директивата MAX_FILE_SIZE, посочена в HTML формата

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
bg_BG: Каченият файл надвишава директивата post_max_size в php.ini

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
bg_BG: Каченият файл надвишава директивата upload_max_filesize в php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
bg_BG: Каченият файл е качен само частично

en: The version of PHP installed on your hosting server.
bg_BG: Версията на PHP инсталирана на хостинг сървъра.

en: The version of WordPress installed on your site.
bg_BG: Версията на WordPress инсталирана на сайта ви.

en: The version of cURL installed on your server.
bg_BG: Версията на cURL, инсталирана на вашия сървър.

en: The version of this plugin installed on your site.
bg_BG: Версията на тази приставка, инсталирана на вашия сайт.

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
bg_BG: URL адресът на уеб примката, към който ще се изпращат JSON данните за известието.

en: Theme
bg_BG: Тема

en: Theme Style
bg_BG: Тема Стил

en: Theme style
bg_BG: Тематичен стил

en: There is no changelog available.
bg_BG: Няма наличен с промени.

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
bg_BG: Тези настройки се използват за всички модули с автоматично свързани лични папки, освен ако не е посочено друго.

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
bg_BG: Този HTML шаблон се използва за изписване на качвания в подадени формуляри и потвърждения по имейл. Използвайте валиден HTML за имейли.

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
bg_BG: Този модул на WP Cloud Plugin все още не е конфигуриран.

en: This content failed to load
bg_BG: Това съдържание не можа да се зареди

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
bg_BG: Това съдържание не е налично в момента, за съжаление. Свържете се с администраторите на този сайт, за да проверят съответния плъгин.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
bg_BG: Това съдържание е защитено с парола. За да го видите, моля, въведете паролата си по-долу:

en: This field is not editable
bg_BG: Това поле не може да се редактира

en: This field is required
bg_BG: Това поле е задължително

en: This field is required. Please upload your files.
bg_BG: Това поле е задължително. Моля, качете вашите файлове.

en: This image failed to load
bg_BG: Това изображение не можа да се зареди

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
bg_BG: Тази информация ще бъде показана само на тази страница за по-лесно идентифициране на акаунта.

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
bg_BG: Това е приблизителна оценка на използваната честотна лента на API. Тя не взема предвид, ако потребителят е прехвърлил само част от файла или е спрял изтеглянето, преди то да е завършило.

en: This is not a backup file for this plugin.
bg_BG: Това не е резервен файл за тази приставка.

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
bg_BG: Това е последното резюме на всички дейности, които са регистрирани от %s

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
bg_BG: Това е последното резюме на всички дейности, които са регистрирани от %s

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
bg_BG: Това е текстовата версия на списъка за качване, когато HTML не се поддържа.

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
bg_BG: Това съобщение се показва, когато даден модул е защитен с парола и потребителят е подканен да въведе паролата.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
bg_BG: Този модул (#%s) не е активен в момента.

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
bg_BG: Този модул понастоящем е свързан с акаунт и/или папка в облака, които вече не са достъпни за приставката. За да разрешите този проблем, моля, свържете отново модула с правилната папка.

en: This setting is deprecated.
bg_BG: Тази настройка е отпаднала.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
bg_BG: Тази настройка е експериментална и може да доведе до неочаквани резултати в комбинация с някои настройки.

en: This setting is replaced with: %s .
bg_BG: Тази настройка се заменя с: %s .

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
bg_BG: Тази настройка ограничава достъпа само до вътрешните модули на плъгина. За да активирате личните папки за модулите на сайта си, използвайте панела за конфигуриране на модула

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
bg_BG: Това показва важна информация за конфигурацията на WordPress и сървъра и елементи, които изискват вашето внимание.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
bg_BG: Дроселиране за предотвратяване на оплаквания от ресурси при бюджетни хостове. Колкото по-висока е стойността, толкова по-бавно е изтеглянето/потокът, когато се използва методът за изтегляне чрез прокси.

en: Thumbnail location
bg_BG: Местоположение на миниатюрата

en: Thumbnails view
bg_BG: Изглед на миниатюри

en: Time Slider
bg_BG: Плъзгач за време

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: To be able to use this integration, you only need to link your %s Account to the plugin on the %s.
bg_BG: За да можете да използвате тази интеграция, трябва само да свържете вашия %s акаунт с приставката на %s.

en: To do so, please follow these instructions
bg_BG: За целта, моля, следвайте тези инструкции

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
bg_BG: За да управлявате модулите директно от прегледа на модулите, препоръчваме да използвате кратката версия %s.

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
bg_BG: За да наблюдавате ограниченията, потребителят трябва да е влязъл във вашия сайт или да има разрешени бисквитки в браузъра си. Ако потребителят не може да бъде проследен, действието ще бъде блокирано, ако тази настройка е разрешена.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
bg_BG: За да разрешите този проблем, премахнете тези функции от конфигурацията на PHP "disabled_functions".

en: To start using this plugin, please activate your license.
bg_BG: За да започнете да използвате тази приставка, активирайте лиценза си.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
bg_BG: За да използвате плъгините на WP Cloud, трябва да имате валиден лиценз. Този лиценз се валидира периодично чрез лицензионния сървър.

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
bg_BG: За да видите това съдържание, трябва да имате активиран JavaScript във вашия браузър

en: Toggle Loop
bg_BG: Превключване на цикъла

en: Toggles the automatic change of slides.
bg_BG: Превключва автоматичната смяна на слайдовете.

en: Tools
bg_BG: Инструменти

en: Top Downloads
bg_BG: Топ изтегляния

en: Top Previews
bg_BG: Топ прегледи

en: Top folder
bg_BG: Топ папка

en: Total
bg_BG: Общо

en: Total file size (#MB)
bg_BG: Общ размер на файла (#MB)

en: Try to open the file in a new window.
bg_BG: Опитайте да отворите файла в нов прозорец.

en: Try to upload the file again
bg_BG: Опитайте да качите файла отново

en: Turkish
bg_BG: Турски

en: Turn off Fullscreen
bg_BG: Изключете цял екран

en: Type
bg_BG: Тип

en: Ukrainian
bg_BG: Украински

en: Unavailable
bg_BG: Изтекла

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
bg_BG: Уникално име на папката, в която трябва да се съхраняват качваните файлове. Уверете се, че функцията "Лична папка" е активирана в шорткода

en: Unknown update checker status "%s"
bg_BG: Неизвестно състояние на проверка на актуализация " %s"

en: Unlimited
bg_BG: Неограничено

en: Unlock
bg_BG: Отключване

en: Unmute
bg_BG: Със звук

en: Update Personal Folders name after profile update
bg_BG: Актуализиране на името на личните папки след актуализиране на профила

en: Update automatically
bg_BG: Автоматично актуализиране

en: Updates
bg_BG: Актуализации

en: Upload
bg_BG: Качи

en: Upload Box
bg_BG: Кутия за качване

en: Upload Box Settings
bg_BG: Настройки на полето за качване

en: Upload Button Text
bg_BG: Текст на бутона за качване

en: Upload Configuration
bg_BG: Качване на конфигурация

en: Upload Folder Name
bg_BG: Име на папка за качване

en: Upload List Template
bg_BG: Качване на шаблон за списък

en: Upload Notifications
bg_BG: Известия за качване

en: Upload Requirements
bg_BG: Изисквания за качване

en: Upload Settings
bg_BG: Настройки за качване

en: Upload content to your Cloud account.
bg_BG: Качвайте съдържание в акаунта си в облака.

en: Upload documents
bg_BG: Качване на документи

en: Upload failed
bg_BG: Файловете не успяха да се качат

en: Upload files
bg_BG: Качване на файлове

en: Upload immediately
bg_BG: Качете веднага

en: Upload is cancelled
bg_BG: Качването е отменено

en: Upload not available.
bg_BG: Качването не е налично.

en: Upload or select a file from the media library.
bg_BG: Качете или изберете файл от мултимедийната библиотека.

en: Upload requirements
bg_BG: Изисквания за качване

en: Upload to %s
bg_BG: Качване в %s

en: Uploaded
bg_BG: Качено на

en: Uploaded documents
bg_BG: Качени документи

en: Uploading failed
bg_BG: Качването не бе успешно

en: Uploading...
bg_BG: Качване...

en: Uploads
bg_BG: Качвания

en: Uploads per User
bg_BG: Качвания на потребител

en: Usage
bg_BG: Използван

en: Usage Limits
bg_BG: Ограничения на използването

en: Use App Folder
bg_BG: Използване на папка на апликацията

en: Use Back-End Filebrowser
bg_BG: Използване на файлов браузър от задния край

en: Use Custom App
bg_BG: Използване на потребителско приложение

en: Use Google Analytics tracker
bg_BG: Използване на тракер на Google Анализ

en: Use ID3 metadata
bg_BG: Използване на метаданни ID3

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
bg_BG: Използвайте стрелките наляво / надясно, за да напреднете с една секунда, стрелките нагоре / надолу, за да продължите напред с десет секунди.

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
bg_BG: Използвайте лични папки в конфигуратора на модула и браузъра за файлове на приставката.

en: Use Template Folder
bg_BG: Използване на папка с шаблони

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
bg_BG: Използвайте стрелките нагоре / надолу, за да увеличите или намалите силата на звука.

en: Use Webhook
bg_BG: Използване на Webhook

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
bg_BG: Използвайте папка от един от свързаните акаунти. Ако деактивирате тази опция, потребителите ви ще могат да навигират в папките на всички свързани акаунти в облака.

en: Use a secure password.
bg_BG: Използвайте сигурна парола.

en: Use a static folder as select on the Content tab.
bg_BG: Използвайте статична папка, както сте избрали в раздела Съдържание.

en: Use custom name for home folder
bg_BG: Използване на потребителско име за началната папка

en: Use one account
bg_BG: Използване на един акаунт

en: Use your server as proxy
bg_BG: Използване на вашия сървър като прокси

en: User
bg_BG: Потребител

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
bg_BG: Потребителят %s е срещнал следното ограничение при изтегляне: %s

en: User %s has reached the download limitation
bg_BG: Потребителят %s е достигнал ограничението за изтегляне

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
bg_BG: Потребителят %s е достигнал ограничение за изтегляне, докато се опитва да изтегли %s %s

en: User Permissions
bg_BG: Потребителски разрешения

en: User or Role
bg_BG: Потребител или роля

en: User slug
bg_BG: Потребителски слог

en: User ⇔ Folder links
bg_BG: Потребител ⇔ Връзки към папки

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Validate file accessibility
bg_BG: Потвърждаване на достъпността на файловете

en: Version
bg_BG: Версия

en: Version:
bg_BG: Версия:

en: Vertical
bg_BG: Вертикално

en: Via OneDrive servers
bg_BG: Чрез сървърите на OneDrive

en: Via this server
bg_BG: Чрез този сървър

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
bg_BG: Видеореклами (IMA / VAST)

en: Video aspect ratio
bg_BG: Съотношение на страните на видеото

en: Vietnamese
bg_BG: Виетнамски

en: View Module
bg_BG: Преглед на модула

en: View all activites
bg_BG: Вижте всички дейности

en: View all activities
bg_BG: Вижте всички дейности

en: View details
bg_BG: Преглед на детайли

en: View documents
bg_BG: Преглед на документи

en: View more activites (%s left)
bg_BG: Вижте още дейности (остават %s)

en: View more activities (%s left)
bg_BG: Вижте още дейности (остават %s)

en: Visit plugin homepage
bg_BG: Посети страницата на плъгина

en: Visitor
bg_BG: Pосетител

en: Visitors
bg_BG: Посетители

en: Volume Slider
bg_BG: Плъзгач за сила на звука

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
bg_BG: WP Cloud Plugins не могат да се свържат със сървъра за лиценз

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
bg_BG: WP Cloud Plugins използва кеш за подобряване на производителността. Ако плъгинът по някакъв начин причинява проблеми, опитайте първо да нулирате кеша.

en: Waiting
bg_BG: Изчакване

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
bg_BG: Искате по-голяма гъвкавост, отколкото може да предложи кутията за качване? Използвайте популярна интеграция на формуляри, която ви позволява да създадете перфектния формуляр!

en: Warning
bg_BG: Внимание

en: Warning for %s : %s
bg_BG: Предупреждение за %s : %s

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
bg_BG: Не можем да се свържем с API, тъй като PHP функциите cURL curl_init и/или curl_exec са в списъка с деактивирани функции в конфигурацията на PHP.

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
bg_BG: Не можем да се свържем с API, тъй като приставката пречи на друг плъгин

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
bg_BG: Не можем да се свържем с API, тъй като нямате инсталирано разширение cURL PHP

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
bg_BG: Ние не събираме и нямаме достъп до вашите лични данни. Вижте нашата декларация за поверителност за повече информация.

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
bg_BG: Използваме cURL и fopen за комуникация с API услуги.

en: Webhook Endpoint URL
bg_BG: URL адрес на крайна точка на Webhook

en: Webhook Secret
bg_BG: Уебхук тайна

en: Webhook URLs for Your Workspace
bg_BG: URL адреси на Webhook за вашето работно пространство

en: Weekly
bg_BG: Седмично

en: Welcome back
bg_BG: Добре дошли обратно

en: Welsh
bg_BG: Уелски

en: What data should the plugin access?
bg_BG: До какви данни трябва да има достъп приставката?

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
bg_BG: Какво се случва с моите данни, когато оторизирам плъгина?

en: What type of embedding should the document have?
bg_BG: Какъв тип вграждане трябва да има документът?

en: What type of view should the editable document have?
bg_BG: Какъв вид изглед трябва да има документът с възможност за редактиране?

en: When enabled, all API requests will be logged in the file <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Please note that this log file is not accessible via the browser on Apache servers.
bg_BG: Когато е активирана, всички заявки за API ще се регистрират във файла <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code> . Моля, обърнете внимание, че този регистрационен файл не е достъпен през браузъра на сървърите на Apache.

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
bg_BG: Когато е активирана, производителността на зареждане на галерията може да намалее пропорционално на броя на наличните папки.

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
bg_BG: Когато е разрешено, плъгинът ще се актуализира автоматично, когато е налична нова версия. Поддържането на плъгина в актуално състояние е от решаващо значение, тъй като услугата API се променя постоянно.

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
bg_BG: При отваряне на страница с предишно посетен модул на File Browser (Файлов браузър) ще бъде заредено последното отворено местоположение на папката. Ако деактивирате тази настройка, приставката винаги ще зарежда най-горната папка.

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
bg_BG: Кога трябва да се показва описанието в Lightbox на галерията?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
bg_BG: Кога трябва да се показва заглавието, съдържащо заглавието и менюто за действие?

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
bg_BG: Когато използвате този заместител в комбинация с автоматично свързани лични папки, шаблонът %sИме%s трябва да съдържа заместителя %s.

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
bg_BG: Когато кликнете върху бутона за експортиране, ще бъде генериран (gzipped) JSON файл. Можете да използвате действието Импортиране по-долу, за да възстановите резервното копие.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
bg_BG: Когато нулирате настройките, приставката вече няма да бъде свързана с вашите акаунти, но упълномощаването им няма да бъде отменено

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
bg_BG: Когато избирате елементи за модула Вграждане, само тези елементи, които поддържат вграждане, ще бъдат показани в предния край.

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
bg_BG: Когато деинсталирате приставката, какво искате да направите с настройките си? Можете да ги запазите за следващия път или да ги изтриете обратно до фабричните настройки.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
bg_BG: Независимо дали използвате WordPress Multisite функцията.

en: Which users are excluded from the limits set above?
bg_BG: Кои потребители са изключени от ограниченията, определени по-горе?

en: Which users should we exclude from seeing ads?
bg_BG: Кои потребители трябва да изключим от показването на реклами?

en: White
bg_BG: Бял

en: Who can add and configure modules?
bg_BG: Кой може да добавя и конфигурира модули?

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
bg_BG: Кой може да добавя връзки към споделени документи към вашите страници и публикации?

en: Who can add/edit descriptions?
bg_BG: Кой може да редактира описания?

en: Who can copy files?
bg_BG: Кой може да копира файлове?

en: Who can copy folders?
bg_BG: Кой може да копира папки?

en: Who can create documents?
bg_BG: Кой може да създава документи?

en: Who can create folders?
bg_BG: Кой може да създава папки?

en: Who can create shortcuts for files?
bg_BG: Кой може да добавя преки пътища към файлове?

en: Who can create shortcuts for folders?
bg_BG: Кой може да създава преки пътища за папки?

en: Who can delete files?
bg_BG: Кой може да изтрива файлове?

en: Who can delete folders?
bg_BG: Кой може да изтрива папки?

en: Who can download?
bg_BG: Кой може да изтегли?

en: Who can edit documents?
bg_BG: Кой може да редактира документи?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
bg_BG: Кой може да вгражда документи в страниците и публикациите ви?

en: Who can link to content?
bg_BG: Кой може да направи връзка към съдържание?

en: Who can manually link users to their personal folder?
bg_BG: Кой може ръчно да свързва потребителите с личната им папка?

en: Who can move files?
bg_BG: Кой може да премества файлове?

en: Who can move folders?
bg_BG: Кой може да премества папки?

en: Who can preview files via this module?
bg_BG: Кой може да преглежда файлове чрез този модул?

en: Who can preview files?
bg_BG: Кой може да преглежда файлове?

en: Who can rename files?
bg_BG: Кой може да преименува файлове?

en: Who can rename folders?
bg_BG: Кой може да преименува папки?

en: Who can search?
bg_BG: Кой може да търси?

en: Who can see this module?
bg_BG: Кой може да види този модул?

en: Who can share content?
bg_BG: Кой може да споделя съдържание?

en: Who can upload?
bg_BG: Кой може да качва?

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
bg_BG: Кой трябва да има достъп до връзките, създадени от приставката? Ако е зададено Публично, връзките ще бъдат достъпни за всеки. В рамките на организацията ще направи връзките достъпни само в рамките на вашата организация. Анонимните връзки могат да бъдат деактивирани от администратора на наемателя

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
bg_BG: Кой трябва да има достъп до страницата с настройки на плъгина?

en: Who should have access to reports and statistics?
bg_BG: Кой трябва да има достъп до докладите и статистическите данни?

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
bg_BG: Кой трябва да има достъп до Файловия браузър в таблото за управление на администратора?

en: Wildcards like * and ? are allowed.
bg_BG: Позволени са заместващи символи като * и ?.

en: Within Organization
bg_BG: В рамките на организацията

en: WordPress address (URL)
bg_BG: Адрес на WordPress (URL)

en: WordPress debug mode
bg_BG: WP режим за отстраняване на грешки

en: WordPress environment
bg_BG: WordPress среда

en: WordPress memory limit
bg_BG: Ограничение на паметта за WordPress

en: WordPress multisite
bg_BG: WordPress мултисайт

en: WordPress version
bg_BG: Версия на WordPress

en: Would you mind giving us some feedback?
bg_BG: Бихте ли ни изпратили някаква обратна връзка?

en: Yes
bg_BG: Да

en: Yes!
bg_BG: Да!

en: Yes, I link the users manually
bg_BG: Да, свързвам потребителите ръчно

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
bg_BG: Да, нека плъгинът създаде потребителските папки за мен.

en: Yiddish
bg_BG: ИдишName

en: You are not authorized to add a file.
bg_BG: Не сте упълномощени да добавяте файл.

en: You are not authorized to add a folder
bg_BG: Не сте упълномощени да добавяте папка

en: You are not authorized to add folders in this directory
bg_BG: Не сте упълномощени да добавяте папки в тази директория

en: You are not authorized to add something in this directory.
bg_BG: Не сте упълномощени да добавяте нещо в тази директория.

en: You are not authorized to edit files in this directory
bg_BG: Нямате право да редактирате файлове в тази директория

en: You are not authorized to edit this file or folder
bg_BG: Не сте упълномощени да редактирате този файл или папка

en: You are not authorized to rename files in this directory
bg_BG: Не сте упълномощени да преименувате файлове в тази директория

en: You are not authorized to rename folder
bg_BG: Не сте упълномощени да преименувате папката

en: You are not authorized to rename this file
bg_BG: Не сте упълномощени да преименувате този файл

en: You are not authorized to rename this file or folder
bg_BG: Не сте упълномощени да преименувате този файл или папка

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
bg_BG: Използвате браузър, в който не е активиран или инсталиран Flash player. Моля, включете приставката си за Flash плейър или изтеглете най-новата версия от https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using:
bg_BG: Използвате:

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
bg_BG: Можете да добавите %s?module_pass=...%s към URL адреса на страницата си, за да отключите автоматично модула.

en: You can adjust the limit for this user via %s
bg_BG: Можете да настроите лимита за този потребител чрез %s

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
bg_BG: Можете да конвертирате качените документи в Документи на Google, ако файловият формат се поддържа.

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
bg_BG: Можете да показвате директно аудио, видео и графични файлове, без да се налага да ги вграждате в iframe.

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
bg_BG: Можете да активирате функцията за качване чрез раздела Действия.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
bg_BG: Повече информация за функцията "Лични папки", включително видео инструкции, можете да намерите в %s[Онлайн документация]%s.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
bg_BG: Можете ръчно да свържете потребителите с тяхната лична папка чрез страницата на менюто %s[Лични папки]%s.

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
bg_BG: Сега можете да упълномощите плъгина за достъп до вашия акаунт %s

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
bg_BG: Сега можете да започнете да качвате документи за поръчаните продукти.

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
bg_BG: Можете да оттеглите оторизацията чрез раздела Dasbhoard.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
bg_BG: Можете да зададете персонализиран период от време за този модул. Това има предимство пред глобалната настройка.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
bg_BG: Можете да зададете интервал, като използвате един от следните термини: %s. Например: %s.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
bg_BG: Можете да зададете потребителски ограничения за използване, които отменят зададените ограничения за използване на модула/глобалните ограничения за използване. Ако не са зададени стойности, се използват ограниченията на модула или глобалните ограничения.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
bg_BG: Можете да зададете индивидуални лимити за всеки от потребителите си в потребителския им профил.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
bg_BG: Можете да съкращавате връзките, създадени от плъгина, с помощта на API за съкращаване на TinyURL, Shorte.st, Rebrandly и Bit.ly.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
bg_BG: Можете да качите документите си на %sстраницата за поръчка%s

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
bg_BG: Можете да използвате пиксели или проценти. Например: %s.

en: You can use the plugin in %s.
bg_BG: Можете да използвате приставката в %s.

en: You do not have permission to save modules.
bg_BG: Нямате разрешение да запазвате модули.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg_BG: Нямате достатъчно права за достъп до тази страница.

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
bg_BG: Нямате активирано %s mbstring PHP разширение %s във вашата PHP конфигурация / пакет

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
bg_BG: Достигнахте броя на разрешените за днес изтегляния на ZIP. Ще можете да изтегляте нови ZIP файлове утре.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
bg_BG: Достигнахте разрешения брой изтегляния за този файл днес. Утре ще можете да изтеглите още съдържание.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
bg_BG: Достигнахте разрешения брой изтегляния за днес. Можете да изтеглите още съдържание утре.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
bg_BG: Достигнахте лимита на честотната лента за днес. Утре ще можете да изтеглите повече съдържание.

en: You have reached your usage limit of
bg_BG: Достигнахте лимита си за използване от

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
bg_BG: Трябва да имате поне PHP %s, ако искате да използвате тази приставка

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
bg_BG: Ще бъдете помолени да предоставите на приложението разрешенията, описани по-долу.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
bg_BG: Вашият акаунт не е верифициран. Моля погледнете %sтази статия%s за повече информация как да верифицирате вашият акаунт

en: Your Bitly user name.
bg_BG: Вашето потребителско име в Bitly.

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
bg_BG: Вашият браузър не поддържа HTML5. Можете да изтеглите само този файл

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
bg_BG: Вашият сървър няма активиран cURL - Приставката не може да комуникира с услугата на API. Свържете се с вашия доставчик на хостинг услуги.

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
bg_BG: Вашият сървър не поддържа функцията %s - това е необходимо за кеширащите механизми. Моля, активирайте тази функция, за да предотвратите проблеми с кеширането.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
bg_BG: Вашият сървър не поддържа функцията %s - това е необходимо за компресиране на изхода на приставката.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
bg_BG: Вашият сървър не поддържа функциите %s - това е необходимо за по-добро кодиране на символи.

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
bg_BG: Вашият сайт не използва HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за HTTPS и SSL сертификатите</a> .

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
bg_BG: Вашият уебсайт не може да установи защитена връзка със сървъра за лицензиране. Това ще доведе до спиране на работата на техните плъгини, тъй като лицензът не може да бъде валидиран.

en: ZIP downloads
bg_BG: Изтегляния на ZIP

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
bg_BG: allow_url_fopen е настройка на PHP, която ви позволява да отваряте и четете файлове от уеб точно както локални файлове, но ако не се използва внимателно, може да създаде рискове за сигурността.

en: and content
bg_BG: и съдържание

en: by %s
bg_BG: от %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
bg_BG: cURL е инсталиран, но не може да се извлече версия.

en: file
bg_BG: файл

en: file(s)
bg_BG: файл (ове)

en: folder
bg_BG: папка

en: iFrame Loader
bg_BG: зареждане на iFrame

[ctx: no user roles]
en: None
bg_BG: Никои

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
bg_BG: reCAPTCHA ви предпазва от спам и други видове автоматични злоупотреби. С този модул за интеграция на reCAPTCHA (V3) можете да блокирате неправомерното изтегляне на вашите файлове от ботове. Създайте свои собствени идентификационни данни чрез вашия %s.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
bg_BG: Налична е нова версия на приставката %s.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
bg_BG: Не можах да определя дали са налични актуализации за %s.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
bg_BG: Приставката %s е актуална.

en: today
bg_BG: днес

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Всички <span class=“count”>(%s)</span>
bg_BG[1]: Всички <span class=“count”>(%s)</span>

en: was added
bg_BG: беше добавен

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
bg_BG: {{Потребител:%1$s}} е завършил качването на файлове

en: {{An user}} has finished uploading files
bg_BG: {{Потребител}} е завършил качването на файлове
