WP Cloud Plugins - en to hr_HR translation catalogue (1544 entries)

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
hr_HR:  U većini slučajeva to se može omogućiti putem konfiguracijske ploče poslužitelja. U suprotnom, pitajte svog davatelja usluge hostinga kako omogućiti ovo proširenje na poslužitelju.

en: "Access Forbidden" Notice
hr_HR: Obavijest "Pristup zabranjen"

en: ### Default Module ###
hr_HR: ### Zadani modul ###

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
hr_HR: %1$s - Dostupna je novija verzija WordPressa (%2$s)

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
hr_HR: %1$s - Preporučujemo postavljanje memorije na najmanje 256 MB. Vidi: %2$s

en: %d file(s) uploaded for product
hr_HR: %d prenesene datoteke za proizvod

en: %s activity for %s
hr_HR: %s aktivnost za %s

en: %s added as downloadable file!
hr_HR: %s dodana kao datoteka koja se može preuzeti!

en: %s added the %s %s in %s
hr_HR: %s je dodao %s %s u %s

en: %s created a %s for the %s %s
hr_HR: %s je stvorio %s za %s %s

en: %s deleted the %s %s
hr_HR: %s je izbrisao %s %s

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
hr_HR: %s je preuzeo %s datoteka od %s %s kao ZIP datoteku

en: %s downloaded the %s %s
hr_HR: %s je preuzeo %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
hr_HR: %s je preuzeo %s %s kao %s datoteku

en: %s edited the %s %s
hr_HR: %s uredio %s %s

en: %s module
hr_HR: %s modul

en: %s moved the %s %s to %s
hr_HR: %s je premjestio %s %s u %s

en: %s needs your help!
hr_HR: %s treba vašu pomoć!

en: %s performed an action: %s for %s
hr_HR: %s je izveo radnju: %s za %s

en: %s previewed the %s %s
hr_HR: %s je pregledao %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
hr_HR: %s je preimenovao %s %s u %s

en: %s searched for "%s" in %s
hr_HR: %s je tražio "%s" u %s

en: %s searched for: %s
hr_HR: %s pretraga za: %s

en: %s streamed the %s %s
hr_HR: %s je prenosio %s %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
hr_HR: %s je pokušao učitati %s (%s) u %s

en: %s updated the %s of the %s %s
hr_HR: %s je učitao %s od  %s %s

en: %s updated the description of the %s %s
hr_HR: %s je ažurirao opis %s %s

en: (x) selected
hr_HR: (x) odabrano

en: A PHP extension stopped the file upload
hr_HR: PHP dodatak zaustavio je prijenos datoteke

en: A visitor
hr_HR: Posjetitelj

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
hr_HR: POTREBNA AKCIJA: WP Cloud Plugin izgubio autorizaciju za %s račun

en: AJAX Requests Checks
hr_HR: Provjere AJAX zahtjeva

en: API Application
hr_HR: API aplikacija

en: Abort upload
hr_HR: Prekini preuzimanje

en: Accent Color
hr_HR: Boja naglašenja

en: Access Forbidden
hr_HR: Pristup zabranjen

en: Accessibility
hr_HR: Pristupačnost

en: Account (ID: %s) is not connected.
hr_HR: Račun (ID: %s) nije povezan.

en: Account Email
hr_HR: E-pošta korisničkog računa

en: Account ID
hr_HR: ID računa

en: Account Name
hr_HR: Ime računa

en: Account Profile Image Url
hr_HR: URL slike profila računa

en: Account is not linked to the plugin anymore.
hr_HR: Račun više nije povezan s dodatkom.

en: Account not connected
hr_HR: Račun nije povezan

en: Accounts
hr_HR: Računi

en: Action page
hr_HR: Stranica akcije

en: Actions
hr_HR: Akcije

en: Activate
hr_HR: Aktiviraj

en: Activate License
hr_HR: Aktivirajte licencu

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
hr_HR: Aktivirajte gumb Google skočni prozor koji je vidljiv u umetnutom pretpregledu za nekoliko formata datoteka.

en: Activate the plugin!
hr_HR: Aktivirajte dodatak!

en: Activate via Envato Market
hr_HR: Aktivirajte putem Envato marketa

en: Activate your license
hr_HR: Aktiviranje licence

en: Active plugins
hr_HR: Aktivni dodaci

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add & Configure Modules
hr_HR: Dodajte i konfigurirajte module

en: Add Account
hr_HR: Dodaj račun

en: Add Direct links
hr_HR: Dodaj izravne poveznice

en: Add File
hr_HR: Dodajte datoteku

en: Add Module
hr_HR: Dodaj modul

en: Add New
hr_HR: Dodaj novi

en: Add New Module
hr_HR: Dodaj novi modul

en: Add a button to download a file
hr_HR: Dodajte gumb za preuzimanje datoteke

en: Add a description...
hr_HR: Dodavanje opisa...

en: Add a list of file download/view links
hr_HR: Dodajte popis poveznica za preuzimanje/prikaz datoteka

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
hr_HR: Dodajte prefiks nazivu prenesenih datoteka. To može uključivati put mape.

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
hr_HR: Dodajte gumb za osvježavanje u zaglavlje kako bi korisnici mogli osvježiti podatke u modulu i povući promjene.

en: Add description
hr_HR: Dodaj opis

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. (jpg|png|gif).
hr_HR: Dodajte ekstenzije odvojene znakom: | . Npr. (jpg|png|gif).

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
hr_HR: Dodajte datoteke ili mape po nazivu, ID-u ili mimetipu odvojene znakom: | . Npr. (file1.jpg|long naziv mape).

en: Add folder
hr_HR: Dodaj mapu

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
hr_HR: Dodajte više adresa e-pošte tako da ih odvojite zarezom (<code>,</code>).

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
hr_HR: Dodajte pojmove za pretraživanje ako želite započeti pretraživanje prilikom prikazivanja kratkog koda. Imajte na umu da to utječe samo na početni prikaz. Ako želite prikazati samo određene datoteke, možete koristiti karticu Filtri

en: Add shortcut
hr_HR: Dodaj prečac

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
hr_HR: Dodajte korisničku adresu e-pošte u dozvole za dijeljenje stvorene mape u oblaku. Korisnik će moći pristupiti mapi izravno putem oblaka, a ne samo putem ovog dodatka.

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
hr_HR: Dodajte minijature stavki na popisu za reproduciranje.

en: Add to Media Library
hr_HR: Dodaj u biblioteku medija

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
hr_HR: Dodajte svoj WorkSpace ID ako želite koristiti skraćeni URL za interakciju s računom u kontekstu radnog prostora Rebrandly.

en: Add your file
hr_HR: Dodavanje datoteke

en: Add your files
hr_HR: Dodaj datoteke

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
hr_HR: Dodajte vlastite prilagođene klase u spremnik dodatka. Može se dodati više klasa odvojenih razmakom.

en: Add/Edit descriptions
hr_HR: Dodavanje/uređivanje opisa

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
hr_HR: Dodaje gumb “Dodaj mapu” u obrazac za prijenos ako ga preglednik podržava. Omogućuje korisniku prijenos mapa zadržavajući strukturu mape netaknutom.

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
hr_HR: Prilagodite naziv datoteke dodavanjem prefiksa, sufiksa i zamjenom samog naziva datoteke.

en: Advanced
hr_HR: Napredno

en: AirPlay
hr_HR: Airplay

en: Albanian
hr_HR: Albanski

en: All Events
hr_HR: Svi događaji

en: All Modules
hr_HR: Svi moduli

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
hr_HR: Sve osobne mape stvaraju se pri prvom prikazivanju modula koji ima omogućenu značajku osobnih mapa.

en: Allow Mouse Click on Image
hr_HR: Dopusti klik mišem na sliku

en: Allow ZIP Downloads
hr_HR: Dopusti ZIP preuzimanja

en: Allow download
hr_HR: Dopusti preuzimanje

en: Allow folder upload
hr_HR: Dopusti prijenos mape

en: Allow preview in new tab
hr_HR: Dopusti pregled u novoj kartici

en: Allow switching between views
hr_HR: Dopusti prebacivanje između prikaza

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
hr_HR: Dopustite dodatku da zadrži pristup sadržaju u ime korisnika.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
hr_HR: Dopustite dodatku da vidi i preuzme sve vaše %s datoteke i datoteke koje se dijele s vama. Tražimo dopuštenje `vidi` kako biste mogli ispisati datoteke kroz module dodataka, dopuštenje `preuzimanje` omogućuje vašim korisnicima preuzimanje datoteka s vašeg Google diska.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
hr_HR: Dopustite dodatku da vidi vašu primarnu %s adresu e-pošte. Adresa e-pošte bit će prikazana na ovoj stranici radi lakše identifikacije računa.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
hr_HR: Dopustite dodatku da vidi vaše javno dostupne osobne podatke, kao što su ime i slika profila. Vaše ime i profilna slika bit će prikazani na ovoj stranici radi lakše identifikacije računa.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
hr_HR: Dopustite dodatku da vidi, preuzima, uređuje, stvara i briše sve vaše %s datoteke i datoteke koje se dijele s vama. Tražimo dopuštenje `vidjeti` kako biste mogli pregledavati datoteke kroz module dodataka. Dozvola za stvaranje je potrebna za dopuštanje učitavanja novog sadržaja na vaš račun u oblaku. Ostala su dopuštenja potrebna kako biste mogli upravljati svojim datotekama na svom računu u oblaku. To uključuje preimenovanje, uređivanje, brisanje i dijeljenje vaših datoteka putem modula dodataka.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
hr_HR: Dopustite dodatku da vidi, preuzima, uređuje, stvara i briše samo određene %s datoteke koje koristite s ovim dodatkom. Tražimo dopuštenje `vidjeti` kako biste mogli pregledavati datoteke kroz module dodataka. Dozvola za stvaranje je potrebna za dopuštanje učitavanja novog sadržaja na vaš račun u oblaku. Ostala su dopuštenja potrebna kako biste mogli upravljati svojim datotekama na svom računu u oblaku. To uključuje preuzimanje, preimenovanje, uređivanje, brisanje i dijeljenje tih datoteka specifičnih za dodatak putem modula dodatka. Dodatak ne može pristupiti nijednom sadržaju na vašem %s koji nije učitan putem dodatka.

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files
hr_HR: Dopuštanje dodatku da vidi, uređuje, stvara i briše sve %s datoteke

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
hr_HR: Dopuštanje dodatku da vidi, uređuje, stvara i briše sve %s datoteke i datoteke koje se zajednički koriste s vama

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
hr_HR: Omogućite korisniku brzi pristup putevima, mapama i akcijama zaglavlja korištenjem gumba 'povratak na vrh' u modulu.

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
hr_HR: Omogućuje korisniku da vidi minijaturu datoteke kada zadrži pokazivač iznad gumba za brzi pregled.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
hr_HR: Dopusti korisniku preskakanje oglasa nakon isteka određenog broja sekundi

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
hr_HR: Dopusti korisniku preskakanje oglasa nakon isteka određenog broja sekundi.

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
hr_HR: Dopusti korisniku preskakanje oglasa nakon isteka određenog broja sekundi

en: Allow users to add and edit descriptions.
hr_HR: Dopustite korisnicima dodavanje i uređivanje opisa.

en: Allow users to copy content.
hr_HR: Korisnicima dopustite kopiranje sadržaja.

en: Allow users to create folders.
hr_HR: Dopustite korisnicima stvaranje mapa.

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
hr_HR: Dopustite korisnicima brisanje sadržaja na računu u oblaku.

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
hr_HR: Korisnicima omogućite uređivanje Google dokumenata i dokumenata sustava Office.

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
hr_HR: Omogućuje korisnicima odabir više datoteka i mapa za ZIP preuzimanje

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
hr_HR: Omogućuje vam pristup mapama Dropboxa Tima ako koristite poslovni račun

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
hr_HR: Omogućuje korisnicima prijenos datoteka prilikom naručivanja ovog proizvoda.

en: Almost done...
hr_HR: Skoro gotovo...

en: Almost ready
hr_HR: Skoro gotovo

en: Always.
hr_HR: Uvijek.

en: An anonymous user
hr_HR: Anonimni korisnik

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
hr_HR: Koristi se procjena propusnosti API-ja. Ako korisnik prestane preuzimati datoteku prije nego što ona završi, to će se i dalje računati kao potpuno preuzimanje.

en: Animation duration
hr_HR: Trajanje animacije

en: Anonymous user
hr_HR: Anonimni korisnik

en: App Folder - Limited Access
hr_HR: Mapa aplikacije - ograničeni pristup

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
hr_HR: Mapa aplikacije - pristupite samo datotekama koje je učitao dodatak

en: Arabic
hr_HR: Arapski

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
hr_HR: Raspored slajdova. Rasporedite slajdove u red (vodoravno) ili stupac (okomito).

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
hr_HR: Budući da anonimni korisnici neće imati korisničke metapodatke koji se mogu koristiti u predlošku naziva mape, dodatak će umjesto toga generirati jedinstveni objekt korisničkih metapodataka za te korisnike. Prema zadanim postavkama, naziv njihove mape bit će prefiks s "%s" tako da su sve njihove mape grupirane zajedno. Taj prefiks možete promijeniti ovdje.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
hr_HR: Budući da API ne pruža brzi prikaz minijatura, dodatak će ih generirati i pohraniti lokalno. Tu mapu možete očistiti ako je potrebno..

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
hr_HR: Budući da API ne pruža brzi prikaz minijatura, dodatak će ih generirati i pohraniti lokalno. Tu mapu možete očistiti ako je potrebno..

en: Ascending
hr_HR: Uzlazno

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
hr_HR: Zatražite unos lozinke prije nego što se sadržaj prikaže.

en: Aspect ratio
hr_HR: Omjer proporcija videozapisa

en: Attach your documents
hr_HR: Priloži dokumente

en: Audio Player
hr_HR: Audio player

en: Author URL
hr_HR: Autorska URL adresa

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
hr_HR: Autorizacijom upravlja mrežni administrator putem postavki %sNetwork%s

en: Auto Play
hr_HR: Automatska reprodukcija

en: Auto mode
hr_HR: Automatski način rada

en: Auto size
hr_HR: Automatska veličina

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
hr_HR: Automatski stvorite dijeljenu vezu za mapu za prijenos.

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
hr_HR: Automatski stvorite zajedničke poveznice za prenesene datoteke.

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
hr_HR: Automatski kreirajte osobne mape za korisnika nakon njegove registracije na stranici.

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
hr_HR: Automatski generirajte dijeljene veze za učitane datoteke i mape. Ako koristite modul kao polje za učitavanje u svom obrascu, dijeljene veze također će biti pohranjene u podnesenim obrascima.

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
hr_HR: Automatski otvori svjetlosni okvir odmah nakon što modul učita sadržaj. Može biti korisno ako želite da dijaprojekcija počne na cijelom zaslonu kada se stranica otvori.

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
hr_HR: Automatski pokrenite sljedeću stavku na popisu za reproduciranje nakon dovršetka trenutne.

en: Autoplay
hr_HR: Automatska reprodukcija

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
hr_HR: Automatska reprodukcija općenito se ne preporučuje jer se smatra negativnim korisničkim iskustvom. Također je onemogućen u mnogim preglednicima

en: Available placeholders:
hr_HR: Dostupna rezervirana mjesta:

en: Available placeholders: %s
hr_HR: Dostupna rezervirana mjesta: %s

en: Back
hr_HR: Natrag

en: Background color for dark theme
hr_HR: Boja pozadine za tamnu temu

en: Background color for light theme
hr_HR: Boja pozadine za svijetlu temu

en: Backup
hr_HR: Sigurnosna kopija

en: Backward
hr_HR: Nazad

en: Bandwidth usage
hr_HR: Korištenje propusnosti

en: Bandwidth usage (in GB)
hr_HR: Upotreba propusnosti (u GB)

en: Basic Actions
hr_HR: Osnovne akcije

en: Before we start: your Data & Privacy
hr_HR: Prije nego što počnemo: vaši podaci i privatnost

en: Begin authorization
hr_HR: Započni autorizaciju

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
hr_HR: Započnite aktivaciju licence koristeći svoj Envato račun ili licencni kod.

en: Belarusian
hr_HR: Beloruski

en: Beta testing
hr_HR: Beta testiranje

en: Black
hr_HR: Crna

en: Block untraceable users
hr_HR: Blokirajte korisnike kojima se ne može ući u trag

en: Border radius
hr_HR: Radijus obruba

en: Box Account Settings
hr_HR: Postavke box računa

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
hr_HR: Okvir će stvoriti samo jednu zajedničku poveznicu po datoteci. Postavljanje lozinke, datuma isteka ili dozvole u osnovi će promijeniti dozvolu za zajedničko korištenje same datoteke. To će utjecati na postojeću zajedničku poveznicu za datoteku.

en: Break link with Personal Folder
hr_HR: Prekini vezu s osobnom mapom

en: Bulgarian
hr_HR: Bugarski

en: Business Accounts
hr_HR: Poslovni računi

en: Button
hr_HR: Dugme

en: Buy License
hr_HR: Kupite licencu

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
hr_HR: Prema zadanim postavkama dodatak će ga učitati skripte samo kada je kratki kod prisutan na stranici. Ako dinamički učitavate sadržaj putem AJAX poziva, a dodatak se ne prikazuje, omogućite ovu postavku.

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
hr_HR: Prema zadanim postavkama, samo administratori mogu navigirati kroz sve osobne mape. Dodajte druge korisničke uloge ako želite da mogu vidjeti sve osobne mape.

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
hr_HR: Prema zadanim postavkama datum zadnje izmjene promijenit će se u datum/vrijeme prijenosa datoteke. Ako želite zadržati izvorni datum, omogućite ovu postavku.

en: Cache
hr_HR: Predmomorija

en: Calculating...
hr_HR: Izračunavanje...

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
hr_HR: Može li dodatak koristiti OpenSSL za sigurne veze i šifriranje?

en: Can't create link
hr_HR: Nije moguće stvoriti poveznicu

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

en: Cannot add %s!
hr_HR: Nije moguće dodati %s!

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
hr_HR: Nije moguće stvoriti direktorij predmemorije %s ili nije pogodan za zapisivanje

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
hr_HR: Nije moguće pronaći .htaccess datoteku u direktoriju predmemorije %s

en: Cannot generate thumbnail image
hr_HR: Nije moguće generirati sliku minijatura

en: Cannot get account storage information.
hr_HR: Nije moguće dohvatiti podatke o pohrani računa.

en: Cannot get image
hr_HR: Nije moguće dohvatiti sliku

en: Cannot read import file.
hr_HR: Nije moguće pročitati uvezenu datoteku.

en: Caption / Description
hr_HR: Opis

en: Captions/Subtitles
hr_HR: Titlovi

en: Catalan
hr_HR: Catalanski

en: Center the active slide in the viewport.
hr_HR: Centrirajte aktivni slajd u okviru za prikaz.

en: Centred slides
hr_HR: Centrirani slajdovi

en: Change Plugin Settings
hr_HR: Promjena postavki dodatka

en: Chapters
hr_HR: Poglavlja

en: Check for updates
hr_HR: Provjeri ako je dostupna nadogradnja

en: Chinese (Simplified)
hr_HR: Kineski (pojednostavljeni)

en: Chinese (Traditional)
hr_HR: Kineski (tradicionalni)

en: Choose
hr_HR: Odaberite

en: Choose from %s
hr_HR: Odaberite jednu od %s

en: Choose this module
hr_HR: Odaberite ovaj modul

en: Clear
hr_HR: Očisti

en: Click to go back
hr_HR: Kliknite za povratak

en: Client ID
hr_HR: ID apl. klijenta (client ID)

en: Client Secret
hr_HR: Tajna apl. klijenta (client secret)

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Cloud Content
hr_HR: Sadržaj u oblaku

en: Cloud Content Accessibility
hr_HR: Pristupačnost sadržaja u oblaku

en: Color Palette
hr_HR: Paleta boja

en: Communication WP Cloud Plugin license server
hr_HR: Komunikacijski WP Cloud Plugin licencni poslužitelj

en: Computers
hr_HR: Računala

en: Configuration problem
hr_HR: Problem s konfiguracijom

en: Configure
hr_HR: Postavi

en: Configure Module
hr_HR: Konfiguriranje modula

en: Configure the upload field with module builder.
hr_HR: Konfigurirajte polje za prijenos pomoću alata za izradu modula.

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
hr_HR: Konfigurirajte ovaj modul pomoću Module Buildera ili odaberite postojeći modul.

en: Connect
hr_HR: Poveži se

en: Connect Account(s)
hr_HR: Poveži račun(e)

en: Connect Personal Folders
hr_HR: Povežite osobne mape

en: Connect your account!
hr_HR: Povežite svoj račun!

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
hr_HR: Povezivanje sa Slackom može značajno poboljšati vaš tijek upravljanja. Ova integracija omogućuje primanje obavijesti u stvarnom vremenu o važnim događajima dodataka izravno na vašim Slack kanalima.

en: Contact Support
hr_HR: Kontaktiraj podršku

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Convert Documents
hr_HR: Pretvorba dokumenata

en: Convert documents to Google Docs
hr_HR: Pretvorite dokumente u Google dokumente

en: Convert following mimetypes
hr_HR: Pretvori sljedeće mimetipove

en: Converting
hr_HR: Pretvaranje

en: Converting failed
hr_HR: Pretvorba nije uspjela

en: Copied to clipboard!
hr_HR: Kopirano u međuspremnik!

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy Notifications
hr_HR: Kopiraj obavijesti

en: Copy Shortcode
hr_HR: Kopiraj kratki kod

en: Copy to
hr_HR: Kopiraj u

en: Copy to clipboard
hr_HR: Kopirati u međupohranu

en: Could not send email
hr_HR: Slanje e-pošte nije uspjelo

en: Could not send summary email
hr_HR: Nije moguće poslati sažetak e-pošte

en: Create
hr_HR: Stvori

en: Create Personal Folders on registration
hr_HR: Stvorite osobne mape prilikom registracije

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
hr_HR: Stvorite sve osobne mape prvi put kada se modul koristi

en: Create direct link
hr_HR: Stvori izravnu poveznicu

en: Create document
hr_HR: Stvori dokument

en: Create link with Personal Folder
hr_HR: Stvorite vezu s osobnom mapom

en: Create module
hr_HR: Izradi modul

en: Create new Google Documents via this module.
hr_HR: Izradite nove Google dokumente putem ovog modula.

en: Create new documents
hr_HR: Stvaranje novih dokumenata

en: Create new folders
hr_HR: Stvaranje novih mapa

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
hr_HR: Izradite ili uredite stranicu/objavu, zatim dodajte blok WP Cloud Plugin putem svog omiljenog uređivača. Konfigurirajte modul i kliknite Objavi ili Ažuriraj.

en: Create shortcuts
hr_HR: Stvaranje prečaca

en: Create shortcuts to files and folder.
hr_HR: Stvorite prečace do datoteka i mapa.

en: Create support ticket
hr_HR: Napravite upit za tehničku podršku

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
hr_HR: Stvorite konfiguraciju modula putem konfiguratora modula i kopirajte+zalijepite neobrađeni kratki kod u ovo polje.

en: Create your first Module
hr_HR: Napravite svoj prvi modul

en: Create zip file
hr_HR: Stvaranje zip datoteke

en: Created
hr_HR: Kreirano

en: Created by %s
hr_HR: Kreirao %s

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
hr_HR: Stvaranje osobne mape traje oko 1 sekunde po mapi. Stoga se ne preporučuje omogućiti ovu značajku kada imate gomilu korisnika.

en: Creating shared link...
hr_HR: Stvaranje zajedničke poeznice…

en: Creating zip file
hr_HR: Stvaranje zip datoteke

en: Croatian
hr_HR: Hrvatski

en: Crop thumbnails
hr_HR: Obrezivanje minijatura

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
hr_HR: Obrežite minijature u oblik 1:1.

en: Cross domain verification
hr_HR: Provjera više domena

en: Current selected folder
hr_HR: Trenutna odabrana mapa

en: Custom CSS
hr_HR: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS Classes
hr_HR: Prilagođene CSS klase

en: Custom Image (selected below)
hr_HR: Prilagođena slika (odabrana ispod)

en: Custom button text
hr_HR: Tekst prilagođenog gumba

en: Custom text for the top folder
hr_HR: Prilagođeni tekst za gornju mapu

en: Czech
hr_HR: Češki

en: Danish
hr_HR: Danski

en: Dark
hr_HR: Tamno

en: Dark 1
hr_HR: Tamno 1

en: Dark 2
hr_HR: Tamno 2

en: Dashboard
hr_HR: Kontrolna ploča

en: Data has been successfully imported.
hr_HR: Podaci su uspješno uvezeni.

en: Data has not been successfully imported.
hr_HR: Podaci nisu uspješno uvezeni.

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date of creation
hr_HR: Datum kreiranja

en: Deactivate
hr_HR: Deaktiviraj

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviraj Licencu

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Default click behavior
hr_HR: Zadano ponašanje klika

en: Default folder for Guests and non-linked Users
hr_HR: Zadana mapa za goste i korisnike koji nisu povezani

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hr_HR: Zadana vremenska zona je %s - trebala bi biti UTC

en: Default timezone is UTC
hr_HR: Zadana vremenska zona je UTC

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
hr_HR: Definira vremenski okvir za primjenu ograničenja korištenja. Birajte između unaprijed definiranih razdoblja.

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
hr_HR: Odgoda između ciklusa u milisekundama. Zadano je na 5000.

en: Delay between slides
hr_HR: Odgoda između slajdova

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete Module
hr_HR: Izbriši modul

en: Delete Notifications
hr_HR: Izbriši obavijesti

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
hr_HR: Izbrišite osobne mape nakon brisanja WP korisnika

en: Delete file
hr_HR: Izbriši datoteku

en: Delete settings on Uninstall
hr_HR: Izbriši postavke prilikom deinstalacije

en: Delete to trash
hr_HR: Izbriši u smeće

en: Deleted
hr_HR: Obrisano

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
hr_HR: Isporučite sličice izravno s OneDrive poslužitelja ili ih pohranite na vlastitom poslužitelju. Lokalno pohranjivanje minijatura može usporiti rad dodatka.

en: Descending
hr_HR: Silazno

en: Description
hr_HR: Opis

en: Description Upload Box
hr_HR: Opis okvira za prijenos

en: Description position
hr_HR: Opis položaja

en: Description updated
hr_HR: Opis ažuriran

en: Description was edited.
hr_HR: Opis je uređen.

en: Descriptions always visible
hr_HR: Opisi uvijek vidljivi

en: Deselect all
hr_HR: Odznači sve

en: Details
hr_HR: Detalji

en: Direct Link
hr_HR: Direktna poveznica

en: Direct link
hr_HR: Izravna poveznica

en: Direct media display
hr_HR: Izravni prikaz medija

en: Direction
hr_HR: Smjer

en: Direction of slide movement.
hr_HR: Smjer kretanja slajda.

en: Disable the notification for the user that executes the action.
hr_HR: Onemogućite obavijest za korisnika koji izvršava akciju.

en: Display a folder tree for easier navigation.
hr_HR: Prikaži stablo mapa za lakšu navigaciju.

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
hr_HR: Prikažite zaglavlje koje prikazuje lokaciju mape i akcijske gumbe.

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
hr_HR: Prikaži poruku za prijavu na modul ako korisnik nema dopuštenje za pregled modula.

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
hr_HR: Prikažite gumb za kupnju medija dodavanjem URL-a na web-trgovinu.

en: Display descriptions in the slide if available.
hr_HR: Prikaži opise na slajdu ako su dostupni.

en: Display filename on hover
hr_HR: Prikaz naziva datoteke pri prelasku

en: Display folder tree
hr_HR: Prikaz stabla mapa

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
hr_HR: Prikaži skrivene sistemske (točkaste) datoteke (npr. .DS_store, .config).

en: Display or Hide the file names in the gallery.
hr_HR: Prikažite ili sakrijte nazive datoteka u galeriji.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
hr_HR: Prikažite ili sakrijte nazive datoteka u stavci klizača.

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
hr_HR: Prikaži put kroz web stranicu s trenutnom lokacijom mape.

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
hr_HR: Prikaži nazive datoteka u prikazu minijatura samo kada lebdite iznad datoteke. Kada je onemogućeno, nazivi datoteka i radnje bit će prikazani izravno ispod datoteke. Na uređajima osjetljivim na dodir uvijek će biti prikazan.

en: Display the last modified date in the playlist.
hr_HR: Prikažite datum zadnje izmjene na popisu za reproduciranje.

en: Display the last modified date of the item.
hr_HR: Prikaz datuma zadnje izmjene artikla.

en: Display the playlist above the video container.
hr_HR: Prikažite popis za reproduciranje iznad spremnika videozapisa.

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
hr_HR: Prikažite popis za reproduciranje izravno prilikom prikazivanja modula.

en: Display thumbnails
hr_HR: Prikaz umanjene slike

en: Display your files in the module.
hr_HR: Prikažite datoteke u modulu.

en: Display your folders and subfolders.
hr_HR: Prikažite mape i podmape.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
hr_HR: Prikazuje jesu li omogućene WP Cron aktivnosti ili ne.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hr_HR: Prikazuje je li WordPress u Debug modu.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
hr_HR: Prikazuje koristi li WordPress predmemoriju vanjskih objekata.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hr_HR: Prikazuje je li trenutačna tema child tema.

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
hr_HR: Ne zaboravite testirati svoj modul na Front-End sučelju.

en: Do you really want to delete these files?
hr_HR: Želite li zaista izbrisati te datoteke?

en: Do you really want to delete:
hr_HR: Želite li zaista izbrisati:

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
hr_HR: Želite li ručno povezati svoje korisnike s lokacijom mape ili bi to dodatak trebao automatski riješiti umjesto vas?

en: Docs
hr_HR: Dokumenti

en: Document
hr_HR: Dokument

en: Documentation
hr_HR: Dokumentacija

en: Documents
hr_HR: Dokumenti

en: Download
hr_HR: Preuzimanja

en: Download File
hr_HR: Preuzmi datoteku

en: Download Notifications
hr_HR: Preuzmi obavijesti

en: Download Restrictions
hr_HR: Ograničenja Preuzimanja

en: Download Video
hr_HR: Preuzmi video

en: Download as
hr_HR: Preuzmite kao

en: Download content via this module.
hr_HR: Preuzmite sadržaj putem ovog modula.

en: Download folder
hr_HR: Preuzmi mapu

en: Download playlist
hr_HR: Preuzmite popis za reprodukciju

en: Download selected
hr_HR: Preuzimanje odabranoga

en: Downloaded
hr_HR: Preuzimanje datoteka

en: Downloading...
hr_HR: Preuzimanje...

en: Downloads
hr_HR: Preuzimanja

en: Downloads per User
hr_HR: Preuzimanja po korisniku

en: Downloads per file
hr_HR: Preuzimanja po datoteci

en: Dropbox Account Settings
hr_HR: Postavke računa servisa Dropbox

en: Dropbox App Key
hr_HR: Ključ aplikacije Dropbox

en: Dropbox Team Folders
hr_HR: Mape Dropbox Tima

en: Duplicate
hr_HR: Dupliciraj

en: Dutch
hr_HR: Nizozemski

en: Dynamic Folders
hr_HR: Dinamičke mape

en: Dynamic Mode
hr_HR: Dinamički način rada

en: Easily add downloadable products right from the cloud.
hr_HR: Jednostavno dodajte proizvode koji se mogu preuzeti izravno iz oblaka.

en: Edit (new window)
hr_HR: Uređivanje (novi prozor)

en: Edit Default Preset
hr_HR: Uredi zadanu postavku

en: Edit File
hr_HR: Uređivanje datoteke

en: Edit Google Docs and Office documents
hr_HR: Uređivanje Google dokumenata i dokumenata sustava Office

en: Edit Microsoft Office documents
hr_HR: Uređivanje dokumenata paketa Microsoft Office

en: Edit Module
hr_HR: Uredi modul

en: Edit View
hr_HR: Uredi prikaz

en: Edit description
hr_HR: Uredi opis

en: Edit manually
hr_HR: Uredi ručno

en: Editable
hr_HR: Može se urediti

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
hr_HR: Način rada za uređivanje dostupan je samo za Google dokumente i Office dokumente.

en: Editable mode is only available for Office Docs.
hr_HR: Način rada za uređivanje dostupan je samo za Office dokumente.

en: Editable with toolbar
hr_HR: Može se uređivati pomoću alatne trake

en: Edited
hr_HR: Uređeno

en: Email Body (HTML)
hr_HR: Tijelo e-pošte (HTML)

en: Email Sender Information
hr_HR: Podaci o pošiljatelju e-pošte

en: Email Subject
hr_HR: Predmet e-pošte

en: Email Subject for ZIP downloads
hr_HR: Predmet e-pošte za ZIP preuzimanja

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
hr_HR: Pošaljite sažetak svih događaja zabilježenih pomoću dodatka e-poštom.

en: Email addresses
hr_HR: Adrese e-pošte

en: Email notifications
hr_HR: Obavijesti e-poštom

en: Embed
hr_HR: Ugraditi

en: Embed Documents
hr_HR: Ugradi dokumente

en: Embed Files
hr_HR: Ugradi datoteke

en: Embed Type
hr_HR: Vrsta ugradnje

en: Embed documents directly into your page
hr_HR: Ugradite dokumente izravno na svoju stranicu

en: Enable API log
hr_HR: Omogući API zapisnik

en: Enable Gzip compression
hr_HR: Omogući Gzip sažimanje

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
hr_HR: Omogući osobne mape u internim modulima:

en: Enable Skip Button
hr_HR: Gumb Omogući preskakanje

en: Enable Slideshow
hr_HR: Omogući dijaprojekciju

en: Enable Video Advertisements
hr_HR: Omogući videooglase

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
hr_HR: Omogućite neke polifill javascripte koje koristi dodatak, ali nisu dostupni u starim preglednicima. Ovo koristi vanjsku uslugu cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
hr_HR: Omogućite način dijaprojekcije za lightbox.

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
hr_HR: Omogućuje gzip-kompresiju ako preglednik posjetitelja to može podnijeti. To će povećati performanse dodatka ako prikazujete velike količine datoteka, a smanjuje i upotrebu propusnosti. Koristi PHP ob_gzhandler() povratni poziv. Koristite ovu postavku s oprezom. Uvijek testirajte radi li dodatak i dalje na Front-Endu jer su neki poslužitelji već konfigurirani za gzip sadržaj!

en: English
hr_HR: Engleski

en: Enjoying this plugin?
hr_HR: Uživaš u ovom dodatku?

en: Enter a name...
hr_HR: Unesite ime...

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
hr_HR: Unesite kratak opis onoga što kupac treba prenijeti

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
hr_HR: Unesite ovlaštenu adresu e-pošte s koje želite poslati obavijesti. Da biste izbjegli probleme s isporukom, uvijek koristite domenu web-stranice u polju pošiljatelja e-pošte.

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
hr_HR: Unesite adresu e-pošte ako želite da odgovor na obavijest ide na adresu e-pošte koja se razlikuje od adrese Šalje:.

en: Enter password
hr_HR: Unesite lozinku

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
hr_HR: Unesite ime s kojeg želite poslati e-poruku s obavijesti ili upotrijebite jedno od dostupnih rezerviranih mjesta.

en: Enter the text for the upload button.
hr_HR: Unesite tekst gumba za prijenos.

en: Enter your VAST XML tag url.
hr_HR: Unesite URL VAST XML oznake.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
hr_HR: Unesite prilagođenu domenu koju želite koristiti.

en: Error
hr_HR: Greška

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
hr_HR: Pogreška 104: Nažalost, ovu datoteku nije moguće preuzeti.

en: Error Downloading File
hr_HR: Pogreška pri preuzimanju datoteke

en: Error communicating with API:
hr_HR: Pogreška pri komunikaciji s API-jem:

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hr_HR: Poruke o pogreškama mogu sadržavati osjetljive podatke o okruženju vaše trgovinr. Oni bi trebali biti skriveni od nepouzdanih posjetitelja.

en: Error messages should not be shown to visitors.
hr_HR: Poruke o pogreškama ne bi se trebale prikazivati posjetiteljima.

en: Estonian
hr_HR: Estonski

en: Event
hr_HR: Događaj

en: Event Description
hr_HR: Opis događaja

en: Event ID
hr_HR: ID događaja

en: Event Logs
hr_HR: Zapisnici događaja

en: Event Name
hr_HR: Ime događaja

en: Events per Day
hr_HR: Događaji po danu

en: Events per User
hr_HR: Događaji po korisniku

en: Every day
hr_HR: Svaki dan

en: Everyone
hr_HR: Svatko

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
hr_HR: Sve (postavke, moduli, zapisnici događaja i korisničke ⇔ veze mapa)

en: Exclude Roles & Users
hr_HR: Isključi uloge i korisnike

en: Exclude users
hr_HR: Isključi korisnike

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
hr_HR: Vrijeme isteka zajedničke poveznice. Prema zadanim postavkama poveznica neće isteći.

en: Export
hr_HR: Izvoz

en: External object cache
hr_HR: Predmemorija vanjskih objekata

en: Extra
hr_HR: Dodatak

en: Failed to add file.
hr_HR: Dodavanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to add folder
hr_HR: Dodavanje mape nije uspjelo

en: Failed to add user folder
hr_HR: Dodavanje korisničke mape nije uspjelo

en: Failed to add user folder with template folder
hr_HR: Dodavanje korisničke mape s mapom predloška nije uspjelo

en: Failed to copy file.
hr_HR: Kopiranje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to copy.
hr_HR: Kopiranje nije uspjelo.

en: Failed to create file.
hr_HR: Stvaranje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to create folder.
hr_HR: Stvaranje mape nije uspjelo.

en: Failed to create shortcut
hr_HR: Stvaranje prečaca nije uspjelo

en: Failed to delete file.
hr_HR: Brisanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to edit description.
hr_HR: Uređivanje opisa nije uspjelo.

en: Failed to edit file.
hr_HR: Uređivanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to import file.
hr_HR: Uvoz datoteke nije uspio.

en: Failed to load data in folder.
hr_HR: Učitavanje podataka u mapu nije uspjelo.

en: Failed to load file.
hr_HR: Učitavanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to load folder.
hr_HR: Učitavanje mape nije uspjelo.

en: Failed to move file.
hr_HR: Premještanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to patch file.
hr_HR: Zakrpa datoteke nije uspjela.

en: Failed to rename file.
hr_HR: Preimenovanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to write file to disk
hr_HR: Zapisivanje datoteke na disk nije uspjelo

en: Fallback to the default value.
hr_HR: Povratak na početne postavke.

en: Fast - Large preview thumbnails.
hr_HR: Brzo – velike sličice pretpregleda.

en: Field type
hr_HR: Vrsta polja

en: File
hr_HR: Datoteka

en: File Browser
hr_HR: Preglednik datoteka

en: File Browser Icon Set
hr_HR: Skup ikona preglednika datoteka

en: File Browser view
hr_HR: Prikaz preglednika datoteka

en: File ID
hr_HR: ID datoteke

en: File Icon URL
hr_HR: URL ikone datoteke

en: File Rename, prefixes & suffixes
hr_HR: Preimenovanje datoteka, prefiksi i sufiksi

en: File Size
hr_HR: Veličina datoteke

en: File Uploaded
hr_HR: Datoteka je prenesena

en: File can not be found
hr_HR: Datoteku nije moguće pronaći

en: File created
hr_HR: Datoteka je stvorena

en: File deleted
hr_HR: %u datoteka obrisana

en: File description
hr_HR: Opis datoteke

en: File description added
hr_HR: Dodan je opis datoteke

en: File download URL
hr_HR: URL za preuzimanje datoteke

en: File downloaded
hr_HR: Datoteka je preuzeta

en: File edited
hr_HR: Datoteka uređena

en: File is too big
hr_HR: Datoteka je prevelika

en: File is too large
hr_HR: Datoteka je prevelika

en: File is too small
hr_HR: Datoteka je premala

en: File item template
hr_HR: Predložak stavke datoteke

en: File mimetype
hr_HR: Mimetip datoteke

en: File moved
hr_HR: %u Datoteka je premještena

en: File name
hr_HR: Naziv datoteke

en: File not found
hr_HR: Datoteka nije pronađena

en: File not uploaded successfully
hr_HR: Datoteka nije uspješno prenesena

en: File preview URL
hr_HR: URL pregleda datoteke

en: File previewed
hr_HR: Datoteka pregledana

en: File renamed
hr_HR: Datoteka je preimenovana

en: File shared
hr_HR: Dijeljena datoteka

en: File size
hr_HR: Veličina datoteke

en: File streamed
hr_HR: Prijenos datoteke

en: File thumbnail URL
hr_HR: URL minijature datoteke

en: File type not allowed
hr_HR: Vrsta datoteke nije dopuštena

en: File upload failed
hr_HR: Prijenos datoteke nije uspio

en: File was deleted.
hr_HR: Datoteka je izbrisana.

en: File was renamed.
hr_HR: Datoteka je preimenovana.

en: Files
hr_HR: Datoteke

en: Files & Folder Actions
hr_HR: Akcije datoteka i mapa

en: Filetype not allowed
hr_HR: Vrsta datoteke nije dopuštena

en: Filipino
hr_HR: Filipinski

en: Filter by Name or ID
hr_HR: Filtriraj prema nazivu ili ID-u

en: Filter by file extension
hr_HR: Filtriraj prema datotečnom proširenju

en: Filters
hr_HR: Filteri

en: Find a solution
hr_HR: Pronađite rješenje

en: Finished
hr_HR: Završeno

en: Finnish
hr_HR: Finski

en: Folder location not longer available
hr_HR: Mjesto mape više nije dostupno

en: Folders
hr_HR: Mape

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
hr_HR: Za jednostavnu konfiguraciju možete koristiti zadanu aplikaciju samog dodatka.

en: Forward
hr_HR: Naprijed

en: French
hr_HR: Francuski

en: From Name
hr_HR: Od (Ime)

en: From email address
hr_HR: S adrese e-pošte

en: Full Access
hr_HR: Potpuni pristup

en: Full View
hr_HR: Potpuni prikaz

en: Full upload location path
hr_HR: Put do punog mjesta prijenosa

en: Full view with toolbar
hr_HR: Puni prikaz s alatnom trakom

en: Full-Text search
hr_HR: Pretraživanje cijelog teksta

en: Fullscreen
hr_HR: Puni zaslon

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
hr_HR: GZip (zlib) se koristi za komprimiranje AJAX zahtjeva u dodatku.

en: Galician
hr_HR: Galicijski

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: General
hr_HR: Općenito

en: General Loader
hr_HR: Opći učitavač

en: Generate a cloud upload field.
hr_HR: Generirajte polje za prijenos u oblak.

en: Generate a form-tag for this upload field.
hr_HR: Generirajte oznaku obrasca za ovo polje za prijenos.

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
hr_HR: Generirajte poveznice na web-stranici. Poveznicu će moći otvoriti samo korisnici s pristupom modulu i njegovom sadržaju.

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
hr_HR: Generirajte trajne zajedničke poveznice na svoj sadržaj u oblaku.

en: German
hr_HR: Njemački

en: Get Started
hr_HR: Počnimo

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
hr_HR: Dobijte trenutnu pomoć za WP Cloud Plugins sa svim resursima na jednom mjestu! Ne možete pronaći odgovor i želite s nekim razgovarati izravno? Provjerite imate li aktivan paket podrške i izradite kartu. Ovdje smo da pomognemo!

en: Get started by creating a new module
hr_HR: Započnite stvaranjem novog modula

en: Getting Started
hr_HR: Početak rada

en: Give Access to Root Folder
hr_HR: Omogućite pristup korijenskoj mapi

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
hr_HR: Dodijelite ovom modulu određeni ID. Možete koristiti ovaj ID za ciljanje ovog modula putem vlastitog CSS ili JS koda, na primjer.

en: Global settings
hr_HR: Globalne postavke

en: Global settings for AUTO-mode
hr_HR: Globalne postavke za AUTO-način

en: Global settings for MANUAL-mode
hr_HR: Globalne postavke za RUČNI-način

en: Go Fullscreen
hr_HR: Idi na pregled preko cijelog zaslona

en: Go back to the start folder
hr_HR: Vratite se na početnu mapu

en: Google Account Settings
hr_HR: Postavke Google računa

en: Google Doc
hr_HR: Google dokument

en: Google Sheet
hr_HR: Google tablice

en: Google Slide
hr_HR: Google slajd

en: Google Workspace Domain
hr_HR: Domena Google Workspacea

en: Google popout button
hr_HR: Gumb Google skočni prozor

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
hr_HR: Uzmite kratki kod putem konfiguratora modula i kopirajte+zalijepite u ovo polje.

en: Great! How about a review, then?
hr_HR: Super! Što kažete na recenziju?

en: Greek
hr_HR: Grčki

en: Grid gap
hr_HR: Mrežni razmak

en: Grid/Thumbnail View
hr_HR: Prikaz rešetke/minijatura

en: Guests
hr_HR: Gosti

en: Haitian Creole
hr_HR: Haićanski kreolski

en: Hang on. Waiting for the files...
hr_HR: Drži se. U isčekivanju datoteke...

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Hebrew
hr_HR: Hebrejski

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
hr_HR: Pozdrav %s, odobren vam je pristup vašoj mapi. Sada možete pogledati i preuzeti sadržaj ove mape. Ako imate bilo kakvih pitanja ili trebate dodatnu pomoć, slobodno nas kontaktirajte.

en: Hi there!
hr_HR: Hej ti!

en: Hide errors from visitors
hr_HR: Ne prikazuj pogreške posjetiteljima

en: Hide preview
hr_HR: Sakrij pregled

en: Hide the following file extension
hr_HR: Sakrij sljedeću ekstenziju datoteke

en: Hide the following files
hr_HR: Sakrij sljedeće datoteke

en: High
hr_HR: Visoko

en: Hindi
hr_HR: Hindu

en: Horizontal
hr_HR: Vodoravno

en: Hover over module to show navigation bar
hr_HR: Zadržite pokazivač iznad modula za prikaz navigacijske trake

en: How to update your PHP version
hr_HR: Kako ažurirati PHP verziju

en: Hungarian
hr_HR: Mađarski

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
hr_HR: Osobno ću povezati korisnike putem %sova stranica%s.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
hr_HR: tj. naziv osobne mape mora sadržavati e-mail adresu korisnika.

en: Icelandic
hr_HR: Islandski

en: Icon Set
hr_HR: Skup ikona

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
hr_HR: Ako je omogućeno, dimenzije svakog slajda su njegove prirodne dimenzije. Ako je onemogućeno, svi će slajdovi biti iste veličine, a slika će prekrivati slajd.

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
hr_HR: Ako je omogućeno, moći ćete primati beta ažuriranja u pripremi za službeno izdanje. Oni bi trebali biti prilično stabilni, ali će biti dostupni prije nego što konačno ažuriranje bude spremno za puštanje.

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
hr_HR: Ako se dokument ne otvori, vjerojatno pokušavate pristupiti zaštićenoj datoteci koja zahtijeva prijavu.

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
hr_HR: Ako dodatak nekako izgubi autorizaciju, obavijesti će se poslat na sljedeću adresu e-pošte.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
hr_HR: Ako se problem nastavi pojavljivati, vratite se na zadanu aplikaciju putem postavki na kartici “Dodatno”.

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
hr_HR: Ako u nastavku ne možete vidjeti primjer VAST URL-a, provjerite nije li omogućen bloker oglasa. VAST URL primjer:

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
hr_HR: Ako naiđete na probleme prilikom pokušaja korištenja vlastite aplikacije, vratite se na zadanu aplikaciju onemogućavanjem te postavke.

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
hr_HR: Ako imate domenu Google Workspacea i želite dijeliti dokumente SAMO s korisnicima koji imaju račun na vašoj domeni Google Workspacea, umetnite svoju domenu.

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
hr_HR: Ako želite da dodatak navodi samo određena SharePoint web-mjesta, možete dodati nazive SharePoint web-mjesta odvojene zarezom (,). Smanjenje broja SharePointovih web-mjesta koje dodatak treba nadzirati uvelike poboljšava performanse.

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
hr_HR: Ako želite sami ručno upravljati dozvolama za zajedničko korištenje datoteka, onemogućite ovu funkciju. To može biti korisno, na primjer, kada koristite ovaj dodatak u intranetskom okruženju.

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
hr_HR: Ako želite malo izmijeniti izgled dodatka, ovdje možete umetnuti prilagođeni CSS. Nemojte uređivati same CSS datoteke jer će se te izmjene izgubiti tijekom ažuriranja.

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
hr_HR: Ako želite koristiti vlastitu aplikaciju, ovdje umetnite lozinku aplikacije

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
hr_HR: Ako želite koristiti vlastitu aplikaciju, umetnite svoju tajnu klijenta ovdje

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
hr_HR: Ako želite da vaši dokumenti budu dostupni javnosti, ostavite ovu postavku praznom.

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
hr_HR: Ako želite koristiti oba dodatka, zatražite od razvojnog programera da ažurira njegov kôd

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
hr_HR: Ako su vaša preuzimanja već ograničena globalnim postavkama, možete postaviti prilagođena ograničenja za ovaj modul.

en: Image Source
hr_HR: Izvor slike

en: Image and video gallery
hr_HR: Galerija slika i videa

en: Image exceeds maximum height
hr_HR: Slika premašuje maksimalnu visinu

en: Image exceeds maximum width
hr_HR: Slika premašuje maksimalnu širinu

en: Image requires a minimum height
hr_HR: Slika zahtijeva minimalnu visinu

en: Image requires a minimum width
hr_HR: Za sliku je potrebna minimalna širina

en: Image row height
hr_HR: Visina retka slike

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
hr_HR: Slika prikazana u modulu Preglednik datoteka i Galerija kada se u otvorenoj mapi ne pronađe sadržaj.

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
hr_HR: Slika prikazana kada modul nije dostupan korisniku.

en: Import
hr_HR: Uvoz

en: Import data
hr_HR: Uvezite podatke

en: Import to Media Library
hr_HR: Uvezi u biblioteku medija

en: Important:
hr_HR: Važno:

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
hr_HR: Da biste prikazali sadržaj pohranjen na %s, morate ga autorizirati pomoću %s računa.

en: Inactive License
hr_HR: Neaktivna licenca

en: Include files
hr_HR: Uključi datoteke

en: Include folders
hr_HR: Uključi mape

en: Include system files
hr_HR: Uključi sistemske datoteke

en: Increasing memory allocated to PHP
hr_HR: Povećanje dodijeljene memorije u PHP-u

en: Indonesian
hr_HR: Indonezijski

en: Information about the data
hr_HR: Informacije o podacima

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hr_HR: Informacije o web poslužitelju na kojem je trenutačno pohranjena vaša web-stranica.

en: Initial Search Term
hr_HR: Početni pojam za pretraživanje

en: Inline Preview
hr_HR: Umetnuti pretpregled

en: Insert Direct links
hr_HR: Umetni izravne poveznice

en: Insert Links
hr_HR: Umetni poveznice

en: Insert Tag
hr_HR: Umetni oznaku

en: Insert your %s content
hr_HR: Umetanje sadržaja %s

en: Install the plugin
hr_HR: Instalirajte dodatak

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
hr_HR: Umjesto korištenja statičkog mjesta mape, modul može pokazivati i na dinamičko mjesto mape.

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
hr_HR: Umjesto da koristite izvorni naziv gornje mape, postavite prilagođeni tekst "Početna" ili "Početak" za gornju mapu na putanji puta. Ovo je korisno ako ne želite otkriti naziv gornje mape.

en: Integrations
hr_HR: Integracija

en: Invalid
hr_HR: Nevažeće

en: Invalid AJAX request received.
hr_HR: Primljen je nevažeći AJAX zahtjev.

en: Irish
hr_HR: Irski

en: Is the Module active?
hr_HR: Je li modul aktivan?

en: Is the connection to your store secure?
hr_HR: Je li veza s vašom trgovinom sigurna?

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
hr_HR: Je li izgled Media playera pomiješan i ne pokreće li se ispravno? Ako je to slučaj, možda nailazite na sukob između biblioteka reproduktora medijskih sadržaja na web-stranici. Da biste to riješili, omogućite ovu postavku učitavanja izvorne biblioteke MediaElement.js.

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
hr_HR: Je li vaša aplikacija konfigurirana tako da pristupa samo mapi specifičnoj za aplikaciju?

en: Italian
hr_HR: Talijanski

en: Item
hr_HR: Proizvod

en: Items
hr_HR: Stavke

en: Items Shared
hr_HR: Zajedničke stavke

en: Japanese
hr_HR: Japanski

en: Jump forward %1 seconds
hr_HR: Skok naprijed %1 sekundi

en: Jump forward 30 second
hr_HR: Skok naprijed 30 sekundi

en: Keep last modified date
hr_HR: Zadrži datum zadnje izmjene

en: Korean
hr_HR: Korejski

en: Landscape
hr_HR: Vodoravno

en: Landscape A4
hr_HR: Pejzaž A4

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Last modified date
hr_HR: Posljednji izmijenjeni datum

en: Latest Uploads
hr_HR: Najnoviji prijenosi

en: Latvian
hr_HR: Letonski

en: Layout
hr_HR: Izgled

en: Leave empty for default value.
hr_HR: Ostavite prazno za zadanu vrijednost.

en: Leave empty for easy setup
hr_HR: Ostavite prazno radi jednostavnog postavljanja

en: Leave empty for no restriction.
hr_HR: Ostavite prazno za bez ograničenja.

en: Leave empty to disable Ads
hr_HR: Ostavite prazno da biste onemogućili oglase

en: Leave empty to disable this filter.
hr_HR: Ostavite prazno da biste onemogućili ovaj filtar.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
hr_HR: Ostavite prazno da biste koristili vrijednost koja je postavljena globalno.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
hr_HR: Ostavite ovo polje prazno ili ga postavite na -1 za neograničeni prostor na disku.

en: Let people browse a specific folder
hr_HR: Dopustite ljudima da pregledaju određenu mapu

en: Let people upload content
hr_HR: Neka ljudi uploadaju sadržaj

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
hr_HR: Neka dodatak automatski upravlja dinamičkim mapama. Bit će smješteni u mapu odabranu na kartici Sadržaj.

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
hr_HR: Pustite da dodatak provjeri dolaze li AJAX zahtjevi s iste stranice, inače blokirajte zahtjev iz sigurnosnih razloga. Onemogućite ovo ako imate konfiguraciju s više domena koja upućuje na istu WordPress stranicu, na primjer ako koristite domene specifične za jezik.

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
hr_HR: Neka dodatak provjeri nalazi li se tražena datoteka doista u mapi kojoj je vaš modul omogućio pristup. To možete onemogućiti ako vaši korisnici ionako mogu pristupiti svim sadržajima ili ako želite poboljšati izvedbu dodatka.

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
hr_HR: Korisnicima omogućite prilaganje datoteka ovom obrascu. Datoteke će biti pohranjene u oblaku

en: License
hr_HR: Licenca

en: License terms for WordPress Networks
hr_HR: Licencne odredbe za WordPress Networks

en: Licenses are managed per site individually.
hr_HR: Licencama se upravlja pojedinačno na svakoj web-stranici.

en: Light
hr_HR: Svijetla

en: Light 1
hr_HR: Svjetlo 1

en: Light 2
hr_HR: Svjetlo 2

en: LightBox Skin
hr_HR: Skin LightBoxa

en: Lightbox Scroll
hr_HR: Pomicanje lightboxa

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
hr_HR: Ograničite broj preuzimanja za sve module. Također možete kontrolirati ograničenje preuzimanja po pojedinačnom modulu u konfiguraciji modula.

en: Limit the number of downloads.
hr_HR: Ograničite broj preuzimanja.

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
hr_HR: Ograničite korištenje dodatnih modula. Na primjer, možete ograničiti broj dopuštenih preuzimanja. Sva se ograničenja nadziru po korisniku.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
hr_HR: Ograničite korištenje ovog modula. Sva se ograničenja nadziru po korisniku.

en: Limited Support!
hr_HR: Ograničena podrška!

en: Link Expiration
hr_HR: Istek poveznice

en: Link Users to Personal Folders
hr_HR: Povežite korisnike s osobnim mapama

en: Link to download
hr_HR: Poveznica na preuzimanje

en: Link to editable document
hr_HR: Poveznica na dokument koji se može uređivati

en: Link to preview
hr_HR: Poveznica na pregled

en: Link to upload location in the cloud
hr_HR: Poveznica na mjesto prijenosa u oblaku

en: Link to webshop
hr_HR: Poveznica na web-trgovinu

en: Linked Folder
hr_HR: Povezana mapa

en: List
hr_HR: Popis

en: List View
hr_HR: Prikaz popisa

en: List of uploaded files (HTML)
hr_HR: Popis prenesenih datoteka (HTML)

en: List of uploaded files (plain)
hr_HR: Popis prenesenih datoteka (običan)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
hr_HR: Popis ID-ova prenesenih datoteka (##,##,##))

en: List view
hr_HR: Prikaz popisa

en: Lithuanian
hr_HR: Litvanski

en: Live
hr_HR: Uživo

en: Live Broadcast
hr_HR: Prijenos uživo

en: Load Javascripts on all pages
hr_HR: Učitaj Javascripte na sve stranice

en: Load native MediaElement.js library
hr_HR: Učitaj nativni MediaElement.js biblioteku

en: Loading Spinner & Images
hr_HR: Učitavanje spinnera i slika

en: Loading image used for previews and iFrams.
hr_HR: Učitavanje slike koja se koristi za preglede i iFram-ove.

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
hr_HR: Učitavanje slike koja se koristi u modulu Preglednik datoteka i Galerija

en: Loading...
hr_HR: Učitavanje...

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Location Personal Folders
hr_HR: Lokacija Osobne mape

en: Log Events
hr_HR: Evidentiraj događaje

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
hr_HR: Prijavite se na ovu stranicu ili omogućite kolačiće u svom pregledniku za preuzimanje sadržaja. Zatim ponovno učitajte ovu stranicu.

en: Logged in user
hr_HR: Prijavljeni korisnik

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Login Message
hr_HR: Giriş Mesajı

en: Login Url
hr_HR: Url za prijavu

en: Logs
hr_HR: Dnevnici

en: Loop
hr_HR: Petlja

en: Lost Authorization Notification
hr_HR: Obavijest o izgubljenom autorizaciji

en: Low
hr_HR: Nisko

en: Macedonian
hr_HR: Makedonski

en: Make a copy
hr_HR: Stvaranje kopije

en: Make sure that the action is enabled.
hr_HR: Provjerite je li radnja omogućena.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
hr_HR: Provjerite koristite li V3 ključeve. Ako već koristite ReCaptcha na svojoj stranici, npr. u obrascu, možda ćete morati onemogućiti ReCaptcha ovog dodatka kako biste spriječili sukobe.

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
hr_HR: Provjerite je li radnja omogućena na kartici Radnje.

en: Malay
hr_HR: Malajski

en: Maltese
hr_HR: Malteški

en: Manage Sharing Permission
hr_HR: Upravljanje dozvolom za zajedničko korištenje

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
hr_HR: Upravljajte povezanim računima putem ove stranice umjesto putem pojedinačnih web stranica.

en: Manage your %s cloud accounts
hr_HR: Upravljanje računima u oblaku za %s

en: Manual
hr_HR: Ručno

en: Manual mode
hr_HR: Ručni način rada

en: Mask Account ID
hr_HR: Mask ID računa

en: Max upload size
hr_HR: Maksimalna veličina prijenosa

en: Max uploads per session
hr_HR: Maksimalan broj prijenosa po sesiji

en: Maximum
hr_HR: Maksimum

en: Maximum file size
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke za datoteke odabrane za prijenos (npr. 100 MB).

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke za datoteke koje su odabrane za učitavanje (npr. 100 MB). Maksimalna veličina datoteke koju vaš poslužitelj podržava je: %s.

en: Maximum number of files & folders
hr_HR: Maksimalan broj datoteka i mapa

en: Maximum number of files & folders allowed
hr_HR: Maksimalni dopušteni broj datoteka i mapa

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
hr_HR: Maksimalan broj datoteka i mapa za prikaz u modulu. Može se koristiti, na primjer, za prikaz samo posljednjih 5 ažuriranih dokumenata. Ostavite ovo polje prazno ili ga postavite na -1 za prikaz bez ograničenja.

en: Maximum number of files exceeded
hr_HR: Premašen je maksimalan broj datoteka

en: Maximum size
hr_HR: Maksimalna veličina

en: Media Player
hr_HR: Media player

en: Media Player Skin
hr_HR: Izgled media playera

en: Mediaplayer Buttons
hr_HR: Gumbi mediaplayera

en: Medium
hr_HR: Srednje

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
hr_HR: Poruka koja se prikazuje kada korisnik posjeti modul sa značajkom osobnih mapa postavljenom na 'Ručni' način rada kada nema osobnu mapu povezanu sa svojim računom.

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
hr_HR: Poruka koja se prikazuje kada se od korisnika zatraži da se prijavi.

en: Metadata updated
hr_HR: Metapodaci ažurirani

en: Minimalistic View
hr_HR: Minimalistički pogled

en: Minimum file size
hr_HR: Minimalna veličina datoteke

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
hr_HR: Minimalna veličina datoteke za datoteke odabrane za prijenos (npr. 5 MB).

en: Missing a temporary folder
hr_HR: Nedostaje privremena mapa

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
hr_HR: Izmjene zadanog skupa ikona izgubit će se tijekom ažuriranja.

en: Modified
hr_HR: Datum promjene

en: Modified %s ago
hr_HR: Izmijenjeno prije %s

en: Modified by
hr_HR: Izmijenio

en: Module
hr_HR: Modul

en: Module Access
hr_HR: Pristup modulu

en: Module Configuration
hr_HR: Konfiguracija modula

en: Module Configurator
hr_HR: Konfigurator modula

en: Module Container
hr_HR: Spremnik modula

en: Module ID is missing.
hr_HR: Nedostaje ID modula.

en: Module cannot be found.
hr_HR: Modul se ne može pronaći.

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
hr_HR: Modul se ne može prikazati jer traženi sadržaj nije (više) dostupan. Da biste dobili pristup, obratite se administratoru.

en: Module height
hr_HR: Visina modula

en: Module is succesfully updated!
hr_HR: Modul je uspješno ažuriran!

en: Module successfully deleted.
hr_HR: Modul je uspješno izbrisan.

en: Module successfully updated.
hr_HR: Modul je uspješno ažuriran.

en: Module title
hr_HR: Naslov modula

en: Module width
hr_HR: Širina modula

en: Modules
hr_HR: Moduli

en: Monthly
hr_HR: Mjesečno

en: More actions
hr_HR: Dodatne opcije

en: More information about %s
hr_HR: Dodatne informacije o %s

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Move Notifications
hr_HR: Obavijesti o premještanju

en: Move content to new folder locations.
hr_HR: Premjestite sadržaj u nova mape.

en: Move to
hr_HR: Premjesti u

en: Moved
hr_HR: Premješteno

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
hr_HR: Višebajtni niz (mbstring) koristi se za pretvaranje kodiranja znakova, na primjer za e-poštu ili pretvaranje znakova u mala slova.

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
hr_HR: Multibyte string je potreban za rukovanje s npr. nazivima datoteka na nelatiničnom pismu.

en: Mute
hr_HR: Isključivanje zvuka

en: Mute Toggle
hr_HR: Isključivanje zvuka

en: My files
hr_HR: Moje datoteke

en: Name
hr_HR: Ime

en: Name Template
hr_HR: Predložak naziva

en: Name Template Prefix for anonymous users
hr_HR: Prefiks predloška naziva za anonimne korisnike

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
hr_HR: Krećite se kroz slajdove pomoću strelica iznad klizača.

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
hr_HR: Krećite se kroz slajdove pomoću točkica ispod klizača.

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
hr_HR: Krećite se kroz dokumente u umetnutom pretpregledu. Onemogućite kada svaki dokument treba prikazati pojedinačno bez navigacijskih strelica.

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
hr_HR: Idite na Plugins → Add New, Kliknite Upload Plugin i odaberite ZIP paket. Kliknite Instaliraj sada, a zatim Aktiviraj da biste omogućili dodatak.

en: Navigation
hr_HR: Navigacija

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
hr_HR: Trebate se vratiti na zadane postavke? Ovaj će gumb odmah vratiti postavke na zadane postavke. Kada resetirate postavke, dodatak više neće biti povezan s vašim računima, ali njihovo autoriziranje neće biti opozvano. Autorizaciju možete opozvati putem kartice “Nadzorna ploča”.

en: Network Wide Authorization
hr_HR: Autorizacija na razini mreže

en: Network enabled
hr_HR: Mreža omogućena

en: Network settings
hr_HR: Mrežne postavke

en: Never.
hr_HR: Nikada.

en: New Module
hr_HR: Novi modul

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
hr_HR: Nove mape mogu se unaprijed popuniti datotekama kopiranim iz mape predloška.

en: New name:
hr_HR: Novi naziv:

en: Next
hr_HR: Sljedeća

en: No
hr_HR: Ne

en: No Access
hr_HR: Nema pristupa

en: No Results
hr_HR: Nema rezultata

en: No account connected yet
hr_HR: Još nije povezan nijedan račun

en: No activities found in this period
hr_HR: U ovom razdoblju nisu pronađene aktivnosti

en: No content received. Try to reload this page.
hr_HR: Nema primljenog sadržaja. Pokušajte ponovo učitati ovu stranicu.

en: No downloads found in this period
hr_HR: U ovom razdoblju nisu pronađena preuzimanja

en: No expire date.
hr_HR: Nema datuma isteka.

en: No file was uploaded
hr_HR: Nijedna datoteka nije prenesena

en: No files found or selected
hr_HR: Nijedna datoteka nije pronađena ili odabrana

en: No modules
hr_HR: Nema modula

en: No modules found in Trash.
hr_HR: U smeću nisu pronađeni moduli.

en: No modules found.
hr_HR: Nema pronađenih modula.

en: No new description set
hr_HR: Nema novog skupa opisa

en: No new foldername set
hr_HR: Nema novog skupa naziva mape

en: No new name set
hr_HR: Nema novog skupa naziva

en: No options...
hr_HR: Nema opcija...

en: No password.
hr_HR: Nema lozinke.

en: No restriction
hr_HR: Nema ograničenja

en: No role
hr_HR: Nema uloge

en: No users found.
hr_HR: Nije pronađen nijedan korisnik.

en: No, thanks
hr_HR: Ne, hvala

en: Nonce Validation
hr_HR: Provjera valjanosti noncea

en: None
hr_HR: Nijedan

en: Norwegian
hr_HR: Norveški

en: Not all files could be copied.
hr_HR: Nije moguće kopirati sve datoteke.

en: Not all files could be deleted.
hr_HR: Nije moguće izbrisati sve datoteke.

en: Not all files could be moved.
hr_HR: Nije moguće premjestiti sve datoteke.

en: Not all shortcuts could be created
hr_HR: Nije moguće stvoriti sve prečace

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
hr_HR: Korisnicima koji nisu prijavljeni nije dopušteno izvoditi prijenose prema zadanim postavkama.

en: Not really
hr_HR: Baš i ne

en: Not succesfully uploaded to the cloud
hr_HR: Nije uspješno preneseno u oblak

en: Not uploaded to the cloud
hr_HR: Nije preneseno u oblak

en: Not yet linked to a folder
hr_HR: Još nije povezano s mapom

en: Notification
hr_HR: Obavijest

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
hr_HR: Obavijest "%s" je poslana primateljima %s

en: Notification recipient
hr_HR: Primatelj obavijesti

en: Notifications
hr_HR: Obavijesti

en: Notifications triggers
hr_HR: Okidači obavijesti

en: Notify when someone copies files or folders.
hr_HR: Obavijesti kada netko kopira datoteke ili mape.

en: Notify when someone deletes files or folders.
hr_HR: Obavijesti kada netko izbriše datoteke ili mape.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
hr_HR: Obavijesti kada netko premjesti datoteke u drugu mapu.

en: Notify when someone starts a download.
hr_HR: Obavijesti kada netko započne preuzimanje.

en: Notify when someone uploads files.
hr_HR: Obavijesti kada netko prenese datoteke.

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
hr_HR: Broj ZIP datoteka koje se mogu preuzeti po korisniku, tijekom odabranog razdoblja.

en: Number of files uploaded (#)
hr_HR: Broj prenesenih datoteka (#)

en: Number of maximum uploads per upload session.
hr_HR: Broj maksimalnih prijenosa po sesiji prijenosa.

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
hr_HR: Broj slajdova koji se istovremeno prikazuju u okviru za prikaz.

en: Number of slides going on with one next click.
hr_HR: Broj slajdova koji se pokreću jednim sljedećim klikom.

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
hr_HR: Zamaskirajte ID-ove računa u oblaku koji se koriste u izvornom kodu vaše web-lokacije i prednjim URL-ovima.

en: Off
hr_HR: Isključeno

en: Ok, sure!
hr_HR: Ok, naravno!

en: Older media player skins do not support some of the settings.
hr_HR: Stariji skinovi media playera ne podržavaju neke od postavki.

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
hr_HR: Na glavnoj stranici s opcijama dodatka kliknite Dodaj račun. Autorizirajte dodatak tako što ćete se prijaviti na svoj Cloud račun i odobriti pristup.

en: On which email address would you like to receive the notification?
hr_HR: Na koju adresu e-pošte želite primiti obavijest?

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
hr_HR: Nakon što korisnik ažurira svoj profil, ažurirat će se i naziv njegove osobne mape.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
hr_HR: Postavke računa za OneDrive / SharePoint

en: OneDrive Business
hr_HR: OneDrive za tvrtke

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
hr_HR: Samo ako želite koristiti vlastitu aplikaciju, ovdje umetnite ključ aplikacije

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
hr_HR: Samo ako želite koristiti vlastitu aplikaciju, ovdje umetnite svoj klijentski ID

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
hr_HR: U ovom prikazu prikazane su samo ručno dodane veze između korisnika i mapa. Ako koristite dinamičke mape u automatskom načinu rada, ove veze nisu prikazane u ovoj tablici.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
hr_HR: Ups! Nismo mogli potvrditi da nisi robot :(. Pokušajte osvježiti stranicu.

en: Open Documentation
hr_HR: Otvorena dokumentacija

en: Open File in %s
hr_HR: Otvori datoteku u %s

en: Open Lightbox on page load
hr_HR: Otvori Lightbox pri učitavanju stranice

en: Open Subfolder
hr_HR: Otvori podmapu

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
hr_HR: Otvorite određenu mapu unutar odabrane mape. Ovo može biti korisno u kombinaciji sa značajkom dinamičkih mapa. Omogućuje vam stvaranje dinamičke mape dok omogućuje pristup određenoj podmapi.

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
hr_HR: Otvorite pregled unutar slightboxa. Ako je onemogućeno, pregled će se otvoriti na novoj kartici.

en: OpenSSL support
hr_HR: OpenSSL podrška

en: Or insert your license code manually:
hr_HR: Ili ručno umetnite licencni kôd:

en: Or select a folder
hr_HR: Ili odaberite mapu

en: Order #
hr_HR: Narudžba #

en: Order not found
hr_HR: Narudžba nije pronađena

en: Other
hr_HR: Ostalo

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
hr_HR: Prebrišite već postojeće datoteke ili automatski preimenujte prenesene datoteke.

en: Overwrite existing files
hr_HR: Prebriši postojeće datoteke

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
hr_HR: E-mail adrese vlasnika s pristupom mapi. Koristi podatke osobne mape. (##@##.###,###@###.###)

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
hr_HR: Imena vlasnika s pristupom mapi. Koristi podatke osobne mape. (##,###,####)

en: PHP version
hr_HR: PHP verzija

en: Padding
hr_HR: Razmak

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Parent folder ID
hr_HR: ID nadređene mape

en: Parent folder Path
hr_HR: Put nadređene mape

en: Parent theme author URL
hr_HR: URL autora nadređene (parent) teme

en: Parent theme name
hr_HR: Naziv nadređene (parent) teme

en: Parent theme version
hr_HR: Verzija nadređene (parent) teme

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Password Message
hr_HR: Lozinka Poruka

en: Password protection
hr_HR: Zaštita lozinkom

en: Pause
hr_HR: Pauza

en: Pause on hover
hr_HR: Pauziraj kod hover

en: Per Day
hr_HR: Na dan

en: Per Month
hr_HR: Mjesec

en: Per Week
hr_HR: Tjedan

en: Permissions
hr_HR: Dozvole

en: Persian
hr_HR: Perzijski

en: Personal Folders
hr_HR: Osobne mape

en: Personal Folders in Internal modules
hr_HR: Osobne mape u internim modulima

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
hr_HR: Odaberite datoteke i mape izravno sa svog računa u oblaku.

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
hr_HR: Izbrisane stavke smjestite u smeće umjesto da ih odmah trajno izbrišete.

en: Play
hr_HR: Reproduciraj

en: Play your music
hr_HR: Pusti svoju glazbu

en: Playlist autoplay
hr_HR: Automatska reprodukcija popisa za reproduciranje

en: Playlist loop
hr_HR: Petlja popisa za reprodukciju

en: Playlist open on start
hr_HR: Popis za reproduciranje otvoren na početku

en: Playlist opens on top of player
hr_HR: Popis za reproduciranje otvara se povrh playera

en: Playlist view
hr_HR: Prikaz popisa za reprodukciju

en: Please browse to the page to see this content
hr_HR: Dođite do stranice da biste vidjeli ovaj sadržaj

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
hr_HR: Provjerite postoji li direktorij na vašem poslužitelju i ima li %s dozvole za pisanje %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
hr_HR: Provjerite postoji li datoteka na poslužitelju ili je kopirajte iz mape %s

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
hr_HR: Provjerite dozvole za zajedničko korištenje biblioteke servisa OneDrive/SharePoint da biste vidjeli je li zajedničko korištenje dopušteno.

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
hr_HR: Prilikom mijenjanja ove postavke provjerite svoje postojeće kratke kodove i ručno povezane osobne mape. Vaša korijenska mapa više neće biti vaša osobna mapa kada se timske mape omoguće

en: Please configure the upload location for this product.
hr_HR: Konfigurirajte mjesto prijenosa za ovaj proizvod.

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
hr_HR: Onemogućite ovaj drugi dodatak ako želite koristiti ovaj dodatak

en: Please enable or install the cURL extension on your server
hr_HR: Omogućite ili instalirajte cURL proširenje na poslužitelju

en: Please fill in the required fields first
hr_HR: Prvo ispunite potrebna polja

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
hr_HR: Molimo vas da nas kontaktirate kako bismo riješili ovaj problem.

en: Please log in to access this content.
hr_HR: Prijavite se za pristup ovom sadržaju.

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
hr_HR: Imajte na umu da ugrađene datoteke imaju dopuštenje za javno dijeljenje [svatko s vezom može vidjeti].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
hr_HR: Imajte na umu da ugrađene datoteke imaju dozvolu za javno dijeljenje [svatko s vezom može vidjeti]. Google dokumenti također se mogu ugraditi u način "Uređivanje". Dozvole za zajedničko korištenje postavljene su na [svatko s poveznicom može uređivati].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
hr_HR: Imajte na umu da uložene datoteke imaju dozvole za javno zajedničko korištenje.

en: Please re-authorize!
hr_HR: Molimo vas da ponovno odobrite!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
hr_HR: Osvježite autorizaciju ili uklonite račun s popisa.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
hr_HR: Odaberite u kojem intervalu treba poslati sažetak.

en: Please use this setting with caution!
hr_HR: Koristite ovu postavku s oprezom!

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
hr_HR: Koristite ovu postavku s oprezom! Onemogućite ga samo kad je stvarno potrebno.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
hr_HR: Koristite ovu postavku s oprezom! Onemogućite ga tek kada shvatite posljedice.

en: Plugin version
hr_HR: Verzija dodatka

en: Polish
hr_HR: Poljski

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
hr_HR: Prijenosno zaključavanje savjetodavnih datoteka (jato) koristi se za mehanizam predmemoriranja.

en: Portrait
hr_HR: Okomito

en: Portrait A4
hr_HR: Portret A4

en: Portuguese
hr_HR: Portugalski

en: Preferred Download Method
hr_HR: Preferirani način preuzimanja

en: Prefix filename
hr_HR: Naziv prefiksa datoteke

en: Preview
hr_HR: Pregled

en: Preview File
hr_HR: Pregled datoteke

en: Preview Module
hr_HR: Modul pregleda

en: Preview file in %s
hr_HR: Pregledajte datoteku u %s

en: Preview in new tab
hr_HR: Pregled u novoj kartici

en: Previewed
hr_HR: Pregledano

en: Previews
hr_HR: Pregled

en: Previous
hr_HR: Prethodna

en: Previous folder
hr_HR: Prethodna mapa

en: Processing...
hr_HR: U obradi...

en: Profile
hr_HR: Profil

en: Protect with password
hr_HR: Zaštiti lozinkom

en: Public
hr_HR: Javno

en: Purchase
hr_HR: Kupi

en: Purge
hr_HR: Čišćenje

en: Purge Cache
hr_HR: Čišćenje predmemorije

en: Purge Thumbnails
hr_HR: Očisti minijature

en: Quota
hr_HR: Kvota

en: Raw Shortcode
hr_HR: Neobrađeni kratki kod

en: Raw shortcode
hr_HR: Neobrađeni kratki kod

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
hr_HR: Pročitajte cijela pravila o privatnosti ako imate bilo kakvih daljnjih problema s privatnošću.

en: Read-only
hr_HR: Samo za čitanje

en: Recipients
hr_HR: Primatelji

en: Redirect to download url
hr_HR: Preusmjeri na URL za preuzimanje

en: Refresh
hr_HR: Osvježi

en: Refresh the authorization!
hr_HR: Osvježite autorizaciju!

en: Register all plugin events.
hr_HR: Registrirajte sve događaje dodatka.

en: Remember last opened location
hr_HR: Zapamti zadnje otvoreno mjesto

en: Remove from queue
hr_HR: Ukloni iz reda čekanja

en: Remove item from list
hr_HR: Ukloni stavku s popisa

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
hr_HR: Uklonite osobne mape korisnika nakon što su izbrisane.

en: Rename
hr_HR: Preimenuj

en: Rename files and folders via this module.
hr_HR: Preimenujte datoteke i mape putem ovog modula.

en: Rename to:
hr_HR: Preimenuj u:

en: Renamed
hr_HR: Preimenovano

en: Renew now!
hr_HR: Obnovi sada!

en: Reply-to address
hr_HR: Adresa za odgovor

en: Reports
hr_HR: Izvještaji

en: Reports Dashboard
hr_HR: Nadzorna ploča izvješća

en: Requested directory isn't allowed
hr_HR: Traženi direktorij nije dopušten

en: Requested scopes and justification
hr_HR: Zatraženi dosezi i obrazloženje

en: Required field
hr_HR: Obavezno polje

en: Reset
hr_HR: Resetiraj

en: Reset Log
hr_HR: Vrati izvorni zapisnik

en: Reset Plugin
hr_HR: Vrati izvorni dodatak

en: Reset Usage Limits
hr_HR: Poništavanje ograničenja upotrebe

en: Reset to Factory Settings
hr_HR: Vrati na tvorničke postavke

en: Resets the current usage limits for all users for today.
hr_HR: Poništava trenutna ograničenja upotrebe za sve korisnike za danas.

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
hr_HR: Responzivno (uređaj za automatsku promjenu veličine na temelju dimenzija videozapisa)

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
hr_HR: Ponovno pokrenite popis za reprodukciju čim se završi.

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
hr_HR: Ograničite vrstu datoteka koje želite primati putem ovog modula za prijenos.

en: Restrict file extensions
hr_HR: Ograničavanje datotečnih nastavaka

en: Restriction Period
hr_HR: Razdoblje ograničenja

en: Results for %s
hr_HR: Rezultati za %s

en: Role
hr_HR: Uloga

en: Romanian
hr_HR: Rumunski

en: Russian
hr_HR: Ruski

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Scope shared-links
hr_HR: Doseg zajedničkih poveznica

en: Scroll to Top
hr_HR: Pomaknite se na vrh

en: Scroll to top
hr_HR: Pomakni na vrh

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Search Box
hr_HR: Tražilica

en: Search Modules
hr_HR: Moduli pretraživanja

en: Search box for files and content
hr_HR: Okvir za pretraživanje datoteka i sadržaja

en: Search for files
hr_HR: Traženje datoteka

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
hr_HR: Potražite prema nazivu datoteke i sadržaju (kada se datoteke indeksiraju).

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
hr_HR: Pretražite sadržaj datoteka, opise, oznake i druge metapodatke.

en: Searched
hr_HR: Pretražen

en: Secure connection (HTTPS)
hr_HR: Sigurna veza (HTTPS)

en: Security
hr_HR: Sigurnost

en: See %s for available placeholders
hr_HR: Pogledajte %s za dostupna rezervirana mjesta

en: See Reports
hr_HR: Pogledajte izvješća

en: Select
hr_HR: Izaberi

en: Select Account
hr_HR: Odaberite Račun

en: Select Image
hr_HR: Odaberite sliku

en: Select Loader Spinner
hr_HR: Odabir spinnera

en: Select Module
hr_HR: Odaberite Modul

en: Select Period
hr_HR: Odabir razdoblja

en: Select Personal Folder
hr_HR: Odaberite Osobna mapa

en: Select all
hr_HR: Odaberi sve

en: Select files or folders
hr_HR: Odabir datoteka ili mapa

en: Select folder
hr_HR: Odaberi mapu

en: Select folder location
hr_HR: Odabir mjesto mape

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
hr_HR: Odaberite u kojoj mapi treba stvoriti osobne mape.

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
hr_HR: Odaberite omjer slike za svoj iFrame. Možete postaviti širinu spremnika modula u odjeljku Spremnik modula, a visina će biti postavljena u skladu s tim.

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
hr_HR: Odaberite omjer proporcija videozapisa. Visina video playera bit će postavljena u skladu s tim.

en: Select the content you want to add.
hr_HR: Odaberite sadržaj koji želite dodati.

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
hr_HR: Odaberite događaje za koje želite slati obavijesti.

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
hr_HR: Odaberite izvoznu datoteku(.json ili .gz) koju želite uvesti. Imajte na umu da će uvoz zamijeniti vaše trenutne podatke.

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
hr_HR: Odaberite polje metapodataka koje bi se trebalo koristiti za sortiranje sadržaja.

en: Select the method that should be used to download your files. Default is to redirect the user to a temporarily url. If you want to use your server as a proxy just set it to Download via Server. In some cases the plugin can always revert to the Download via Server method.
hr_HR: Odaberite metodu koja bi se trebala koristiti za preuzimanje datoteka. Zadano je preusmjeriti korisnika na privremeni URL. Ako poslužitelj želite koristiti kao proxy, samo ga postavite na Preuzimanje putem poslužitelja. U nekim slučajevima dodatak se uvijek može vratiti na metodu “Preuzimanje putem poslužitelja”.

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
hr_HR: Odaberite izvor slika. Velike sličice učitavaju se brzo, originalnim datotekama trebat će neko vrijeme da se učitaju.

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
hr_HR: Odaberite osobnu mapu korisnika. Postavite značajku osobnih mapa na 'ručno' kako biste korisniku omogućili pristup samo ovoj mapi.

en: Select the way in which the description is to be displayed.
hr_HR: Odaberite način na koji će opis biti prikazan.

en: Select this item
hr_HR: Odaberite ovu stavku

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
hr_HR: Odaberite putem %s koje korisničke uloge mogu izvršiti akcije

en: Select what should happen when you click on a file.
hr_HR: Odaberite što bi se trebalo dogoditi kada kliknete na datoteku.

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
hr_HR: Odaberite koji izgled programa Media player želite koristiti prema zadanim postavkama.

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
hr_HR: Odaberite servis za skraćivanje URL-ova koji želite koristiti za zajedničke poveznice.

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
hr_HR: Odaberite koje bi akcije trebale biti dostupne za ovaj modul. Za svaku akciju možete odabrati koje bi uloge ili korisnici trebali moći izvršiti ovu akciju.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
hr_HR: Odaberite koje bi uloge ili korisnici trebali moći izvoditi sljedeće radnje na WordPress Admin Dashboardu.

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
hr_HR: Odaberite koje bi uloge ili korisnik trebali moći izvršiti ovu radnju putem modula.

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
hr_HR: Odaberite koji gumbi za zajedničko korištenje trebaju biti dostupni putem dijaloga za zajedničko korištenje dodatka.

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
hr_HR: Odaberite koji izgled želite koristiti za umetnuti predpregled.

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
hr_HR: Odaberite koje korisničke uloge ne bi trebale dobiti dinamičku mapu, ali bi trebale imati pristup samoj gornjoj mapi.

en: Selected Content
hr_HR: Odabrani sadržaj

en: Selecting files...
hr_HR: Odabir datoteka...

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
hr_HR: Pošaljite probnu obavijest na url web-dojavnika kanala pomoću predloška bloka obavijesti.

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
hr_HR: Pošaljite obavijest e-poštom administratoru kada korisnik dosegne određeno ograničenje.

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
hr_HR: Pošaljite automatizirane poruke (JSON podatke) drugoj aplikaciji za svaki događaj koji je zabilježio dodatak.

en: Send email notification when limit is reached
hr_HR: Pošalji obavijest e-poštom kada se dosegne ograničenje

en: Sender information
hr_HR: Podaci o pošiljatelju

en: Serbian
hr_HR: Srpski

en: Server environment
hr_HR: Okruženje poslužitelja

en: Server info
hr_HR: Podaci o poslužitelju

en: Set Sharing Rights
hr_HR: Postavite prava dijeljenja

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
hr_HR: Postavite prilagođeni tekst za gumb "Dodaj datoteke".

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
hr_HR: Postavite prilagođeni tekst za gornju mapu u putanji mape puta kroz web stranicu. Na primjer: "Početna" ili "Početak".

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
hr_HR: Postavite prilagođeni URL za prijavu koji će se koristiti u gumbu za prijavu modula.

en: Set maximum height for the plugin container.
hr_HR: Postavite maksimalnu visinu spremnika dodatka.

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
hr_HR: Postavite maksimalnu veličinu korisničke mape (npr. 10M, 100M, 1G). Kada je omogućena funkcija učitavanja, korisnik neće moći prenijeti kada se dostigne ograničenje.

en: Set maximum width for the plugin container.
hr_HR: Postavite maksimalnu širinu spremnika dodatka.

en: Set sharing rights for files
hr_HR: Postavite prava dijeljenja datoteka

en: Set sharing rights for upload folder
hr_HR: Postavite prava dijeljenja za mapu za prijenos

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
hr_HR: Postavite URI za preusmjeravanje OAuth 2.0 u aplikaciji na sljedeći uri:

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
hr_HR: Postavite temu boja koja će se koristiti za ovaj modul. Ovo će nadjačati globalni stil teme postavljen na stranici s glavnim opcijama dodatka.

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
hr_HR: Postavite na koje adrese e-pošte treba poslati sažetak.

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
hr_HR: Postavite koji gumbi (ako su podržani) trebaju biti vidljivi u mediaplayeru.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
hr_HR: Postavite vlastitu minijaturu dodavanjem slikovne datoteke istog naziva kao i medijska datoteka. Podržani su JPG i PNG formati datoteka.

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
hr_HR: Postavlja put za promjenu prozora. Moguće vrijednosti su "okomite" i "vodoravne", a zadana je "okomita".

en: Setting not saved!
hr_HR: Postavka nije spremljena!

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Share
hr_HR: Podijeli

en: Share Personal Folder with user
hr_HR: Podijelite osobnu mapu s korisnikom

en: Share folder
hr_HR: Zajedničko korištenje mape

en: Share on
hr_HR: Podijeli

en: SharePoint Site Libraries
hr_HR: Biblioteke web-stranice sustava SharePoint

en: SharePoint Sites filter
hr_HR: Filtar web-mjesta SharePoint

en: Shared
hr_HR: Podijeljeno

en: Shared link
hr_HR: Poveznica za dijeljenje

en: Shared with me
hr_HR: Podijeljeno sa mnom

en: Shortcode
hr_HR: Kratki kod

en: Shortcode Previewer
hr_HR: Preglednik kratkog koda

en: Shortcodes are supported
hr_HR: Podržani su kratki kodovi

en: Shortlinks API
hr_HR: API za kratke poveznice

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
hr_HR: Trebaju li korisnici moći pristupiti kontekstnom izborniku koji se otvara klikom desnom tipkom miša da bi, primjerice, spremili sliku?

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
hr_HR: Trebaju li biblioteke SharePoint web-stranice biti dostupne putem dodatka? Ponovno autorizirajte dodatak pomoću računa nakon promjene ove postavke kako biste bili sigurni da je dodatku odobren pristup s ispravnim opsegom.

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
hr_HR: Može li korisnik preuzeti sadržaj putem zajedničke poveznice?

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
hr_HR: Treba li korisniku dopustiti promjenu prikaza putem modula na Front-Endu?

en: Show Folder Thumbnails
hr_HR: Pokaži minijature mapa

en: Show Playlist
hr_HR: Pokaži popis za reproduciranje

en: Show Thumbnails
hr_HR: Pokaži minijature

en: Show after clicking on the Lightbox.
hr_HR: Prikažite nakon klika na Lightbox.

en: Show arrows
hr_HR: Prikaži strelice

en: Show breadcrumb
hr_HR: Prikaži Mrvice Kruha

en: Show description directly in slide content.
hr_HR: Prikaz opisa izravno u sadržaju slajda.

en: Show description in slide content when hover over slide.
hr_HR: Prikaži opis u sadržaju slajda kada prijeđete pokazivačem iznad slajda.

en: Show description via info button.
hr_HR: Prikaži opis putem info gumba.

en: Show descriptions
hr_HR: Prikaži opise

en: Show dots
hr_HR: Prikaži točkice

en: Show file extension
hr_HR: Pokaži datotečni nastavak

en: Show file name
hr_HR: Prikaži naziv datoteke

en: Show file names
hr_HR: Pokaži nazive datoteka

en: Show file size
hr_HR: Pokaži veličinu datoteke

en: Show folder tree
hr_HR: Prikaži stablo mapa

en: Show header
hr_HR: Prikaži zaglavlje

en: Show last modified by
hr_HR: Pokaži datum zadnje izmjene

en: Show last modified date
hr_HR: Pokaži datum zadnje izmjene

en: Show login screen
hr_HR: Prikaži zaslon za prijavu

en: Show preview
hr_HR: Pokaži pregled

en: Show quick preview button
hr_HR: Prikaži gumb za brzi pregled

en: Show refresh button
hr_HR: Pokaži gumb osvježi

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
hr_HR: Prikaži opciju "Pregled u novoj kartici" u izborniku Radnje datoteke.

en: Show the file name of the document above the iFrame.
hr_HR: Pokažite naziv datoteke dokumenta iznad iFramea.

en: Show the following file extension
hr_HR: Prikaži sljedeću ekstenziju datoteke

en: Show the following files
hr_HR: Pokaži sljedeće datoteke

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
hr_HR: Prikaži navigacijsku traku kada korisnik počne koristiti galeriju. Ako je onemogućeno, navigacijska traka uvijek će biti vidljiva.

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
hr_HR: Prikažite minijature mapa u galerijskom načinu rada.

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
hr_HR: Prikaži minijature datoteka unutar lightboxa.

en: Show when Order is
hr_HR: Pokaži kada narudžba je

en: Show when hovering over the Lightbox.
hr_HR: Prikažite kada zadržite pokazivač iznad Lightboxa.

en: Shuffle
hr_HR: Promiješano

en: Shuffle/Random
hr_HR: Nasumično miješanje/nasumično

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
hr_HR: Prijavite se na %s i %s nabavite API token%s.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
hr_HR: Prijavite se na %s i %s preuzmite pristupni token%s.

en: Site address (URL)
hr_HR: Adresa web-mjesta (URL)

en: Site-wide enabled
hr_HR: Omogućeno na cijelom web-mjestu

en: Size
hr_HR: Veličina

en: Skip ad
hr_HR: Preskoči oglas

en: Skip back %1 seconds
hr_HR: Preskoči %1 sekunde

en: Skip back 10 second
hr_HR: Preskoči 10 sekundi unatrag

en: Skip button visible after (seconds)
hr_HR: Gumb Preskoči vidljiv nakon (sekundi)

en: Skip in %1 seconds
hr_HR: Preskoči u %1 sekundi

en: Skip in 1 second
hr_HR: Preskoči za 1 sekundu

en: Skip notification for current user
hr_HR: Preskoči obavijest za trenutnog korisnika

en: Slack Blocks template (JSON)
hr_HR: Predložak Slack Blocks (JSON)

en: Slide Content
hr_HR: Sadržaj slajda

en: Slide height
hr_HR: Visina klizača

en: Slide placement
hr_HR: Postavljanje slajda

en: Slider / Carousel
hr_HR: Klizač / vrtuljak

en: Slider Layout
hr_HR: Raspored klizača

en: Slider Navigation
hr_HR: Navigacija klizačem

en: Slider for displaying images
hr_HR: Klizač za prikaz slika

en: Slides in viewport
hr_HR: Slajdovi u okviru za prikaz

en: Slides per animation
hr_HR: Slajdovi po animaciji

en: Slovak
hr_HR: Slovački

en: Slovenian
hr_HR: Slovenski

en: Slow - Show original files.
hr_HR: Sporo – prikaži izvorne datoteke.

en: Social Sharing Buttons
hr_HR: Gumbi za zajedničko korištenje društvenih mreža

en: Sort Order
hr_HR: Redoslijed sortiranja

en: Sort field
hr_HR: Polje sortiranja

en: Sort options
hr_HR: Mogućnosti sortiranja

en: Sorting
hr_HR: Sortiranje

en: Source Chooser
hr_HR: Birač izvora

en: Space between images.
hr_HR: Razmak između slika.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
hr_HR: Razmak između slajdova (u "px"). Još se ne može koristiti u kombinaciji s automatskom postavkom veličine.

en: Spanish
hr_HR: Španjolski

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
hr_HR: Navedite lozinku za pristup zajedničkoj poveznici. Ostavite prazno da ne biste koristili lozinku.

en: Specify the returned value on front end
hr_HR: Specificirajte vraćenu vrijednost na prednjem dijelu

en: Speed Rate
hr_HR: Stopa brzine

en: Speed of the slide animation.
hr_HR: Brzina slajd animacije.

en: Start
hr_HR: Početak

en: Start Upload
hr_HR: Pokreni preuzimanje

en: Start slideshow
hr_HR: Pokretanje dijaprojekcije

en: Start the media directly when the module is rendered.
hr_HR: Pokrenite medij izravno kada se modul prikaže.

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
hr_HR: Započnite prijenos izravno nakon što je odabran na korisničkom uređaju.

en: Start upload
hr_HR: Započni prijenos

en: Statistics
hr_HR: Statistika

en: Still Waiting?
hr_HR: Još uvijek čekaš?

en: Stop
hr_HR: Zaustavi

en: Stop slideshow
hr_HR: Zaustavi dijaprojekciju

en: Stops sliding on mouseover.
hr_HR: Zaustavlja klizanje pri prelasku miša.

en: Stream your video files
hr_HR: Strujite svoje video datoteke

en: Streamed
hr_HR: Preneseno

en: Subject for this email notification.
hr_HR: Predmet obavijesti e-pošte.

en: Success
hr_HR: Uspješno

en: Successfully added module.
hr_HR: Modul je uspješno dodan.

en: Successfully added shortcut in new location
hr_HR: Prečac je uspješno dodan na novo mjesto

en: Successfully copied to new location
hr_HR: Uspješno kopirano na novo mjesto

en: Successfully moved to new location.
hr_HR: Uspješno premješteno na novo mjesto.

en: Successfully saved!
hr_HR: Uspješno spremljeno!

en: Summary Email
hr_HR: Zbirna e-pošta

en: Support
hr_HR: Podrška

en: Support & Documentation
hr_HR: Podrška i dokumentacija

en: Support Expired
hr_HR: Podrška je istekla

en: Support for IE 10 & 11
hr_HR: Podrška za IE 10 i 11

en: Support till %s
hr_HR: Podrška do %s

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
hr_HR: Podržava VAST XML oglase kako bi ponudio mogućnost plaćanja za vaše videozapise. Trenutno su podržani samo linearni MP4 elementi.

en: Swahili
hr_HR: Svahili

en: Swedish
hr_HR: Švedski

en: Template for %s placeholder
hr_HR: Predložak za rezervirano mjesto %s

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
hr_HR: Predložak za svaku stavku datoteke na popisu datoteka u tijelu obavijesti o preuzimanju/prijenosu/brisanju.

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
hr_HR: Naziv predloška za automatski stvorene dinamičke mape.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
hr_HR: Naziv predloška za automatski stvorene osobne mape.

en: Terms Extended License
hr_HR: Uvjeti proširene licence

en: Terms Regular License
hr_HR: Uvijeti redovne licence

en: Test notification
hr_HR: Obavijest o testu

en: Thai
hr_HR: Tajlandski

en: Thanks for registering your product!
hr_HR: Hvala što ste registrirali svoj proizvod!

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
hr_HR: To ne radi. Postoje li nedopušteni znakovi (<>:"/\|? *) u nazivu datoteke?

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
hr_HR: Postavka %s je eksperimentalna i može proizvesti neočekivane rezultate s nekim postavkama. Koristite s oprezom.

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
hr_HR: API ne podržava brzo stvaranje ZIP datoteka. Stoga ZIP datoteku treba stvoriti (privremeno) na vašem poslužitelju. Iz tog razloga nije preporučljivo omogućiti ovu postavku kada radite s velikim datotekama ili mapama.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
hr_HR: API ima ograničenu podršku za stvaranje ZIP-a u hodu. Stoga se ZIP datoteka mora kreirati (privremeno) na vašem poslužitelju kada se konfiguriraju filtri za modul. Mape se mogu preuzeti izravno putem API-ja ako modul ne vrši nikakvo filtriranje.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
hr_HR: Integracije Gravity PDF-a omogućuju vam pohranu podnesaka Gravity Forms izravno u oblak.

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
hr_HR: WP Cloud Plugins mogu komunicirati sa svojim licencnim poslužiteljem.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hr_HR: Količina vremena (u sekundama) koje će vaša web-stranica potrošiti na jednu operaciju prije isteka vremena (kako biste izbjegli blokade servera)

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
hr_HR: Autorizacija će od vas zatražiti da zahtjevu dodijelite sljedeće dosege:

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
hr_HR: CURL biblioteka vašeg poslužitelja ne podržava TLS1.1 ili TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). To je potrebno API-ju za stvaranje sigurne veze. Obratite se davatelju usluge webhostinga i zamolite ih da nadograđuju curl biblioteku i/ili omogućite podršku za TLS1.1 ili noviju verziju za ovu biblioteku

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
hr_HR: CURL biblioteka vašeg poslužitelja ne podržava TLS1.1 ili TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). To je potrebno API-ju za stvaranje sigurne veze. Obratite se davatelju usluge webhostinga i zamolite ih da nadograđuju curl biblioteku i/ili omogućite podršku za TLS1.1 ili noviju verziju za ovu biblioteku

en: The current language used by WordPress. Default = English
hr_HR: Trenutačni jezik koji koristi WordPress. Zadano = engleski

en: The default timezone for your server.
hr_HR: Zadana vremenska zona na vašem poslužitelju.

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
hr_HR: Opis će se prikazati na pokazivaču miša prema zadanim postavkama. Kada je ova postavka omogućena, uvijek će biti vidljiva.

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
hr_HR: Događaji poslani na vašu krajnju točku uključivat će potpis. Ovu tajnu možete koristiti da biste provjerili je li događaje poslao ovaj dodatak, a ne treća strana. Dodatne informacije potražite u dokumentaciji.

en: The feature is disabled.
hr_HR: Značajka je onemogućena.

en: The file is probably deleted from the cloud.
hr_HR: Datoteka je vjerojatno izbrisana iz oblaka.

en: The file you are looking for cannot be found.
hr_HR: Datoteku koju tražite nije moguće pronaći.

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
hr_HR: Sljedeće datoteke nisu uspješno prenesene:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
hr_HR: Obrazac se ne može poslati. Uklonite sve datoteke koje nisu uspješno priložene.

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
hr_HR: Razmak (px) između redaka i stupaca različitih elemenata dodatka, kao što je mreža preglednika datoteka.

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
hr_HR: Generirani maskirani ID računa koristi sol, koja bi mogla prekinuti postojeće dijeljene ili spremljene veze ako se sol izgubi. To se može dogoditi ako, na primjer, ponovno instalirate dodatak. Ovo nije reverzibilno.

en: The height of your slides.
hr_HR: Visina vaših slajdova.

en: The homepage URL of your site.
hr_HR: URL početne stranice vaše web-stranice.

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
hr_HR: Idealna visina na kojoj želite da budu vaši redovi rešetke. Modul će malo prilagoditi visinu reda kako bi odgovarao slikama u zidanoj mreži.

en: The installed version of the current active theme.
hr_HR: Instalirana verzija trenutačno aktivne teme.

en: The installed version of the parent theme.
hr_HR: Instalirana verzija nadređene (parent) teme.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hr_HR: Najveći format datoteke koji se može nalaziti u jednom postu.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hr_HR: Najveći datotečni format koji se može prenijeti na vašu instalaciju programa WordPress.

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
hr_HR: URL slušatelja na koji će se slati JSON podaci.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hr_HR: Maksimalna količina memorije (RAM) koju vaša web-stranica može koristiti istodobno.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hr_HR: Maksimalni broj varijabli koje poslužitelj može koristiti za jednu funkciju kako bi izbjegao preopterećenja.

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
hr_HR: Mediaplayer dodatka podržava VAST XML oglase kako bi ponudio mogućnosti plaćačanja za vaše videozapise. Možete omogućiti oglase za cijelu web-stranicu ili na kratkom kodu programa Media Player. Trenutno ovaj dodatak podržava samo linearne elemente s MP4

en: The module could not be added.
hr_HR: Modul se ne može dodati.

en: The module could not be deleted.
hr_HR: Modul se nije mogao izbrisati.

en: The module could not be updated.
hr_HR: Modul nije moguće ažurirati.

en: The name of the current active theme.
hr_HR: Naziv trenutačno aktivne teme.

en: The name of the parent theme.
hr_HR: Naziv nadređene (parent) teme.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
hr_HR: Predložak imenovanja može se postaviti i pojedinačno po kratkom kodu.

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
hr_HR: Nova mapa nalazi se u mapi predloška. Odaberite drugu mapu.

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
hr_HR: Broj datoteka koje korisnik smije preuzeti tijekom odabranog razdoblja.

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
hr_HR: Koliko puta korisnik može preuzeti istu datoteku tijekom odabranog razdoblja.

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
hr_HR: Drugi dodatak koristi staru verziju Api-PHP-klijenta koja ne može pokrenuti više konfiguracija

en: The parent theme developers URL.
hr_HR: URL razvojnog programera nadređene (parent) teme.

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
hr_HR: Rezervirano mjesto %s može se koristiti za slanje obavijesti vlasniku(ima) osobne mape.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
hr_HR: Dodatak se neprimjetno integrira s brojnim drugim dobro dizajniranim WordPress dodacima, omogućujući vam da izgradite još snažnija rješenja.

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
hr_HR: Dodatak još nije aktiviran. To znači da propuštate ažuriranja i podršku! Aktivirajte dodatak da biste počeli koristiti dodatak ili onemogućite dodatak.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
hr_HR: Dodatak trenutno nije povezan s %s računom. Dodajte račun ili onemogućite dodatak ako ga ne koristite.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
hr_HR: Dodatak trenutno nije povezan s %s računom. Dodajte račun da biste dobili pristup svom sadržaju u oblaku.

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
hr_HR: Dodatak više nije povezan s računom(ima): %s

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
hr_HR: Licenca dodatka daje dozvolu za korištenje dodatka na jednoj web-stranici. Trebat će vam zasebne licence za svaku web-stranicu ako želite dodatak aktivan na više web-stranica.

en: The plugin registers a {{new event}}
hr_HR: Dodatak registrira {{novi događaj}}

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
hr_HR: Dodatak registrira sljedeći događaj: {{Odabir događaja:%1$s}}

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
hr_HR: Dodatak, između ostalog, koristi WordPress Nonce sustav kako bi vas zaštitio od nekoliko vrsta napada, uključujući CSRF. Onemogućite to u slučaju da naiđete na sukobe s dodacima koji mijenjaju ovaj sustav.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
hr_HR: Dodatak će generirati minijature za poslovne račune ako je omogućen u postavkama i pohraniti ih lokalno. Možete očistiti tu mapu ako je potrebno.

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
hr_HR: Dodatak će poslati svoje događaje Google Analyticsu ako je vaš Google tracker dodan na vašu web-stranicu.

en: The root URL of your site.
hr_HR: Root URL vaše web stranice.

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
hr_HR: Okruglost (px) raznih elemenata dodatka, kao što su pločice datoteka, modalni dijalozi i gumbi.

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
hr_HR: Zaobljenost kutova slike u pikselima (px).

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
hr_HR: Tajni ključ ovlašćuje komunikaciju između pozadinskog sustava aplikacije i reCAPTCHA poslužitelja radi provjere korisnika.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
hr_HR: Odabrani račun više nije dostupan ili trenutno nema računa povezanih s dodatkom. Provjerite ima li dodatak aktivne račune i ponovno stvorite kratki kod.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
hr_HR: Odabrana mapa više nije dostupna. Ponovno odaberite gornju mapu.

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
hr_HR: Dozvole za zajedničko korištenje na ovoj datoteci onemogućuju vam pristup ovoj zajedničkoj poveznici. Obratite se administratoru da biste promijenili postavke zajedničkog korištenja ovog dokumenta u oblaku.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
hr_HR: Ključ web-stranice koristi se za pozivanje na uslugu reCAPTCHA na vašoj web-stranici ili mobilnoj aplikaciji.

en: The support period for this license has expired on %s.
hr_HR: Razdoblje podrške za ovu licencu je isteklo  %s.

en: The theme developers URL.
hr_HR: URL razvojnih programera tema.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
hr_HR: Ukupna količina propusnosti koju korisnik smije koristiti tijekom odabranog razdoblja.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
hr_HR: Ukupna količina propusnosti koju korisnik smije koristiti tijekom odabranog razdoblja..

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
hr_HR: Prenesena datoteka premašuje MAX_FILE_SIZE direktivu navedenu u HTML obrascu

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
hr_HR: Prenesena datoteka premašuje direktivu post_max_size u php.ini datoteci

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
hr_HR: Prenesena datoteka premašuje direktivu upload_max_filesize u php.ini datoteci

en: The uploaded file was only partially uploaded
hr_HR: Datoteka je samo djelomično prenesena

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hr_HR: Verzija PHP-a instalirana na poslužitelju.

en: The version of WordPress installed on your site.
hr_HR: Verzija programa WordPress instalirana je na vašoj web-stranici.

en: The version of cURL installed on your server.
hr_HR: Verzija cURL-a instalirana na vašem poslužitelju.

en: The version of this plugin installed on your site.
hr_HR: Verzija ovog dodatka instalirana na vašoj web-stranici.

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
hr_HR: URL web-dojavnika na koji će se poslati JSON podaci obavijesti.

en: Theme
hr_HR: Tema

en: Theme Style
hr_HR: Stil teme

en: Theme style
hr_HR: Stil teme

en: There is no changelog available.
hr_HR: Lista promjena nije dostupna.

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
hr_HR: Ove se postavke koriste za sve module s automatski povezanim osobnim mapama, osim ako nije drugačije navedeno.

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
hr_HR: Ovaj HTML predložak koristi se za popis prijenosa u slanju obrazaca i potvrdama e-pošte. Koristite važeći HTML za e-poštu.

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
hr_HR: Ovaj WP Cloud Plugin modul još nije konfiguriran.

en: This content failed to load
hr_HR: Učitavanje ovog sadržaja nije se uspjelo

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
hr_HR: Ovaj sadržaj trenutno, nažalost, nije dostupan. Obratite se administratorima ove web-stranice kako bi mogli provjeriti uključen dodatak.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hr_HR: Please type the provided password

en: This field is not editable
hr_HR: Ovo polje se ne može uređivati

en: This field is required
hr_HR: Ovo polje je obavezno

en: This field is required. Please upload your files.
hr_HR: Ovo je polje obavezno. Prenesite datoteke.

en: This image failed to load
hr_HR: Učitavanje ove slike nije uspjelo

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
hr_HR: Te će se informacije prikazati samo na ovoj stranici radi lakše identifikacije računa.

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
hr_HR: Ovo je procjena korištene propusnosti API-ja. Ne uzima se u obzir je li korisnik samo djelomično streamao datoteku ili zaustavio preuzimanje prije nego što je dovršeno.

en: This is not a backup file for this plugin.
hr_HR: Ovo nije datoteka sigurnosne kopije za ovaj dodatak.

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
hr_HR: Ovo je najnoviji sažetak svih aktivnosti koje su zabilježene od %s

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
hr_HR: Ovo je najnoviji sažetak svih aktivnosti koje se bilježe od %s

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
hr_HR: Ovo je tekstualna verzija popisa za učitavanje kada HTML nije podržan.

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
hr_HR: Ova poruka se prikazuje kada je modul zaštićen lozinkom i od korisnika se traži da unese lozinku.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
hr_HR: Ovaj modul (#%s) trenutno nije aktivan.

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
hr_HR: Ovaj modul trenutno je povezan s računom u oblaku i/ili mapom kojoj dodatak više ne može pristupiti. Da biste to riješili, ponovno povežite modul s ispravnom mapom.

en: This setting is deprecated.
hr_HR: Ova postavka je zastarjela.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
hr_HR: Ova je postavka eksperimentalna i može imati neočekivane rezultate u kombinaciji s nekim postavkama.

en: This setting is replaced with: %s .
hr_HR: Ova postavka se zamjenjuje s: %s .

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
hr_HR: Ova postavka samo ograničava pristup internim modulima dodatka. Da biste omogućili osobne mape za module na vašem web-mjestu, koristite konfiguracijsku ploču modula

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
hr_HR: Ovo prikazuje kritične informacije o vašoj konfiguraciji WordPressa i Poslužitelja i stavkama koje zahtijevaju vašu pažnju.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
hr_HR: Prigušivač za sprječavanje pritužbi na resurse na proračunskim hostovima. Što je viša vrijednost, sporiji je preuzimanje/stream kada se koristi proxy metoda preuzimanja.

en: Thumbnail location
hr_HR: Mjesto sličice

en: Thumbnails view
hr_HR: Prikaz minijatura

en: Time Slider
hr_HR: Klizač vremena

en: Title
hr_HR: Naslov

en: To be able to use this integration, you only need to link your %s Account to the plugin on the %s.
hr_HR: Da biste mogli koristiti ovu integraciju, morate samo povezati svoj %s račun s dodatkom na %s.

en: To do so, please follow these instructions
hr_HR: Da biste to učinili, slijedite ove upute

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
hr_HR: Za upravljanje modulima izravno iz pregleda modula, preporučujemo korištenje kratke verzije %s.

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
hr_HR: Za praćenje ograničenja, korisnik mora biti prijavljen na vašu stranicu ili imati omogućene kolačiće u svom pregledniku. Ako se korisniku ne može ući u trag, radnja će biti blokirana ako je ova postavka omogućena.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
hr_HR: Da biste to riješili, uklonite te funkcije iz PHP konfiguracije "disabled_functions".

en: To start using this plugin, please activate your license.
hr_HR: Da biste počeli koristiti ovaj dodatak, aktivirajte licencu.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
hr_HR: Za korištenje WP Cloud Plugins potrebna vam je važeća licenca. Ova licenca se s vremena na vrijeme provjerava pomoću poslužitelja licenci.

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
hr_HR: Da biste vidjeli ovaj sadržaj, u pregledniku morate imati omogućen JavaScript

en: Toggle Loop
hr_HR: Uključi/isključi petlju

en: Toggles the automatic change of slides.
hr_HR: Isključuje automatsku promjenu slajdova.

en: Tools
hr_HR: Alati

en: Top Downloads
hr_HR: Najvažnija preuzimanja

en: Top Previews
hr_HR: Najbolji pregledi

en: Top folder
hr_HR: Gornja mapa

en: Total
hr_HR: Ukupno

en: Total file size (#MB)
hr_HR: Ukupna veličina datoteke (#MB)

en: Try to open the file in a new window.
hr_HR: Pokušajte otvoriti datoteku u novom prozoru.

en: Try to upload the file again
hr_HR: Pokušajte ponovo prenijeti datoteku

en: Turkish
hr_HR: Turski

en: Turn off Fullscreen
hr_HR: Isključivanje pregled preko cijelog zaslona

en: Type
hr_HR: Vrsta

en: Ukrainian
hr_HR: Ukrajinski

en: Unavailable
hr_HR: Nedostupno

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
hr_HR: Jedinstveni naziv mape gdje bi se prijenosi trebali pohraniti. Provjerite je li značajka Osobna mapa omogućena u kratkom kodu

en: Unknown update checker status "%s"
hr_HR: Nepoznati status za nadogradnju “%s”

en: Unlimited
hr_HR: Neograničeno

en: Unlock
hr_HR: Otključati

en: Unmute
hr_HR: Uključi zvuk

en: Update Personal Folders name after profile update
hr_HR: Ažurirajte naziv osobnih mapa nakon ažuriranja profila

en: Update automatically
hr_HR: Ažuriraj automatski

en: Updates
hr_HR: Ažuriranja

en: Upload
hr_HR: Učitaj

en: Upload Box
hr_HR: Okvir za učitavanje

en: Upload Box Settings
hr_HR: Postavke okvira za prijenos

en: Upload Button Text
hr_HR: Tekst gumba za prenošenje

en: Upload Configuration
hr_HR: Prijenos konfiguracije

en: Upload Folder Name
hr_HR: Naziv mape za prijenos

en: Upload List Template
hr_HR: Učitaj predložak popisa

en: Upload Notifications
hr_HR: Prenesi obavijesti

en: Upload Requirements
hr_HR: Preduvjeti za učitavanje

en: Upload Settings
hr_HR: Postavke prijenosa

en: Upload content to your Cloud account.
hr_HR: Prenesite sadržaj na račun u oblaku.

en: Upload documents
hr_HR: Prijenos dokumenata

en: Upload failed
hr_HR: Prijenos nije uspio

en: Upload files
hr_HR: Prijenos datoteka

en: Upload immediately
hr_HR: Odmah prenesi

en: Upload is cancelled
hr_HR: Prijenos je otkazan

en: Upload not available.
hr_HR: Prijenos nije dostupan.

en: Upload or select a file from the media library.
hr_HR: Prenesite ili odaberite datoteku iz medijateke.

en: Upload requirements
hr_HR: Preduvjeti za učitavanje

en: Upload to %s
hr_HR: Prenesi u %s

en: Uploaded
hr_HR: Učitano

en: Uploaded documents
hr_HR: Preneseni dokumenti

en: Uploading failed
hr_HR: Prijenos nije uspio

en: Uploading...
hr_HR: Prenosim...

en: Uploads
hr_HR: Prenosi

en: Uploads per User
hr_HR: Učitavanja po korisniku

en: Usage
hr_HR: Upotreba

en: Usage Limits
hr_HR: Ograničenja korištenja

en: Use App Folder
hr_HR: Koristi mapu aplikacije

en: Use Back-End Filebrowser
hr_HR: Koristite pozadinski preglednik datoteka

en: Use Custom App
hr_HR: Koristi prilagođenu aplikaciju

en: Use Google Analytics tracker
hr_HR: Upotreba alata za praćenje Google Analyticsa

en: Use ID3 metadata
hr_HR: Korištenje metapodataka ID3

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
hr_HR: Koristite tipke sa strelicama lijevo/desno za pomicanje jedne sekunde, strelice gore/dolje za napredovanje deset sekundi.

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
hr_HR: Koristite osobne mape u konfiguratoru modula i pozadinskom pregledniku datoteka dodatka.

en: Use Template Folder
hr_HR: Koristi mapu predložaka

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
hr_HR: Koristite tipke sa strelicama gore/dolje da biste povećali ili smanjili glasnoću.

en: Use Webhook
hr_HR: Koristi Webhook

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
hr_HR: Koristite mapu s jednog od povezanih računa. Ako onemogućite ovu opciju, vaši korisnici moći će se kretati kroz mape svih vaših povezanih računa u oblaku.

en: Use a secure password.
hr_HR: Koristite sigurnu lozinku.

en: Use a static folder as select on the Content tab.
hr_HR: Koristite statičku mapu kao odabranu na kartici “Sadržaj”.

en: Use custom name for home folder
hr_HR: Koristite prilagođeni naziv za početnu mapu

en: Use one account
hr_HR: Koristite jedan račun

en: Use your server as proxy
hr_HR: Korištenje poslužitelja kao proxyja

en: User
hr_HR: Korisnik

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
hr_HR: Korisnik %s naišao je na sljedeće ograničenje preuzimanja: %s

en: User %s has reached the download limitation
hr_HR: Korisnik %s dosegnuo je ograničenje preuzimanja

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
hr_HR: Korisnik %s dosegnuo je ograničenje preuzimanja dok je pokušavao preuzeti %s %s

en: User Permissions
hr_HR: Korisničke dozvole

en: User or Role
hr_HR: Korisnik ili uloga

en: User slug
hr_HR: Korisnički slug

en: User ⇔ Folder links
hr_HR: Poveznice korisničke ⇔ mape

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: VAST XML Tag Url
hr_HR: VAST URL XML oznake

en: Validate file accessibility
hr_HR: Provjerite dostupnost datoteke

en: Version
hr_HR: Verzija

en: Version:
hr_HR: Verzija:

en: Vertical
hr_HR: Okomito

en: Via OneDrive servers
hr_HR: Preko OneDrive poslužitelja

en: Via this server
hr_HR: Putem ovog poslužitelja

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
hr_HR: Video oglasi (IMA/VAST)

en: Video Player
hr_HR: Video player

en: Video aspect ratio
hr_HR: Omjer proporcija videozapisa

en: Vietnamese
hr_HR: Vijetnamski

en: View Module
hr_HR: Prikaz modula

en: View all activites
hr_HR: Prikaži sve aktivnosti

en: View all activities
hr_HR: Prikaz svih aktivnosti

en: View details
hr_HR: Detaljnije

en: View documents
hr_HR: Prikaz dokumenata

en: View more activites (%s left)
hr_HR: Prikaz više aktivnih aktivnosti (%s lijevo)

en: View more activities (%s left)
hr_HR: Prikaz dodatnih aktivnosti (%s lijevo)

en: Visit plugin homepage
hr_HR: Posjetite službenu stranicu dodatka

en: Visitor
hr_HR: Posjetitelj

en: Visitors
hr_HR: Posjetitelji

en: Volume Slider
hr_HR: Kontrola glasnoće

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
hr_HR: WP Cloud Plugins ne mogu komunicirati s licencnim poslužiteljem

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
hr_HR: WP dodaci u oblaku koriste predmemoriju za poboljšanje performansi. Ako dodatak nekako uzrokuje probleme, najprije pokušajte resetirati predmemoriju.

en: Waiting
hr_HR: Na čekanju

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
hr_HR: Želite više fleksibilnosti nego što okvir za učitavanje može ponuditi? Koristite popularnu integraciju obrasca koja vam omogućuje stvaranje savršenog obrasca!

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: Warning for %s : %s
hr_HR: Upozorenje za %s: %s

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
hr_HR: Ne možemo se spojiti na API jer su cURL PHP funkcije curl_init i/ili curl_exec na popisu onemogućenih funkcija u vašoj PHP konfiguraciji.

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
hr_HR: Nismo u mogućnosti povezati se s API-jem jer dodatak ometa drugi dodatak

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
hr_HR: Ne možemo se povezati s API-jem jer nemate instaliran cURL PHP ekstenziju

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
hr_HR: Ne prikupljamo i nemamo pristup vašim osobnim podacima. Pogledajte našu izjavu o privatnosti za više informacija.

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
hr_HR: Za komunikaciju s API uslugama koristimo cURL i fopen.

en: Webhook Endpoint URL
hr_HR: URL krajnje točke Webhooka

en: Webhook Secret
hr_HR: Webhook tajna

en: Webhook URLs for Your Workspace
hr_HR: Webhook URL-ovi za vaš radni prostor

en: Weekly
hr_HR: Tjedno

en: Welcome back
hr_HR: Dobrodošao natrag

en: Welsh
hr_HR: Velški

en: What data should the plugin access?
hr_HR: Kojim podacima dodatak treba pristupiti?

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
hr_HR: Što se događa s mojim podacima kada autoriziram dodatak?

en: What type of embedding should the document have?
hr_HR: Koju vrstu ugradnje treba imati dokument?

en: What type of view should the editable document have?
hr_HR: Koju vrstu prikaza treba imati dokument koji se može uređivati?

en: When enabled, all API requests will be logged in the file <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Please note that this log file is not accessible via the browser on Apache servers.
hr_HR: Kada je omogućeno, svi API zahtjevi bit će zabilježeni u datoteci <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Imajte na umu da ova datoteka zapisnika nije dostupna putem preglednika na Apache poslužiteljima.

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
hr_HR: Kada je omogućeno, performanse učitavanja galerije mogu pasti proporcionalno broju prisutnih mapa.

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
hr_HR: Kada je omogućen, dodatak će se automatski ažurirati kada bude dostupna nova verzija. Održavanje dodatka ažuriranim ključno je jer se API usluga neprestano mijenja.

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
hr_HR: Prilikom otvaranja stranice s prethodno posjećenim modulom File Browser, zadnja otvorena lokacija mape će se učitati. Ako onemogućite ovu postavku, dodatak će uvijek učitavati gornju mapu.

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
hr_HR: Kada bi opis trebao biti prikazan u Lightboxu galerije?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
hr_HR: Kada treba prikazati zaglavlje koje sadrži naslov i akcijski izbornik?

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
hr_HR: Kada koristite ovo rezervirano mjesto u kombinaciji s automatski povezanim osobnim mapama, %sPredložak naziva%s treba sadržavati rezervirano mjesto %s.

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
hr_HR: Kada kliknete gumb za izvoz, generirat će se (gzipped) JSON datoteka. Za vraćanje sigurnosne kopije možete koristiti donju akciju Uvoz.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
hr_HR: Kada resetirate postavke, dodatak više neće biti povezan s vašim računima, ali njegovo autoriziranje neće biti opozvano

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
hr_HR: Kada odaberete stavke za modul Embed, samo one stavke koje podržavaju ugradnju bit će prikazane na prednjem dijelu.

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
hr_HR: Što želite učiniti s postavkama kada deinstalirate dodatak? Možete ih spremiti za sljedeći put ili ih vratiti na tvorničke postavke.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hr_HR: Bez obzira imate li WordPress Multisite.

en: Which users are excluded from the limits set above?
hr_HR: Koji su korisnici isključeni iz gore postavljenih ograničenja?

en: Which users should we exclude from seeing ads?
hr_HR: Koje korisnike trebamo isključiti iz prikazivanja oglasa?

en: White
hr_HR: Bijelo

en: Who can add and configure modules?
hr_HR: Tko može dodavati i konfigurirati module?

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
hr_HR: Tko može dodati poveznice zajedničkih dokumenata na vaše stranice i postove?

en: Who can add/edit descriptions?
hr_HR: Tko može dodavati/uređivati opise?

en: Who can copy files?
hr_HR: Tko može kopirati datoteke?

en: Who can copy folders?
hr_HR: Tko može kopirati mape?

en: Who can create documents?
hr_HR: Tko može stvarati dokumente?

en: Who can create folders?
hr_HR: Tko može stvarati mape?

en: Who can create shortcuts for files?
hr_HR: Tko može stvoriti prečace za datoteke?

en: Who can create shortcuts for folders?
hr_HR: Tko može stvoriti prečace za mape?

en: Who can delete files?
hr_HR: Tko može izbrisati datoteke?

en: Who can delete folders?
hr_HR: Tko može izbrisati mape?

en: Who can download?
hr_HR: Tko može preuzeti?

en: Who can edit documents?
hr_HR: Tko može uređivati dokumente?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
hr_HR: Tko može ugrađivati dokumente na vaše stranice i objave?

en: Who can link to content?
hr_HR: Tko se može povezati sa sadržajem?

en: Who can manually link users to their personal folder?
hr_HR: Tko može ručno povezati korisnike s njihovom osobnom mapom?

en: Who can move files?
hr_HR: Tko može premještati datoteke?

en: Who can move folders?
hr_HR: Tko može premještati mape?

en: Who can preview files via this module?
hr_HR: Tko može pregledavati datoteke putem ovog modula?

en: Who can preview files?
hr_HR: Tko može pregledavati datoteke?

en: Who can rename files?
hr_HR: Tko može preimenovati datoteke?

en: Who can rename folders?
hr_HR: Tko može preimenovati mape?

en: Who can search?
hr_HR: Tko može pretraživati?

en: Who can see this module?
hr_HR: Tko može vidjeti ovaj modul?

en: Who can share content?
hr_HR: Tko može dijeliti sadržaj?

en: Who can upload?
hr_HR: Tko može prenijeti?

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
hr_HR: Tko bi trebao pristupiti poveznicama koje stvara dodatak? Ako je postavljeno na Javno, poveznici će moći pristupiti bilo tko. Unutar organizacije poveznice će učiniti dostupnima samo unutar vaše tvrtke ili ustanove. Administrator klijenta može onemogućiti anonimne poveznice

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
hr_HR: Tko bi trebao moći pristupiti stranici postavki dodatka?

en: Who should have access to reports and statistics?
hr_HR: Tko bi trebao imati pristup izvješćima i statistikama?

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
hr_HR: Tko bi trebao imati pristup pregledniku datoteka na nadzornoj ploči administratora?

en: Wildcards like * and ? are allowed.
hr_HR: Zamjenski znakovi poput * i ? su dopušteni.

en: Within Organization
hr_HR: Unutar organizacije

en: WordPress address (URL)
hr_HR: WordPress URL adresa

en: WordPress debug mode
hr_HR: WordPress način ispravljanja pogrešaka

en: WordPress environment
hr_HR: WordPress okruženje

en: WordPress memory limit
hr_HR: Ograničenje WordPress memorije

en: WordPress version
hr_HR: Wordpress verzija

en: Would you mind giving us some feedback?
hr_HR: Možete li nam dati povratne informacije?

en: Yes
hr_HR: Da

en: Yes!
hr_HR: Da!

en: Yes, I link the users manually
hr_HR: Da, ručno povezujem korisnike

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
hr_HR: Da, neka dodatak stvori korisničke mape za mene.

en: Yiddish
hr_HR: Jidiš

en: You are not authorized to add a file.
hr_HR: Niste ovlašteni za dodavanje datoteke.

en: You are not authorized to add a folder
hr_HR: Niste ovlašteni za dodavanje mape

en: You are not authorized to add folders in this directory
hr_HR: Niste ovlašteni za dodavanje mapa u ovaj direktorij

en: You are not authorized to add something in this directory.
hr_HR: Niste ovlašteni dodati nešto u ovaj direktorij.

en: You are not authorized to edit files in this directory
hr_HR: Niste ovlašteni za uređivanje datoteka u ovom direktoriju

en: You are not authorized to edit this file or folder
hr_HR: Niste ovlašteni za uređivanje ove datoteke ili mape

en: You are not authorized to rename files in this directory
hr_HR: Niste ovlašteni za preimenovanje datoteka u ovom direktoriju

en: You are not authorized to rename folder
hr_HR: Niste ovlašteni za preimenovanje mape

en: You are not authorized to rename this file
hr_HR: Niste ovlašteni preimenovati ovu datoteku

en: You are not authorized to rename this file or folder
hr_HR: Niste ovlašteni preimenovati ovu datoteku ili mapu

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
hr_HR: Koristite preglednik koji nema omogućen ili instaliran Flash player. Uključite dodatak za Flash player ili preuzmite najnoviju verziju s https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using:
hr_HR: Koristite:

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
hr_HR: Možete dodati %s?module_pass=...%s URL-u svoje stranice kako biste automatski otključali modul.

en: You can adjust the limit for this user via %s
hr_HR: Ograničenje za ovog korisnika možete prilagoditi putem %s

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
hr_HR: Prenesene dokumente možete pretvoriti u Google dokumente ako je format datoteke podržan.

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
hr_HR: Možete prikazati audio, video i slikovne datoteke izravno, bez potrebe da ih ugradite u iframe.

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
hr_HR: Funkciju prijenosa možete omogućiti putem kartice “Akcije”.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
hr_HR: Više informacija o značajci osobnih mapa, uključujući video upute, možete pronaći u %s[online dokumentaciji]%s.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
hr_HR: Možete ručno povezati korisnike s njihovom osobnom mapom putem stranice izbornika %s[Osobne mape]%s.

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
hr_HR: Sada možete autorizirati dodatak za pristup vašem %s računu

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
hr_HR: Sada možete početi učitavati dokumente za proizvode koje ste naručili.

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
hr_HR: Autorizaciju možete opozvati putem kartice “Nadzorna ploča”.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
hr_HR: Za ovaj modul možete postaviti prilagođeno vremensko razdoblje. Ovo poništava globalnu postavku.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
hr_HR: Interval možete postaviti pomoću jednog od sljedećih pojmova: %s. Na primjer: %s.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
hr_HR: Možete postaviti prilagođena ograničenja upotrebe koja nadjačavaju postavljena ograničenja modula/globalne upotrebe. Ako nisu postavljene vrijednosti, koristi se modul ili globalna ograničenja.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
hr_HR: Možete postaviti individualna ograničenja za svakog svog korisnika u njegovom korisničkom profilu.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
hr_HR: Veze koje stvara dodatak možete skratiti s skraćenim API-jima TinyURL, Shorte.st, Rebrandly i Bit.ly.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
hr_HR: Svoje dokumente možete prenijeti na %sstranicu za narudžbu%s

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
hr_HR: Možete koristiti piksele ili postotke. Na primjer: %s.

en: You can use the plugin in %s.
hr_HR: Dodatak možete koristiti u %s.

en: You do not have permission to save modules.
hr_HR: Nemate dozvolu za spremanje modula.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr_HR: Nemate pravo pristupa ovoj stranici.

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
hr_HR: U PHP konfiguraciji/paketu nemate omogućeno PHP proširenje za %s Mbstring%s

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
hr_HR: Dosegli ste dopušteni broj ZIP preuzimanja za danas. Sutra ćete moći preuzeti nove ZIP datoteke.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
hr_HR: Danas ste dosegli broj dopuštenih preuzimanja za ovu datoteku. Sutra ćete moći preuzeti više sadržaja.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
hr_HR: Dosegli ste broj dopuštenih preuzimanja za danas. Više sadržaja možete preuzeti sutra.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
hr_HR: Dosegli ste ograničenje propusnosti za danas. Sutra ćete moći preuzeti više sadržaja.

en: You have reached your usage limit of
hr_HR: Dostigli ste ograničenje korištenja od

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
hr_HR: Ako želite koristiti ovaj dodatak, potreban vam je barem PHP %s

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
hr_HR: Od vas će se tražiti da aplikaciji dodijelite dopuštenja kao što je opisano u nastavku.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
hr_HR: Vaš račun nije potvrđen. Dodatne informacije o tome kako potvrditi račun potražite u članku %s%s

en: Your Bitly user name.
hr_HR: Vaše bitly korisničko ime.

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
hr_HR: Vaš preglednik ne podržava HTML5. Ovu datoteku možete preuzeti samo

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
hr_HR: Vaš poslužitelj nema omogućen cURL - Dodatak ne može komunicirati s API uslugom. Obratite se davatelju usluga hostinga.

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
hr_HR: Vaš poslužitelj ne podržava funkciju %s - to je potrebno za mehanizme predmemoriranja. Omogućite ovu funkciju kako biste spriječili probleme s predmemoriranjem.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
hr_HR: Vaš poslužitelj ne podržava funkciju %s - to je potrebno za komprimiranje outputa dodatka.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
hr_HR: Vaš poslužitelj ne podržava %s funkcije - to je potrebno za bolje kodiranje znakova.

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
hr_HR: Vaša web-stranica ne koristi HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o HTTPS i SSL certifikatima</a>.

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
hr_HR: Vaša web stranica ne može uspostaviti sigurnu vezu s poslužiteljem za licenciranje. To će uzrokovati prestanak rada njihovih dodataka jer se licenca ne može potvrditi.

en: ZIP downloads
hr_HR: ZIP preuzimanja

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
hr_HR: allow_url_fopen je PHP postavka koja vam omogućuje otvaranje i čitanje datoteka s weba baš kao i lokalne datoteke, ali može predstavljati sigurnosni rizik ako se ne koristi pažljivo.

en: and content
hr_HR: i sadržaj

en: by %s
hr_HR: od %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
hr_HR: cURL instaliran, ali ne može dohvatiti verziju.

en: file
hr_HR: datoteka

en: file(s)
hr_HR: datoteke

en: folder
hr_HR: mapa

[ctx: no user roles]
en: None
hr_HR: Nijedan

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
hr_HR: reCAPTCHA vas štiti od neželjene pošte i drugih vrsta automatiziranog zlouporabe. Pomoću ovog modula integracije reCAPTCHA (V3) možete blokirati uvredljiva preuzimanja datoteka od strane botova. Izradite vlastite vjerodajnice putem %s.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
hr_HR: Dostupna je nova verzija dodatka za %s.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
hr_HR: Nije moguće utvrditi jesu li ažuriranja dostupna za %s.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
hr_HR: Dodatak za %s je ažuran.

en: today
hr_HR: danas

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Svaki <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

en: was added
hr_HR: je dodan

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
hr_HR: {{Korisnik:%1$s}} je završio prijenos datoteka

en: {{An user}} has finished uploading files
hr_HR: {{Korisnik}} je završio prijenos datoteka
