WP Cloud Plugins - en to nl_NL translation catalogue (1490 entries)

en: Failed to load file.
nl_NL: Mislukt om bestand te laden.

en: Failed to create folder.
nl_NL: Mislukt bij het aanmaken van de map.

en: Failed to move file.
nl_NL: Mislukt om bestand te verplaatsen.

en: Failed to patch file.
nl_NL: Mislukt om bestand te patchen.

en: Failed to delete file.
nl_NL: Kan bestand niet verwijderen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: File Browser
nl_NL: Bestandslijst

en: Personal Folders
nl_NL: Persoonlijke mappen

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bezoeken.

en: Account is not linked to the plugin anymore.
nl_NL: Account is niet meer gekoppeld aan de plugin.

en: Please re-authorize!
nl_NL: Gelieve opnieuw te autoriseren!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
nl_NL: Vernieuw de autorisatie of verwijder de account uit de lijst.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
nl_NL: Als het probleem aanhoudt, val dan terug op de standaard App via de instellingen op het tabblad Geavanceerd.

en: Cannot get account storage information.
nl_NL: Kan geen account opslag informatie krijgen.

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
nl_NL: Je hebt ten minste PHP %s nodig als je deze plugin wilt gebruiken

en: You are using:
nl_NL: Je gebruikt:

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
nl_NL: We zijn niet in staat om verbinding te maken met de API omdat u de cURL PHP extensie niet heeft geïnstalleerd

en: Please enable or install the cURL extension on your server
nl_NL: Activeer alsjeblieft allow_url_fopen of installeer u de cURL-extensie

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
nl_NL: Wij kunnen geen verbinding maken met de API omdat de cURL PHP functies curl_init en/of curl_exec op de lijst van uitgeschakelde functies staan in uw PHP configuratie.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
nl_NL: Om dit op te lossen, verwijdert u deze functies uit de "disabled_functions" PHP-configuratie.

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
nl_NL: We kunnen geen verbinding maken met de API omdat de plugin interfereert met een andere plugin

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
nl_NL: De andere plugin gebruikt een oude versie van de Box-Api-PHP-client die niet in staat is om meerdere configuraties uit te voeren

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
nl_NL: Schakel deze andere plugin uit als u deze plugin wilt gebruiken

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
nl_NL: Als je gebruik wilt maken van beide plugins, vraag de ontwikkelaar om de code te updaten

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
nl_NL: Kan de cache directory %s niet schrijven

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
nl_NL: Controleer of de directory op uw server bestaat en %s schrijfrechten%s heeft

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
nl_NL: De cURL-bibliotheek van uw server ondersteunt geen TLS1.1 of TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). Dit is nodig voor de API om een beveiligde verbinding te maken. Neem contact op met uw webhost en vraag hen om de curl-bibliotheek te upgraden en/of TLS1.1-ondersteuning of hoger in te schakelen voor deze bibliotheek

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
nl_NL: De plugin is momenteel niet verbonden met een %s account. Voeg een account toe of schakel de plugin uit als u deze niet gebruikt.

en: Connect your account!
nl_NL: Maak verbinding met uw account!

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
nl_NL: De plugin is niet langer gekoppeld aan de account(s): %s

en: Refresh the authorization!
nl_NL: Vernieuw de machtiging!

en: Inactive License
nl_NL: Inactieve Licentie

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
nl_NL: De plugin is nog niet geactiveerd. Dit betekent dat je updates en support mist! Activeer de plugin om de plugin te kunnen gebruiken, of schakel de plugin uit.

en: Activate the plugin!
nl_NL: Activeer de plugin!

en: Buy License
nl_NL: Licentie kopen

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: cURL installed but unable to retrieve version.
nl_NL: cURL geïnstalleerd, maar niet in staat om de versie te halen.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
nl_NL: De geselecteerde account is niet langer beschikbaar, of er zijn momenteel geen accounts gekoppeld aan de plugin. Zorg ervoor dat de plugin actieve accounts heeft en maak de shortcode opnieuw aan.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
nl_NL: De geselecteerde map is niet langer beschikbaar. Selecteer een andere map.

en: Folder location not longer available
nl_NL: Maplocatie niet langer beschikbaar

en: Select folder location
nl_NL: Selecteer maplocatie

en: Select folder
nl_NL: Selecteer map

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Selected Content
nl_NL: Geselecteerde inhoud

en: Remove item from list
nl_NL: Item uit lijst verwijderen

en: Upload or select a file from the media library.
nl_NL: Upload of selecteer een bestand uit de mediabibliotheek.

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Fallback to the default value.
nl_NL: Terugval naar de standaardwaarde.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Unavailable
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Calculating...
nl_NL: Berekenen...

en: Error communicating with API:
nl_NL: Fout in de communicatie met de API:

en: Cannot read import file.
nl_NL: Kan importbestand niet lezen.

en: This is not a backup file for this plugin.
nl_NL: Dit is geen back-up bestand voor deze plugin.

en: Data has not been successfully imported.
nl_NL: Gegevens zijn niet succesvol geïmporteerd.

en: Data has been successfully imported.
nl_NL: De gegevens zijn met succes geïmporteerd.

en: Failed to rename file.
nl_NL: Mislukt om bestand te hernoemen.

en: No new name set
nl_NL: Geen geldige nieuwe naam

en: You are not authorized to rename files in this directory
nl_NL: Je bent niet bevoegd om bestanden in deze map te hernoemen

en: You are not authorized to rename this file or folder
nl_NL: Je bent niet bevoegd om dit te hernoemen

en: You are not authorized to rename folder
nl_NL: Je bent niet bevoegd om dit te hernoemen

en: You are not authorized to rename this file
nl_NL: U bent niet bevoegd om dit bestand te hernoemen

en: No new description set
nl_NL: Geen nieuwe beschrijving opgegeven

en: Failed to edit file.
nl_NL: Mislukt om bestand te bewerken.

en: You are not authorized to edit files in this directory
nl_NL: U bent niet bevoegd om bestanden in deze map te bewerken

en: You are not authorized to edit this file or folder
nl_NL: U bent niet bevoegd om dit bestand of de map te bewerken

en: Failed to add folder
nl_NL: De map kan niet worden aangemaakt

en: No new foldername set
nl_NL: Geen geldige naam

en: Failed to add file.
nl_NL: Mislukt om bestand toe te voegen.

en: You are not authorized to add folders in this directory
nl_NL: Je bent niet bevoegd om folders in deze map toe te voegen

en: You are not authorized to add a folder
nl_NL: Je bent niet bevoegd om een folder toe tevoegen in deze map

en: Visitors
nl_NL: Bezoekers

en: Visitor
nl_NL: Bezoeker

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: A visitor
nl_NL: Een bezoeker

en: Previewed
nl_NL: Bekeken

en: Downloaded
nl_NL: Gedownload

en: Streamed
nl_NL: Streams

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: Renamed
nl_NL: Hernoemd

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Description updated
nl_NL: Beschrijving bijgewerkt

en: Metadata updated
nl_NL: Metadata bijgewerkt

en: Moved
nl_NL: Verplaatst

en: Uploaded
nl_NL: Geupload

en: Upload failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Searched
nl_NL: Gezocht

en: Notification
nl_NL: Melding

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Usage Limits
nl_NL: Gebruikslimieten

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: folder
nl_NL: map

en: file
nl_NL: bestand

en: %s previewed the %s %s
nl_NL: %s heeft %s %s bekeken

en: %s downloaded the %s %s
nl_NL: %s heeft %s %s gedownload

en: %s downloaded the %s %s as %s file
nl_NL: %s heeft %s %s gedownload als %s bestand

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
nl_NL: %s gedownloade %s bestanden van %s %s als ZIP-bestand

en: %s streamed the %s %s
nl_NL: %s heeft %s %s gestreamd

en: Shared link
nl_NL: Gedeelde link

en: %s created a %s for the %s %s
nl_NL: %s heeft een %s gecreëerd voor %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
nl_NL: %s heeft %s %s hernoemd naar %s

en: %s deleted the %s %s
nl_NL: %s heeft %s %s verwijderd

en: %s added the %s %s in %s
nl_NL: %s heeft %s %s toegevoegd in %s

en: %s updated the description of the %s %s
nl_NL: %s werkte de beschrijving van de %s %s

en: %s updated the %s of the %s %s
nl_NL: %s heeft %s veranderd van %s %s

en: %s moved the %s %s to %s
nl_NL: %s heeft %s %s verplaatst naar %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
nl_NL: %s probeerde %s (%s) te uploaden naar %s

en: %s searched for "%s" in %s
nl_NL: %s gezocht naar "%s" in %s

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
nl_NL: Kennisgeving "%s" verstuurd naar %s ontvanger(s)

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
nl_NL: Gebruiker %s heeft downloadlimiet bereikt tijdens het downloaden van de %s %s

en: Warning for %s : %s
nl_NL: Waarschuwing voor %s : %s

en: %s performed an action: %s for %s
nl_NL: %s heeft een actie uitgevoerd: %s voor %s

en: The file you are looking for cannot be found.
nl_NL: Het bestand dat u zoekt kan niet worden gevonden.

en: The file is probably deleted from the cloud.
nl_NL: Het bestand is waarschijnlijk verwijderd uit de cloud.

en: %s activity for %s
nl_NL: %s activiteit voor %s

en: Could not send summary email
nl_NL: Kan samenvattende e-mail niet verzenden

en: Anonymous user
nl_NL: Anonieme gebruiker

en: Logged in user
nl_NL: Ingelogde gebruiker

en: Everyone
nl_NL: Iedereen

en: None
nl_NL: Geen

en: today
nl_NL: vandaag

en: Support till %s
nl_NL: Ondersteuning tot %s

en: The support period for this license has expired on %s.
nl_NL: De ondersteuningsperiode voor deze licentie is verlopen op %s.

en: Communication WP Cloud Plugin license server
nl_NL: Communicatie WP Cloud Plugin licentieserver

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
nl_NL: De WP Cloud Plugins kunnen communiceren met hun licentieserver.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
nl_NL: Om de WP Cloud Plugins te kunnen gebruiken, hebt u een geldige licentie nodig. Deze licentie wordt van tijd tot tijd gevalideerd met behulp van de licentieserver.

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
nl_NL: WP Cloud Plugins kunnen niet communiceren met de licentieserver

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
nl_NL: Uw website kan geen beveiligde verbinding maken met de licentieserver. Hierdoor zullen hun plugins niet meer werken omdat de licentie niet gevalideerd kan worden.

en: Find a solution
nl_NL: Een oplossing vinden

en: Contact Support
nl_NL: Contact support

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Name
nl_NL: Naam

en: Role
nl_NL: Rol

en: Linked Folder
nl_NL: Gekoppelde map

en: Account (ID: %s) is not connected.
nl_NL: Account (ID: %s) is niet verbonden.

en: Create link with Personal Folder
nl_NL: Koppeling maken met persoonlijke map

en: Break link with Personal Folder
nl_NL: Verbreek de koppeling met Persoonlijke map

en: No users found.
nl_NL: Geen gebruikers gevonden.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alle <span class="screen-reader-text">(%s)</span>

en: No role
nl_NL: Geen rol

[ctx: no user roles]
en: None
nl_NL: Geen

en: Default folder for Guests and non-linked Users
nl_NL: Standaardmap voor gasten en gebruikers die niet gelinkt zijn

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Module
nl_NL: Nieuwe module toevoegen

en: New Module
nl_NL: Nieuwe module

en: Edit Module
nl_NL: Bewerk module

en: View Module
nl_NL: Bekijk module

en: All Modules
nl_NL: Alle Modules

en: Search Modules
nl_NL: Doorzoek modules

en: No modules found.
nl_NL: Geen modules gevonden.

en: No modules found in Trash.
nl_NL: Geen modules gevonden in Prullenbak.

en: Let people browse a specific folder
nl_NL: Laat mensen door een specifieke map bladeren

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Image and video gallery
nl_NL: Foto- en videogalerij

en: Slider / Carousel
nl_NL: Slider / Carrousel

en: Slider for displaying images
nl_NL: Schuifregelaar voor het weergeven van afbeeldingen

en: Play your music
nl_NL: Uw muziek afspelen

en: Video Player
nl_NL: Videospeler

en: Stream your video files
nl_NL: Uw videobestanden streamen

en: Let people upload content
nl_NL: Laat mensen inhoud uploaden

en: Search Box
nl_NL: Zoekvak

en: Search box for files and content
nl_NL: Zoekvak voor bestanden en inhoud

en: Embed Documents
nl_NL: Documenten insluiten

en: Embed documents directly into your page
nl_NL: Documenten direct in uw pagina insluiten

en: List
nl_NL: Lijst

en: Add a list of file download/view links
nl_NL: Een lijst met koppelingen voor het downloaden/bekijken van bestanden toevoegen

en: Button
nl_NL: Knop

en: Add a button to download a file
nl_NL: Een knop toevoegen om een bestand te downloaden

en: You do not have permission to save modules.
nl_NL: U hebt geen toestemming om modules op te slaan.

en: Module ID is missing.
nl_NL: Module ID ontbreekt.

en: Module cannot be found.
nl_NL: Module kan niet worden gevonden.

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Modified %s ago
nl_NL: Gewijzigd %s geleden

en: Dynamic Folders
nl_NL: Dynamische mappen

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Account not connected
nl_NL: Account niet aangesloten

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: ### Default Module ###
nl_NL: ### Standaardmodule ###

en: An anonymous user
nl_NL: Een anonieme gebruiker

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Guests
nl_NL: Gasten

en: %s needs your help!
nl_NL: %s heeft uw hulp nodig!

en: Not all files could be deleted.
nl_NL: Niet alle bestanden konden worden gewist.

en: File was deleted.
nl_NL: Het bestand is verwijderd.

en: File was renamed.
nl_NL: Bestand werd hernoemd.

en: Failed to copy file.
nl_NL: Mislukt om bestand te kopiëren.

en: Not all files could be copied.
nl_NL: Niet alle bestanden konden worden gekopieerd.

en: Successfully copied to new location
nl_NL: Succesvol gekopieerd naar nieuwe locatie

en: Not all files could be moved.
nl_NL: Niet alle bestanden konden worden verplaatst.

en: Successfully moved to new location.
nl_NL: Succesvol verhuisd naar nieuwe locatie.

en: Failed to edit description.
nl_NL: Mislukt om beschrijving te bewerken.

en: Description was edited.
nl_NL: Beschrijving is bewerkt.

en: was added
nl_NL: is toegevoegd

en: Failed to import file.
nl_NL: Mislukt bij het importeren van bestand.

en: Invalid AJAX request received.
nl_NL: Ongeldig AJAX-verzoek ontvangen.

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
nl_NL: Module kan niet worden weergegeven omdat de gevraagde inhoud niet (langer) toegankelijk is. Neem contact op met de beheerder om toegang te krijgen.

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
nl_NL: Log in op deze site of schakel cookies in uw browser in om inhoud te downloaden. Laad deze pagina vervolgens opnieuw.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
nl_NL: U hebt het aantal toegestane downloads voor vandaag bereikt. U kunt morgen meer inhoud downloaden.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
nl_NL: U hebt het aantal toegestane downloads voor dit bestand vandaag bereikt. Morgen kunt u meer inhoud downloaden.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
nl_NL: U hebt uw bandbreedtelimiet voor vandaag bereikt. Morgen kunt u meer inhoud downloaden.

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
nl_NL: U hebt het aantal toegestane ZIP-downloads voor vandaag bereikt. Morgen kunt u weer nieuwe ZIP-bestanden downloaden.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
nl_NL: U kunt aangepaste gebruiksbeperkingen instellen die de ingestelde module/globale gebruiksbeperkingen overschrijven. Als er geen waarden zijn ingesteld, worden de modulebeperkingen of globale beperkingen gebruikt.

en: Restriction Period
nl_NL: Beperkingsperiode

en: Per Day
nl_NL: Per dag

en: Per Month
nl_NL: Per maand

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
nl_NL: Definieert het tijdsbestek voor het toepassen van gebruikslimieten. Kies uit vooraf gedefinieerde perioden.

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
nl_NL: Het aantal bestanden dat een gebruiker mag downloaden tijdens de geselecteerde periode.

en: Downloads per file
nl_NL: Downloads per bestand

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
nl_NL: Het aantal keren dat hetzelfde bestand door een gebruiker kan worden gedownload tijdens de geselecteerde periode.

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
nl_NL: Aantal ZIP-bestanden dat per gebruiker kan worden gedownload tijdens de geselecteerde periode.

en: Bandwidth usage (in GB)
nl_NL: Bandbreedtegebruik (in GB)

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
nl_NL: De totale hoeveelheid bandbreedte die een gebruiker mag gebruiken tijdens de geselecteerde periode.

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
nl_NL: Gebruiker %s heeft de volgende downloadbeperking ondervonden: %s

en: You can adjust the limit for this user via %s
nl_NL: U kunt de limiet voor deze gebruiker aanpassen via %s

en: User %s has reached the download limitation
nl_NL: Gebruiker %s heeft de downloadlimiet bereikt

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Accessibility
nl_NL: Toegankelijkheid

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
nl_NL: Selecteer via %s welke gebruikersrol de acties kunnen uitvoeren

en: User Permissions
nl_NL: Gebruikersrechten

en: Layout
nl_NL: Opmaak

en: Sort Order
nl_NL: Sorteer volgorde

en: Filters
nl_NL: Uitsluiten

en: Upload Settings
nl_NL: Upload instellingen

en: Notifications
nl_NL: Notificaties

en: Module Access
nl_NL: Module Toegang

en: Who can see this module?
nl_NL: Wie kan deze module zien?

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
nl_NL: Selecteer welke rollen of gebruikers deze actie via de module moeten kunnen uitvoeren.

en: Show login screen
nl_NL: Inlogscherm tonen

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
nl_NL: Een aanmeldingsbericht op de module weergeven als een gebruiker geen rechten heeft om de module te bekijken.

en: Protect with password
nl_NL: Beschermen met wachtwoord

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
nl_NL: Vragen om een wachtwoord in te voeren voordat de inhoud wordt weergegeven.

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Use a secure password.
nl_NL: Gebruik een veilig wachtwoord.

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
nl_NL: U kunt %s?module_pass=...%s toevoegen aan de URL van uw pagina om de module automatisch te ontgrendelen.

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Top folder
nl_NL: Bovenste map

en: Use one account
nl_NL: Gebruik één account

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
nl_NL: Gebruik een map van één van de gekoppelde accounts. Als u deze optie uitschakelt, kunnen uw gebruikers door de mappen van al uw gekoppelde cloud-accounts navigeren.

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
nl_NL: Wanneer u items voor de module Insluiten selecteert, worden alleen die items die het insluiten ondersteunen op de voorkant weergegeven.

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
nl_NL: In plaats van een statische maplocatie kan de module ook verwijzen naar een dynamische maplocatie.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Dynamic Mode
nl_NL: Dynamische modus

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
nl_NL: Wilt u uw gebruikers handmatig koppelen aan de maplocatie of moet de plugin dit automatisch voor u doen?

en: Off
nl_NL: Uit

en: Use a static folder as select on the Content tab.
nl_NL: Gebruik een statische map zoals geselecteerd op het tabblad Inhoud.

en: Manual mode
nl_NL: Handmatige mode

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
nl_NL: Ik zal de gebruikers handmatig koppelen via %sdeze pagina%s.

en: Auto mode
nl_NL: Automatische modus

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
nl_NL: Laat de plugin automatisch de dynamische mappen beheren. Ze zullen in de map geplaatst worden die geselecteerd is op het tabblad Inhoud.

en: Name Template
nl_NL: Naam Template

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
nl_NL: Sjabloonnaam voor automatisch aangemaakte Dynamische Mappen.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
nl_NL: Leeg laten om de waarde te gebruiken die globaal is ingesteld.

en: Available placeholders: %s
nl_NL: Beschikbare placeholders: %s

en: Use Template Folder
nl_NL: Gebruik sjabloonmap

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
nl_NL: Nieuwe mappen kunnen vooraf gevuld worden met bestanden die gekopieerd zijn van een sjabloonmap.

en: Give Access to Root Folder
nl_NL: Toegang geven tot de hoofdmap

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
nl_NL: Selecteer welke gebruikersrollen geen dynamische map moeten krijgen, maar wel toegang tot de bovenliggende map zelf.

en: Quota
nl_NL: Quotum

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
nl_NL: Stel de maximale grootte van de gebruikersmap in (bijv. 10M, 100M, 1G). Wanneer de Upload-functie is ingeschakeld, zal de gebruiker niet kunnen uploaden wanneer de limiet is bereikt.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
nl_NL: Laat dit veld leeg of zet het op -1 voor onbeperkte schijfruimte.

en: Open Subfolder
nl_NL: Open Submap

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
nl_NL: Open een specifieke map in de geselecteerde map. Dit kan handig zijn in combinatie met de functie Dynamische mappen. Hiermee kunt u een Dynamische map maken en tegelijkertijd toegang geven tot een specifieke submap.

en: Basic Actions
nl_NL: Basisacties

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
nl_NL: Selecteer welke acties beschikbaar moeten zijn voor deze module. Voor elke actie kunt u selecteren welke Rollen of Gebruikers deze actie moeten kunnen uitvoeren.

en: Preview
nl_NL: Bekijken

en: Who can preview files via this module?
nl_NL: Wie kan bestanden bekijken via deze module?

en: Inline Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
nl_NL: Voorbeeld openen in een lightbox. Indien uitgeschakeld, wordt het voorbeeld geopend in een nieuw tabblad.

en: Allow preview in new tab
nl_NL: Voorbeeld in nieuw tabblad toestaan

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
nl_NL: Toon de optie "Preview in a new tab" (Voorbeeld in een nieuw tabblad) in het menu File Actions (Bestandsacties).

en: Who can preview files?
nl_NL: Wie kan bestanden bekijken?

en: Download
nl_NL: Download bestand

en: Download content via this module.
nl_NL: Download inhoud via deze module.

en: Who can download?
nl_NL: Wie kan downloaden?

en: Allow ZIP Downloads
nl_NL: ZIP-downloads toestaan

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
nl_NL: Laat gebruikers meerdere bestanden en mappen selecteren voor ZIP-download

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload content to your Cloud account.
nl_NL: Inhoud uploaden naar uw Cloud account.

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
nl_NL: Niet ingelogde gebruikers mogen standaard geen uploads uitvoeren.

en: Who can upload?
nl_NL: Wie kan er uploaden?

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
nl_NL: Zoeken naar bestanden op bestandsnaam en inhoud (wanneer bestanden geïndexeerd zijn).

en: Who can search?
nl_NL: Wie kan zoeken?

en: Full-Text search
nl_NL: Volledige tekst zoeken

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
nl_NL: Zoeken in bestandsinhoud, beschrijvingen, tags en andere metadata.

en: Initial Search Term
nl_NL: Eerste zoekterm

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
nl_NL: Voeg zoektermen toe als u een zoekopdracht wilt starten wanneer de shortcode wordt weergegeven. Houd er rekening mee dat dit alleen van invloed is op de initiële weergave. Als u alleen specifieke bestanden wilt tonen, kunt u het tabblad Uitsluitingen gebruiken

en: Files & Folder Actions
nl_NL: Bestanden en mappen

en: Direct Link
nl_NL: Directe link

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
nl_NL: Genereer links naar documenten op uw website. Alleen gebruikers met toegang tot de module en de inhoud ervan kunnen de link openen.

en: Who can link to content?
nl_NL: Wie kan er naar de inhoud linken?

en: Share
nl_NL: Delen

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
nl_NL: Genereer permanente gedeelde links naar uw inhoud in de Cloud.

en: Who can share content?
nl_NL: Wie kan inhoud delen?

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
nl_NL: Box maakt slechts één gedeelde link per bestand. Het instellen van een wachtwoord, vervaldatum of toestemming verandert in principe de toestemming voor het delen van het bestand zelf. Het zal de bestaande gedeelde link voor het bestand beïnvloeden.

en: Password protection
nl_NL: Wachtwoordbeveiliging

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
nl_NL: Specificeer het wachtwoord voor toegang tot de gedeelde link. Laat leeg om geen wachtwoord te gebruiken.

en: No password.
nl_NL: Geen wachtwoord.

en: Link Expiration
nl_NL: Verlopen link

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
nl_NL: Vervaltijd van de gedeelde link. Standaard verloopt de link niet.

en: No expire date.
nl_NL: Geen vervaldatum.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
nl_NL: U kunt een interval instellen met een van de volgende termen: %s. Bijvoorbeeld: %s.

en: Allow download
nl_NL: Downloaden toestaan

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
nl_NL: Moet de gebruiker de inhoud kunnen downloaden via de gedeelde link?

en: Create new folders
nl_NL: Nieuwe mappen aanmaken

en: Allow users to create folders.
nl_NL: Gebruikers toestaan om mappen te maken.

en: Who can create folders?
nl_NL: Wie kan mappen aanmaken?

en: Add/Edit descriptions
nl_NL: Beschrijvingen toevoegen/bewerken

en: Allow users to add and edit descriptions.
nl_NL: Gebruikers toestaan beschrijvingen toe te voegen en te bewerken.

en: Who can add/edit descriptions?
nl_NL: Wie kan omschrijvingen wijzigen?

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Rename files and folders via this module.
nl_NL: Hernoem bestanden en mappen via deze module.

en: Who can rename files?
nl_NL: Wie kan bestanden hernoemen?

en: Who can rename folders?
nl_NL: Wie kan mappen hernoemen?

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Move content to new folder locations.
nl_NL: Inhoud verplaatsen naar nieuwe maplocaties.

en: Who can move files?
nl_NL: Wie kan bestanden verplaatsen?

en: Who can move folders?
nl_NL: Wie kan mappen verplaatsen?

en: Allow users to copy content.
nl_NL: Gebruikers toestaan inhoud te kopiëren.

en: Who can copy files?
nl_NL: Wie kan bestanden kopiëren?

en: Who can copy folders?
nl_NL: Wie kan er mappen kopiëren?

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
nl_NL: Sta gebruikers toe om content op uw Cloud account te verwijderen.

en: Who can delete files?
nl_NL: Wie kan bestanden verwijderen?

en: Who can delete folders?
nl_NL: Wie kan mappen verwijderen?

en: File Browser view
nl_NL: Bestandbrowser weergave

en: Grid/Thumbnail View
nl_NL: Mini-afbeeldingweergave

en: List View
nl_NL: Bestandenlijst

en: Display filename on hover
nl_NL: Bestandsnaam weergeven bij zweven

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
nl_NL: Geef de bestandsnamen in de miniatuurweergave alleen weer wanneer u met de muis over het bestand beweegt. Indien uitgeschakeld, worden de bestandsnamen en acties direct onder het bestand weergegeven. Op aanraaktoestellen worden ze altijd weergegeven.

en: Show quick preview button
nl_NL: Toon snel voorbeeld knop

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
nl_NL: Sta de gebruiker toe een miniatuur van een bestand te zien wanneer hij met de muis over een knop voor een snel voorbeeld beweegt.

en: Allow switching between views
nl_NL: Schakelen tussen weergaven toestaan

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
nl_NL: Moet de gebruiker de weergave via de module op de Front-End kunnen wijzigen?

en: Show folder tree
nl_NL: Mapstructuur weergeven

en: Display a folder tree for easier navigation.
nl_NL: Geef een mappenstructuur weer om gemakkelijker te navigeren.

en: Show file extension
nl_NL: Toon bestandsextensie

en: Show file size
nl_NL: Bestandsgrootte weergeven

en: Show last modified date
nl_NL: Laatste bewerkingsdatum

en: Show file names
nl_NL: Bestandsnamen tonen

en: Display or Hide the file names in the gallery.
nl_NL: De bestandsnamen in de galerij weergeven of verbergen.

en: Descriptions always visible
nl_NL: Beschrijvingen altijd zichtbaar

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
nl_NL: De beschrijving verschijnt standaard bij zweven. Wanneer deze instelling is ingeschakeld, is hij altijd zichtbaar.

en: Image row height
nl_NL: Hoogte beeldrijen

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
nl_NL: De ideale hoogte die u wilt dat uw rasterrijen zijn. De module past de rijhoogte enigszins aan om de afbeeldingen in het metselwerkraster te passen.

en: Space between images.
nl_NL: Ruimte tussen de beelden.

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
nl_NL: U kunt pixels of percentages gebruiken. Bijvoorbeeld: %s.

en: Leave empty for default value.
nl_NL: Leeg laten voor standaardwaarde.

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
nl_NL: De rondheid van de beeldhoeken in pixels (px).

en: Show Folder Thumbnails
nl_NL: Toon map miniaturen

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
nl_NL: Toon miniaturen voor de mappen in de galerijmodus.

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
nl_NL: Indien ingeschakeld, kunnen de laadprestaties van de Galerij evenredig afnemen met het aantal aanwezige mappen.

en: Media Player
nl_NL: Mediaspeler

en: Video aspect ratio
nl_NL: Video-aspect-verhouding

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
nl_NL: Selecteer de beeldverhouding van uw video's. De hoogte van de videospeler wordt overeenkomstig ingesteld.

en: Landscape
nl_NL: Liggend

en: Portrait
nl_NL: Staand

en: Other
nl_NL: Andere

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
nl_NL: Responsive (automatisch aanpassen van de grootte van de speler op basis van de afmetingen van de video)

en: Auto Play
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Start the media directly when the module is rendered.
nl_NL: Start de media direct wanneer de module wordt weergegeven.

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
nl_NL: Autoplay wordt over het algemeen niet aanbevolen, omdat het wordt gezien als een negatieve gebruikerservaring. Het is ook in veel browsers uitgeschakeld

en: Mediaplayer Buttons
nl_NL: Mediaspeler Knoppen

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
nl_NL: Stel in welke knoppen (indien ondersteund) zichtbaar moeten zijn in de mediaspeler.

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Play
nl_NL: Afspelen

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Volume Slider
nl_NL: Volumeschuifknop

en: Skip back 10 second
nl_NL: Ga 10 seconden terug

en: Jump forward 30 second
nl_NL: Spring 30 seconden vooruit

en: Speed Rate
nl_NL: Snelheid

en: Loop
nl_NL: Continu afspelen

en: Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm

en: Enable Video Advertisements
nl_NL: Videoreclame inschakelen

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
nl_NL: Ondersteunt VAST XML-advertenties om uw video's van geld te voorzien. Momenteel worden alleen Lineaire MP4-elementen ondersteund.

en: VAST XML Tag Url
nl_NL: VAST XML-tag Url

en: Enable Skip Button
nl_NL: Knop voor overslaan inschakelen

en: Skip button visible after (seconds)
nl_NL: Overslaan-knop zichtbaar na (seconden)

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
nl_NL: Laat gebruiker toe om reclame over te slaan nadat het volgende aantal seconden is verstreken

en: Show Playlist
nl_NL: Afspeellijst tonen

en: Playlist view
nl_NL: Weergave afspeellijst

en: Older media player skins do not support some of the settings.
nl_NL: Oudere media player skins ondersteunen sommige instellingen niet.

en: Playlist open on start
nl_NL: Toon afspeellijst aan het begin

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
nl_NL: Geef de afspeellijst direct weer wanneer de module wordt weergegeven.

en: Playlist opens on top of player
nl_NL: Afspeellijst opent boven op de speler

en: Display the playlist above the video container.
nl_NL: Geef de afspeellijst weer boven de video-container.

en: Playlist autoplay
nl_NL: Afspeellijst autoplay

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
nl_NL: Start automatisch het volgende item in de afspeellijst zodra het huidige is afgelopen.

en: Playlist loop
nl_NL: Afspeellijst loop

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
nl_NL: Start de afspeellijst opnieuw zodra deze klaar is.

en: Display thumbnails
nl_NL: Toon miniaturen

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
nl_NL: Voeg miniaturen toe voor de items in de afspeellijst.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
nl_NL: Stel uw eigen thumbnail in door een afbeeldingsbestand toe te voegen met dezelfde naam als het mediabestand. JPG- en PNG-bestandsformaten worden ondersteund.

en: Display the last modified date in the playlist.
nl_NL: Geef de laatst gewijzigde datum in de afspeellijst weer.

en: Link to webshop
nl_NL: Link naar webshop

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
nl_NL: Toon een aankoopknop voor uw media door een url naar uw webshop toe te voegen.

en: Slider Layout
nl_NL: Slider layout

en: Slide height
nl_NL: Dia hoogte

en: The height of your slides.
nl_NL: De hoogte van uw dia's.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
nl_NL: Ruimte tussen de dia's (in "px"). Kan nog niet worden gebruikt in combinatie met de instelling Auto grootte.

en: Slides in viewport
nl_NL: Dia's in viewport

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
nl_NL: Aantal dia's dat tegelijkertijd in het kijkvenster wordt weergegeven.

en: Slide placement
nl_NL: Plaatsing van de dia's

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
nl_NL: Rangschikking van de dia's. Rangschik de dia's in een rij (horizontaal) of kolom (verticaal).

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Centred slides
nl_NL: Gecentreerde dia's

en: Center the active slide in the viewport.
nl_NL: Centreer de actieve dia in het kijkvenster.

en: Auto size
nl_NL: Auto formaat

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zijn de afmetingen van elke dia de natuurlijke afmetingen. Indien uitgeschakeld, zijn alle dia's even groot en bedekt de afbeelding de dia.

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
nl_NL: De instelling %s is experimenteel en kan bij sommige instellingen onverwachte resultaten opleveren. Gebruik met voorzichtigheid.

en: Slide Content
nl_NL: Slide Inhoud

en: Display the last modified date of the item.
nl_NL: Geef de laatste wijzigingsdatum van het item weer.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
nl_NL: De bestandsnamen in de schuifbalk weergeven of verbergen.

en: Show descriptions
nl_NL: Toon omschrijvingen

en: Display descriptions in the slide if available.
nl_NL: Geef beschrijvingen weer in de dia indien beschikbaar.

en: Description position
nl_NL: Positie Omschrijving

en: Select the way in which the description is to be displayed.
nl_NL: Selecteer de manier waarop de beschrijving moet worden weergegeven.

en: Show description via info button.
nl_NL: Beschrijving tonen via infoknop.

en: Show description in slide content when hover over slide.
nl_NL: Toon beschrijving in dia-inhoud wanneer u met de muis over de dia beweegt.

en: Show description directly in slide content.
nl_NL: Beschrijving direct in de inhoud van de dia weergeven.

en: Slider Navigation
nl_NL: Slider navigatie

en: Show dots
nl_NL: Stippen weergeven

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
nl_NL: Navigeer door de dia's met behulp van de puntjes onder de schuifbalk.

en: Show arrows
nl_NL: Toon pijlen

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
nl_NL: Navigeer door de dia's met de pijlen boven de schuifbalk.

en: Slides per animation
nl_NL: Dia's per animatie

en: Number of slides going on with one next click.
nl_NL: Aantal dia's dat met een volgende klik verder gaat.

en: Animation duration
nl_NL: Animatieduur

en: Speed of the slide animation.
nl_NL: Snelheid van de dia-animatie.

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Toggles the automatic change of slides.
nl_NL: Schakelt de automatische wisseling van dia's in.

en: Delay between slides
nl_NL: Vertraging tussen de dia's

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
nl_NL: Vertraging tussen cycli in milliseconden. Staat standaard op 5000.

en: Pause on hover
nl_NL: Pauzeren bij aanwijzen

en: Stops sliding on mouseover.
nl_NL: Stopt met schuiven bij mouseover.

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Direction of slide movement.
nl_NL: Richting van de schuifbeweging.

en: Forward
nl_NL: Vooruit

en: Backward
nl_NL: Achteruit

en: Header
nl_NL: Kop

en: Show header
nl_NL: Toon Koptekst

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
nl_NL: Geef een koptekst weer met de maplocatie en actieknoppen.

en: Show refresh button
nl_NL: Vernieuw knop weergeven

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
nl_NL: Voeg een verversingsknop toe in de kop, zodat gebruikers de gegevens in de module kunnen verversen en wijzigingen kunnen doorvoeren.

en: Show breadcrumb
nl_NL: Toon broodkruimel

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
nl_NL: Toont de broodkruimel met de huidige maplocatie.

en: Use custom name for home folder
nl_NL: Gebruik aangepaste naam voor thuismap

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
nl_NL: In plaats van de oorspronkelijke naam van de bovenste map te gebruiken, kunt u een aangepaste tekst "Home" of "Start" instellen voor de bovenste map in het kruimelpad. Dit is handig als u de naam van de bovenste map niet wilt weergeven.

en: Custom text for the top folder
nl_NL: Aangepaste tekst voor de bovenste map

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
nl_NL: Stel een aangepaste tekst in voor de bovenste map in het pad van de broodkruimelmap. Bijvoorbeeld: "Home" of "Start".

en: Show Thumbnails
nl_NL: Miniaturen Weergeven

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
nl_NL: Toon miniaturen van de bestanden in de Lightbox.

en: Image Source
nl_NL: Afbeelding Bron

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
nl_NL: Selecteer de bron van de afbeeldingen. Grote miniaturen laden snel, het laden van originele bestanden duurt even.

en: Fast - Large preview thumbnails.
nl_NL: Snel - Grote voorbeeldminiaturen.

en: Slow - Show original files.
nl_NL: Traag - Toon originele bestanden.

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
nl_NL: Navigeer door uw documenten in de inline preview. Uitschakelen wanneer elk document afzonderlijk moet worden getoond zonder navigatiepijlen.

en: Open Lightbox on page load
nl_NL: Lightbox openen bij het laden van de pagina

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
nl_NL: Automatisch openen van de lightbox onmiddellijk nadat de module de inhoud heeft geladen. Kan handig zijn als u wilt dat de diavoorstelling op volledig scherm start bij het openen van de pagina.

en: Enable Slideshow
nl_NL: Diavoorstelling inschakelen

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
nl_NL: Schakel de modus Diavoorstelling in voor de Lightbox.

en: Default click behavior
nl_NL: Standaard klikgedrag

en: Select what should happen when you click on a file.
nl_NL: Selecteer wat er moet gebeuren wanneer u op een bestand klikt.

en: Preview file in %s
nl_NL: Voorbeeldbestand in %s

en: Download File
nl_NL: Download bestand

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
nl_NL: Controleer of de actie is ingeschakeld op het tabblad Acties.

en: Embed
nl_NL: Insluiten

en: Aspect ratio
nl_NL: Beeldverhouding

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
nl_NL: Selecteer de beeldverhouding voor uw iFrame. U kunt de breedte van de modulecontainer instellen in het gedeelte Modulecontainer, en de hoogte wordt overeenkomstig ingesteld.

en: Landscape A4
nl_NL: Landschap A4

en: Portrait A4
nl_NL: Staand A4

en: Embed Type
nl_NL: Type insluiten

en: What type of embedding should the document have?
nl_NL: Welk type insluiting moet het document hebben?

en: Read-only
nl_NL: Alleen-lezen

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
nl_NL: Bewerkbare modus is alleen beschikbaar voor Google Docs & Office Docs.

en: Show file name
nl_NL: Bestandsnaam tonen

en: Show the file name of the document above the iFrame.
nl_NL: Toon de bestandsnaam van het document boven het iFrame.

en: Direct media display
nl_NL: Directe mediaweergave

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
nl_NL: U kunt audio-, video- en afbeeldingsbestanden direct weergeven, zonder dat u ze in een iframe hoeft in te sluiten.

en: Module width
nl_NL: Container breedte

en: Set maximum width for the plugin container.
nl_NL: Maximale breedte voor de plugin-container instellen.

en: Module height
nl_NL: Container hoogte

en: Set maximum height for the plugin container.
nl_NL: Maximale hoogte voor de plugin-container instellen.

en: Theme style
nl_NL: Theme Stijl

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
nl_NL: Stel het kleurenthema in dat moet worden gebruikt voor deze module. Dit overschrijft de globale themastijl die is ingesteld op de hoofdpagina met opties van de plugin.

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Light
nl_NL: Licht

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
nl_NL: Geef deze module een specifiek id. U kunt dit id gebruiken om deze module bijvoorbeeld via uw eigen CSS- of JS-code aan te spreken.

en: Custom CSS Classes
nl_NL: Aangepaste CSS-classes

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
nl_NL: Voeg je eigen klassen toe aan de plugin container. Meerdere klassen kunnen worden toegevoegd, gescheiden door een spatie.

en: Scroll to Top
nl_NL: Scroll naar boven

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
nl_NL: Geef de gebruiker snel toegang tot de broodkruimel, mappen en header-acties via de knop 'terug naar boven' van de module.

en: Sorting
nl_NL: Sorteren

en: Sort field
nl_NL: Sorteer veld

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
nl_NL: Selecteer het metagegevensveld dat moet worden gebruikt voor het sorteren van de inhoud.

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Date of creation
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Last modified date
nl_NL: Laatste bewerkingsdatum

en: Shuffle/Random
nl_NL: Shuffle

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Include files
nl_NL: Include bestanden

en: Display your files in the module.
nl_NL: Toon uw bestanden in de module.

en: Include folders
nl_NL: Inclusief mappen

en: Display your folders and subfolders.
nl_NL: Geef uw mappen en submappen weer.

en: Maximum number of files & folders
nl_NL: Maximum aantal bestanden en mappen

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
nl_NL: Maximum aantal te tonen bestanden en mappen in de module. Kan bijvoorbeeld worden gebruikt om alleen de laatste 5 bijgewerkte documenten te tonen. Laat dit veld leeg of stel het in op -1 voor geen limiet.

en: Filter by file extension
nl_NL: Filter op bestandsextensie

en: Show the following file extension
nl_NL: Toon de volgende bestandsextensie

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. (jpg|png|gif).
nl_NL: Voeg extensies gescheiden door | toe, bijv. (jpg|png|gif).

en: Leave empty to disable this filter.
nl_NL: Leeg laten om dit filter uit te schakelen.

en: Hide the following file extension
nl_NL: Verberg de volgende bestandsextensie

en: Filter by Name or ID
nl_NL: Filter op naam of ID

en: Show the following files
nl_NL: Toon de volgende bestanden

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
nl_NL: Voeg bestanden of mappen toe op naam, ID of mimetype gescheiden met | bv. (bestand1.jpg|lange mapnaam).

en: Wildcards like * and ? are allowed.
nl_NL: Jokertekens zoals * en ? zijn toegestaan.

en: Hide the following files
nl_NL: Verberg de volgende bestanden

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
nl_NL: U kunt de uploadfunctie inschakelen via het tabblad Acties.

en: Allow folder upload
nl_NL: Map uploads toestaan

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
nl_NL: Voegt een knop Map toevoegen toe aan het uploadformulier als de browser dat ondersteunt. Hiermee kan de gebruiker mappen uploaden met behoud van de mappenstructuur.

en: Upload immediately
nl_NL: Onmiddellijk uploaden

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
nl_NL: Start de upload direct zodra deze is geselecteerd op het apparaat van de gebruiker.

en: Overwrite existing files
nl_NL: Overschrijf bestaande bestanden

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
nl_NL: Reeds bestaande bestanden overschrijven of de geüploade bestanden automatisch hernoemen.

en: Prefix filename
nl_NL: Voorvoegsel bestandsnaam

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
nl_NL: Voeg een voorvoegsel toe aan de naam van de geüploade bestanden. Dit kan een mappad bevatten.

en: This setting is deprecated.
nl_NL: Deze instelling is verouderd.

en: This setting is replaced with: %s .
nl_NL: Deze instelling wordt vervangen door: %s .

en: File Rename, prefixes & suffixes
nl_NL: Hernoemen van bestanden, voor- en achtervoegsels

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
nl_NL: Pas de bestandsnaam aan door voor- en achtervoegsels toe te voegen en de bestandsnaam zelf te vervangen.

en: Custom button text
nl_NL: Tekst van aangepaste knop

en: Add your file
nl_NL: Voeg bestanden toe

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
nl_NL: Stel een aangepaste tekst in voor de knop "Bestand(en) toevoegen".

en: Add your files
nl_NL: Voeg bestanden toe

en: Upload Requirements
nl_NL: Upload vereisten

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
nl_NL: Beperk of beperk het soort bestanden dat u via deze uploadmodule wilt ontvangen.

en: Restrict file extensions
nl_NL: Beperk bestands extensies

en: No restriction
nl_NL: Geen beperking

en: Max uploads per session
nl_NL: Max uploads per sessie

en: Number of maximum uploads per upload session.
nl_NL: Aantal maximale uploads per uploadsessie.

en: Leave empty for no restriction.
nl_NL: Laat leeg voor geen beperking.

en: Minimum file size
nl_NL: Minimale bestandsgrootte

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
nl_NL: Minimale bestandsgrootte voor bestanden die zijn geselecteerd voor uploaden (bijv. 5 MB).

en: Maximum file size
nl_NL: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
nl_NL: Maximale bestandsgrootte voor bestanden die zijn geselecteerd voor uploaden (bijv. 100 MB). De maximale bestandsgrootte die door uw server wordt ondersteund is: %s.

en: Set Sharing Rights
nl_NL: Rechten voor delen instellen

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
nl_NL: Genereer automatisch gedeelde links voor geüploade bestanden en mappen. Als u de module als uploadveld in uw formulier gebruikt, worden de gedeelde links ook opgeslagen in de formulierverzendingen.

en: Set sharing rights for files
nl_NL: Rechten voor het delen van bestanden instellen

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
nl_NL: Maak automatisch gedeelde links aan voor de geüploade bestanden.

en: Set sharing rights for upload folder
nl_NL: Rechten voor delen instellen voor uploadmap

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
nl_NL: Maak automatisch een gedeelde link voor de uploadmap.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
nl_NL: Beperk het gebruik van deze module. Alle beperkingen worden per gebruiker gecontroleerd.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
nl_NL: U kunt een aangepaste tijdsperiode voor deze module instellen. Dit overschrijft de globale instelling.

en: Download Restrictions
nl_NL: Downloadbeperkingen

en: Limit the number of downloads.
nl_NL: Beperk het aantal downloads.

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
nl_NL: Als uw downloads al beperkt zijn door de globale instellingen, kunt u aangepaste limieten instellen voor deze module.

en: Site-wide enabled
nl_NL: Site-breed ingeschakeld

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
nl_NL: De totale hoeveelheid bandbreedte die een gebruiker mag gebruiken tijdens de geselecteerde periode.

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
nl_NL: Er wordt een schatting van de API-bandbreedte gebruikt. Als een gebruiker stopt met het downloaden van een bestand voordat het voltooid is, zal het nog steeds tellen als een volledige download.

en: Exclude Roles & Users
nl_NL: Rollen en gebruikers uitsluiten

en: Which users are excluded from the limits set above?
nl_NL: Welke gebruikers zijn uitgesloten van de hierboven ingestelde limieten?

en: Email notifications
nl_NL: Email notificaties

en: Notify when someone starts a download.
nl_NL: Geef een melding wanneer iemand een download start.

en: Notify when someone uploads files.
nl_NL: Geef een melding wanneer iemand bestanden uploadt.

en: Notify when someone deletes files or folders.
nl_NL: Geef een melding wanneer iemand bestanden of mappen verwijdert.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
nl_NL: Geef een melding wanneer iemand bestanden naar een andere map verplaatst.

en: Notify when someone copies files or folders.
nl_NL: Geef een melding wanneer iemand bestanden of mappen kopieert.

en: Recipients
nl_NL: Ontvanger

en: Email addresses
nl_NL: E-mailadressen

en: On which email address would you like to receive the notification?
nl_NL: Op welk e-mailadres wilt u de melding ontvangen?

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
nl_NL: Voeg meerdere e-mailadressen toe door ze te scheiden met een komma (<code>,</code>).

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
nl_NL: De plaatsaanduiding %s kan gebruikt worden om meldingen naar de eigenaar(s) van de Persoonlijke map te sturen.

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
nl_NL: Wanneer u deze plaatsaanduiding gebruikt in combinatie met automatisch gekoppelde persoonlijke mappen, moet de %sNaamsjabloon%s de plaatsaanduiding %s bevatten.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
nl_NL: Dat wil zeggen dat de naam van de Persoonlijke Map het e-mailadres van de gebruiker moet bevatten.

en: Skip notification for current user
nl_NL: Melding overslaan voor huidige gebruiker

en: Disable the notification for the user that executes the action.
nl_NL: Schakel de melding uit voor de gebruiker die de actie uitvoert.

en: Sender information
nl_NL: Informatie over de afzender

en: From Name
nl_NL: Naam afzender

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
nl_NL: Voer de naam in van waaruit u de e-mail wilt laten versturen, of gebruik een van de beschikbare plaatshouders.

en: From email address
nl_NL: Verzend e-mailadres

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
nl_NL: Voer een geautoriseerd e-mailadres in waarvandaan u de notificatie-e-mail wilt laten versturen. Om problemen met de bezorgbaarheid te voorkomen, moet u altijd het domein van uw site gebruiken in de e-mail met de afzender.

en: Reply-to address
nl_NL: Antwoordadres

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
nl_NL: Voer een e-mailadres in wanneer u wilt dat een antwoord op de melding naar een ander e-mailadres gaat dan het Van: adres.

en: Please browse to the page to see this content
nl_NL: Blader naar de pagina om deze inhoud te zien

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
nl_NL: Deze inhoud is op dit moment helaas niet beschikbaar. Neem contact op met de beheerders van deze site, zodat zij de betreffende plugin kunnen controleren.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
nl_NL: Deze module (#%s) is momenteel niet actief.

en: Cannot get image
nl_NL: Kan afbeelding niet ophalen

en: Cannot generate thumbnail image
nl_NL: Kan geen miniatuurbeeld genereren

en: Please log in to access this content.
nl_NL: Log in om toegang te krijgen tot deze inhoud.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
nl_NL: Deze inhoud wordt beschermd door een wachtwoord. Vul hieronder je wachtwoord in om de inhoud te bekijken:

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl_NL: Dit bestand is te groot om te worden verzonden (php upload_max_filesize)

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
nl_NL: Dit bestand is te groot om te worden verzonden (html max_file_size)

en: The uploaded file was only partially uploaded
nl_NL: Het bestand is slechts gedeeltelijk geüpload

en: No file was uploaded
nl_NL: Er zijn geen bestanden geüpload

en: Missing a temporary folder
nl_NL: Het bestand kan niet worden weggeschreven (missing temp dir)

en: Failed to write file to disk
nl_NL: Het bestand kan niet worden weggeschreven (no writeable temp dir )

en: A PHP extension stopped the file upload
nl_NL: De bestandsoverdacht is gestopt

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
nl_NL: Dit bestand is te groot om te worden verzonden (php post_max_filesize)

en: File is too big
nl_NL: Het bestand is te groot

en: File is too small
nl_NL: Het bestand is te klein

en: Filetype not allowed
nl_NL: Dit bestandtype is niet toegestaan

en: Maximum number of files exceeded
nl_NL: Maximale aantal uploads is bereikt

en: Image exceeds maximum width
nl_NL: Afbeelding is te breed

en: Image requires a minimum width
nl_NL: Afbeelding is te smal

en: Image exceeds maximum height
nl_NL: Afbeelding is te hoog

en: Image requires a minimum height
nl_NL: Afbeeldingshoogte is te laag

en: Uploading failed
nl_NL: Uploaden mislukt

en: You have reached your usage limit of
nl_NL: U heeft uw upload limiet bereikt van

en: Not uploaded to the cloud
nl_NL: Niet geüpload naar de cloud

en: Not succesfully uploaded to the cloud
nl_NL: Niet succesvol geüpload naar de cloud

en: Failed to add user folder
nl_NL: De gebruikersmap kan niet worden aangemaakt

en: Failed to add user folder with template folder
nl_NL: Gebruikersmap met sjabloonmap is niet toegevoegd

en: Requested directory isn't allowed
nl_NL: Opgevraagde map is niet toegestaan

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
nl_NL: Kies bestanden en mappen rechtstreeks vanuit uw cloudaccount.

en: Specify the returned value on front end
nl_NL: Specificeer de teruggegeven waardes

en: Maximum number of files & folders allowed
nl_NL: Maximum aantal bestanden en mappen toegestaan

en: File ID
nl_NL: Bestand ID

en: Choose from %s
nl_NL: Kies uit %s

en: Select files or folders
nl_NL: Selecteer bestanden of mappen

en: Select the content you want to add.
nl_NL: Selecteer de inhoud die u wilt toevoegen.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: %s added as downloadable file!
nl_NL: %s toegevoegd als downloadbaar bestand!

en: Cannot add %s!
nl_NL: Kan %s niet toevoegen!

en: File previewed
nl_NL: Bestand Voorvertoond

en: File edited
nl_NL: Bestand bewerkt

en: File downloaded
nl_NL: Bestand gedownload

en: File streamed
nl_NL: Bestand gestreamd

en: File shared
nl_NL: Bestand gedeeld

en: File renamed
nl_NL: Bestand hernoemd

en: File deleted
nl_NL: Bestand verwijderd

en: File created
nl_NL: Bestand aangemaakt

en: File moved
nl_NL: Bestand verplaatst

en: File description added
nl_NL: Bestandsbeschrijving toegevoegd

en: File Uploaded
nl_NL: Geüpload bestand

en: File upload failed
nl_NL: Bestand uploaden mislukt

en: User or Role
nl_NL: Gebruiker of rol

en: User slug
nl_NL: Gebruikersslug

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File mimetype
nl_NL: Bestand mimetype

en: File size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: File Icon URL
nl_NL: Bestandspictogram URL

en: File description
nl_NL: Beschrijving van bestand

en: File thumbnail URL
nl_NL: Bestandsminiatuur URL

en: File preview URL
nl_NL: Bestandsvoorbeeld URL

en: Parent folder ID
nl_NL: Ouder map ID

en: Parent folder Path
nl_NL: Bovenliggende map Pad

en: Account Name
nl_NL: Accountnaam

en: Account Email
nl_NL: Account e-mail

en: Account Profile Image Url
nl_NL: Account Profiel Afbeelding Url

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
nl_NL: Namen van eigenaars met toegang tot de map. Gebruikt persoonlijke mapgegevens. (##,###,####)

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
nl_NL: Eigenaar e-mailadressen met toegang tot de map. Gebruikt persoonlijke mapgegevens. (##@##.###,###@###.###)

en: Event ID
nl_NL: Evenement-ID

en: Event Name
nl_NL: Evenement naam

en: Event Description
nl_NL: Beschrijving Evenement

en: Action page
nl_NL: Actie pagina

en: Number of files uploaded (#)
nl_NL: Aantal geüploade bestanden (#)

en: Total file size (#MB)
nl_NL: Totale bestandsgrootte (#MB)

en: List of uploaded files (plain)
nl_NL: Lijst van geüploade bestanden (gewoon)

en: List of uploaded files (HTML)
nl_NL: Lijst van geüploade bestanden (HTML)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
nl_NL: Lijst van geüploade bestanden ID's (##,###,####)

en: Full upload location path
nl_NL: Volledig pad van de uploadlocatie

en: Link to upload location in the cloud
nl_NL: Link naar uploadlocatie in de cloud

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
nl_NL: De plugin registreert de volgende gebeurtenis: {{Select event:%1$s}}

en: The plugin registers a {{new event}}
nl_NL: De plugin registreert een {{new event}}

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
nl_NL: {{Een gebruiker:%1$s}} is klaar met het uploaden van bestanden

en: {{An user}} has finished uploading files
nl_NL: {{Een gebruiker}} is klaar met het uploaden van bestanden

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
nl_NL: Configureer deze module met behulp van de Module Builder of selecteer een bestaande module.

en: Configure Module
nl_NL: Configureer Module

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
nl_NL: Deze WP Cloud Plugin module is nog niet geconfigureerd.

en: Insert your %s content
nl_NL: Voeg uw %s inhoud toe

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Module Configuration
nl_NL: Shortcode opties

en: Generate a form-tag for this upload field.
nl_NL: Genereer een formulier-tag voor dit upload veld.

en: Field type
nl_NL: Veldtype

en: Required field
nl_NL: Verplicht veld

en: Insert Tag
nl_NL: Voeg label toe

en: Generate a cloud upload field.
nl_NL: Een uploadveld voor de cloud genereren.

en: Select Module
nl_NL: Module selecteren

en: Add File
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
nl_NL: Fout 104: Sorry, dit bestand kon niet worden gedownload.

en: Error Downloading File
nl_NL: Fout bij het downloaden van bestand

en: Attach your documents
nl_NL: Uw documenten bijvoegen

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
nl_NL: Pak de shortcode via de Module Configurator en kopieer+plak in dit veld.

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
nl_NL: Maak de moduleconfiguratie via de Module Configurator en kopieer+plak de onbewerkte shortcode in dit veld.

en: Or select a folder
nl_NL: Of selecteer een map

en: Upload Configuration
nl_NL: Configuratie uploaden

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
nl_NL: Laat gebruikers bestanden als bijlage toevoegen aan dit formulier. De bestanden worden opgeslagen in de cloud

en: This field is not editable
nl_NL: Dit veld kan niet worden bewerkt

en: This field is required. Please upload your files.
nl_NL: Dit veld is verplicht. Gelieve uw bestanden te uploaden.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Module is succesfully updated!
nl_NL: Module is succesvol bijgewerkt!

en: Show preview
nl_NL: Voorbeeld weergeven

en: Hide preview
nl_NL: Voorbeeld verbergen

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
nl_NL: Vergeet niet je module aan de voorkant te testen.

en: Configure the upload field with module builder.
nl_NL: Configureer het uploadveld met module builder.

en: Easily add downloadable products right from the cloud.
nl_NL: Voeg eenvoudig downloadbare producten toe direct vanuit de cloud.

en: To be able to use this integration, you only need to link your %s Account to the plugin on the %s.
nl_NL: Om deze integratie te kunnen gebruiken, hoeft u alleen maar uw %s Account te koppelen aan de plugin op de %s.

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: %d file(s) uploaded for product
nl_NL: %d bestand(en) geüpload voor product

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
nl_NL: U kunt nu beginnen met het uploaden van documenten voor de producten die u hebt besteld.

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
nl_NL: Stelt uw klanten in staat om bestanden te uploaden bij het bestellen van dit product.

en: Upload to %s
nl_NL: Upload naar %s

en: Upload Box Settings
nl_NL: Upload Box Instelinngen

en: Description Upload Box
nl_NL: Omschrijving Upload Box

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
nl_NL: Voer een korte beschrijving in van wat de klant moet uploaden

en: See %s for available placeholders
nl_NL: Zie %s voor beschikbare tags

en: Upload Folder Name
nl_NL: Upload Folder naam

en: Shortcodes are supported
nl_NL: Shortcodes worden ondersteund

en: Upload documents
nl_NL: Documenten uploaden

en: Upload Button Text
nl_NL: Upload knop tekst

en: Enter the text for the upload button.
nl_NL: Voer de tekst voor de uploadknop in.

en: Edit manually
nl_NL: Handmatig bewerken

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
nl_NL: Unieke mapnaam waar de uploads moeten worden opgeslagen. Zorg ervoor dat de functie Persoonlijke map is ingeschakeld in de shortcode

en: Show when Order is
nl_NL: Laat zien wanneer Bestelling is

en: Uploaded documents
nl_NL: Geüploade documenten

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
nl_NL: U kunt uw documenten uploaden op de %sbestelpagina%s

en: Upload not available.
nl_NL: Uploaden niet beschikbaar.

en: Please configure the upload location for this product.
nl_NL: Gelieve de uploadlocatie voor dit product te configureren.

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
nl_NL: Neem contact met ons op om dit probleem op te lossen.

en: View documents
nl_NL: Bekijk documenten

en: Order #
nl_NL: Bestelling #

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Cloud Content
nl_NL: Cloud inhoud

en: Raw shortcode
nl_NL: Ruwe shortcode

en: Previous folder
nl_NL: Vorige map

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
nl_NL: Uw browser ondersteunt geen HTML5. U kunt dit bestand alleen downloaden

en: File Size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Select this item
nl_NL: Selecteer dit item

en: Preview in new tab
nl_NL: Voorvertoning in nieuw tabblad

en: Direct link
nl_NL: Directe link

en: Download as
nl_NL: Download als

en: Add to Media Library
nl_NL: Toevoegen aan mediabibliotheek

en: Add description
nl_NL: Voeg omschrijving toe

en: Edit description
nl_NL: Bewerk beschrijving

en: Edit (new window)
nl_NL: Bewerk (nieuw tabblad)

en: Move to
nl_NL: Verplaats naar

en: Make a copy
nl_NL: Maak een kopie

en: More actions
nl_NL: Meer acties

en: Add folder
nl_NL: Nieuwe map toevoegen

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
nl_NL: Om deze inhoud te kunnen bekijken, moet JavaScript zijn ingeschakeld in uw browser

en: To do so, please follow these instructions
nl_NL: Volg deze instructies om Javascript in te schakelen

en: Hang on. Waiting for the files...
nl_NL: Wacht even. Wachten op de bestanden ...

en: Processing...
nl_NL: Verwerken...

en: Success
nl_NL: Succes

en: Error
nl_NL: Fout

en: Waiting
nl_NL: In wachtrij

en: Start upload
nl_NL: Upload starten

en: File not uploaded successfully
nl_NL: Bestand niet succesvol geüpload

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
nl_NL: De volgende bestanden zijn niet succesvol geüpload:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
nl_NL: Het formulier kan niet worden verstuurd. Verwijder alle bestanden die niet correct zijn toegevoegd.

en: Upload is cancelled
nl_NL: Upload is geannuleerd

en: Converting
nl_NL: Converteren

en: Converting failed
nl_NL: Het omzetten is mislukt

en: Please fill in the required fields first
nl_NL: Vul eerst de verplichte velden in

en: Import to Media Library
nl_NL: Importeren naar mediabibliotheek

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Cancel
nl_NL: Terug

en: New name:
nl_NL: Nieuwe naam:

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Copy to clipboard
nl_NL: Kopiëren naar klembord

en: Copied to clipboard!
nl_NL: Gekopieerd naar klembord!

en: Do you really want to delete:
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen:

en: Do you really want to delete these files?
nl_NL: Wilt u deze bestanden verwijderen?

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
nl_NL: Dat werkt niet. Zijn er illegale karakters (<>: "/ \ |? *) In de bestandsnaam?

en: Rename to:
nl_NL: Hernoemen naar:

en: Add a description...
nl_NL: Voeg een beschrijving toe...

en: Configuration problem
nl_NL: Configuratieprobleem

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
nl_NL: Deze module is momenteel gekoppeld aan een cloud account en/of map die niet langer toegankelijk is voor de plugin. Om dit op te lossen, gelieve de module opnieuw te linken naar de juiste map.

en: No content received. Try to reload this page.
nl_NL: Geen inhoud ontvangen. Probeer deze pagina opnieuw te laden.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
nl_NL: Oeps! We konden niet verifiëren dat u geen robot bent :(. Probeer de pagina te vernieuwen.

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Enter a name...
nl_NL: Voer een naam in...

en: Create document
nl_NL: Maak een document aan

en: Select Account
nl_NL: Selecteer account

en: Create zip file
nl_NL: Zip file genereren

en: No files found or selected
nl_NL: Geen bestanden gevonden of geselecteerd

en: Creating zip file
nl_NL: Zip file genereren

en: (x) selected
nl_NL: (x) geselecteerd

en: Share on
nl_NL: Deel op

en: Create direct link
nl_NL: Maak een directe link aan

en: Creating shared link...
nl_NL: Link genereren...

en: This content failed to load
nl_NL: Deze inhoud kan niet worden geladen

en: This image failed to load
nl_NL: Deze afbeelding kan niet worden geladen

en: Module successfully updated.
nl_NL: Module met succes bijgewerkt.

en: The module could not be updated.
nl_NL: De module kon niet worden bijgewerkt.

en: Successfully added module.
nl_NL: Module succesvol toegevoegd.

en: The module could not be added.
nl_NL: De module kon niet worden toegevoegd.

en: Module successfully deleted.
nl_NL: Module met succes verwijderd.

en: The module could not be deleted.
nl_NL: De module kon niet worden verwijderd.

en: File type not allowed
nl_NL: Dit bestandtype is niet toegestaan

en: Results for %s
nl_NL: Resultaten voor %s

en: File is too large
nl_NL: Het bestand is te groot

en: Still Waiting?
nl_NL: Nog steeds aan het wachten?

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
nl_NL: Als het document niet wordt geopend, probeert u waarschijnlijk een beveiligd bestand te openen waarvoor een login nodig is.

en: Try to open the file in a new window.
nl_NL: Probeer het bestand in een nieuw venster te openen.

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
nl_NL: ACTIE NODIG: WP Cloud Plugin verloor autorisatie voor %s account

en: Could not send email
nl_NL: Kon geen e-mail versturen

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
nl_NL: Je gebruikt een browser die geen Flash-player heeft ingeschakeld of geïnstalleerd. Zet de Flash-player-plugin aan of download de nieuwste versie van https://get.adobe.com/flashplayer/

en: Turn off Fullscreen
nl_NL: Schakel het volledige scherm uit

en: Go Fullscreen
nl_NL: Ga volledig scherm

en: Download playlist
nl_NL: Afspeellijst downloaden

en: Purchase
nl_NL: Aanschaffen

en: Jump forward %1 seconds
nl_NL: Spring %1 seconden vooruit

en: Toggle Loop
nl_NL: Loop aan-/uitzetten

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Time Slider
nl_NL: Tijdschuif

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
nl_NL: Gebruik de linker/rechter pijltjestoetsen om één seconde vooruit te gaan, de pijlen omhoog/omlaag om tien seconden vooruit te gaan.

en: Skip back %1 seconds
nl_NL: %1 seconden terugspringen

en: Captions/Subtitles
nl_NL: Ondertitels

en: Chapters
nl_NL: Hoofdstukken

en: Mute Toggle
nl_NL: Stomme Toggle

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
nl_NL: Gebruik de pijltjestoetsen omhoog/omlaag om het volume te verhogen of te verlagen.

en: Unmute
nl_NL: Niet meer dempen

en: Mute
nl_NL: Dempen

en: Skip ad
nl_NL: Advertentie overslaan

en: Skip in 1 second
nl_NL: Overslaan in 1 seconde

en: Skip in %1 seconds
nl_NL: Overslaan over %1 seconden

en: Source Chooser
nl_NL: Bronkiezer

en: Live Broadcast
nl_NL: Live-uitzending

en: Albanian
nl_NL: Albanees

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Belarusian
nl_NL: Wit Russisch

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaars

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Chinese
nl_NL: Chinees

en: Chinese (Simplified)
nl_NL: Chinees (Vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl_NL: Chinees (traditioneel)

en: Croatian
nl_NL: Kroatisch

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: English
nl_NL: Engels

en: Estonian
nl_NL: Ests

en: Filipino
nl_NL: Filippijns

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: French
nl_NL: Frans

en: Galician
nl_NL: Galicisch

en: German
nl_NL: Duits

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Haitian Creole
nl_NL: Haïtiaans Creools

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Irish
nl_NL: Iers

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Macedonian
nl_NL: Macedonisch

en: Malay
nl_NL: Maleis

en: Maltese
nl_NL: Maltees

en: Norwegian
nl_NL: Noors

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Slovenian
nl_NL: Sloveens

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Thai
nl_NL: Thais

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: Yiddish
nl_NL: Jiddisch

en: Embed Files
nl_NL: Bestanden insluiten

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
nl_NL: Merk op dat de ingesloten bestanden de rechten hebben om openbaar te worden gedeeld.

en: Insert Direct links
nl_NL: Voeg directe links in

en: Insert Links
nl_NL: Voeg links toe

en: Link to preview
nl_NL: Link naar voorvertoning

en: Reports Dashboard
nl_NL: Rapporten Dashboard

en: Reset Log
nl_NL: Logboek opnieuw instellen

en: All Events
nl_NL: Alle gebeurtenissen

en: Welcome back
nl_NL: Welkom terug

en: Previews
nl_NL: Voorvertoningen

en: Items Shared
nl_NL: Items Gedeeld

en: Select Period
nl_NL: Selecteer periode

en: Events per Day
nl_NL: Gebeurtenissen per dag

en: Top Previews
nl_NL: Top Voorbeschouwingen

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Latest Uploads
nl_NL: Laatste uploads

en: Date
nl_NL: Datum

en: Bandwidth usage
nl_NL: Bandbreedtegebruik

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
nl_NL: Dit is een schatting van de gebruikte API-bandbreedte. Er wordt geen rekening mee gehouden als een gebruiker een bestand slechts gedeeltelijk heeft gestreamd of een download heeft gestopt voordat deze voltooid was.

en: Events per User
nl_NL: Gebeurtenissen per gebruiker

en: Downloads per User
nl_NL: Downloads per gebruiker

en: Uploads per User
nl_NL: Uploads per gebruiker

en: Event
nl_NL: Gebeurtenis

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Install the plugin
nl_NL: De plugin installeren

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
nl_NL: Navigeer naar Plugins → Add New, klik op Upload Plugin en selecteer het ZIP-pakket. Klik op Nu installeren en vervolgens op Activeren om de plugin in te schakelen.

en: Activate License
nl_NL: Activeer licentie

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
nl_NL: Begin de licentieactivering met behulp van uw Envato account of licentiecode.

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Connect Account(s)
nl_NL: Account(s) aansluiten

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
nl_NL: Klik op de hoofdpagina met pluginopties op Account toevoegen. Autoriseer de plugin door in te loggen op uw Cloud account en toegang te verlenen.

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Create your first Module
nl_NL: Maak uw eerste module

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
nl_NL: Maak of bewerk een pagina/post en voeg het blok WP Cloud Plugin toe via uw favoriete editor. Configureer de module en klik op Publiceren of Bijwerken.

en: Create module
nl_NL: Module maken

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Open Documentation
nl_NL: Open documentatie

en: Create support ticket
nl_NL: Support ticket aanmaken

en: Edit Default Preset
nl_NL: Standaardinstelling bewerken

en: Add Module
nl_NL: Module toevoegen

en: No modules
nl_NL: Geen modules

en: Get started by creating a new module
nl_NL: Begin met het maken van een nieuwe module

en: Title
nl_NL: Titel

en: Created by %s
nl_NL: Gemaakt door %s

en: Is the Module active?
nl_NL: Is de module actief?

en: Copy Shortcode
nl_NL: Kopieer shortcode

en: Preview Module
nl_NL: Voorbeeldmodule

en: Duplicate
nl_NL: Kopiëren

en: Delete Module
nl_NL: Module verwijderen

en: Successfully saved!
nl_NL: Succesvol opgeslagen!

en: Setting not saved!
nl_NL: Instelling niet opgeslagen!

en: No account connected yet
nl_NL: Nog geen account aangesloten

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
nl_NL: De plugin is momenteel niet verbonden met een %s account. Voeg een account toe om toegang te krijgen tot uw inhoud in de cloud.

en: Add Account
nl_NL: Account toevoegen

en: Connect Personal Folders
nl_NL: Persoonlijke mappen aansluiten

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
nl_NL: Alleen handmatig toegevoegde koppelingen tussen gebruikers en mappen worden in deze weergave weergegeven. Als u Dynamische Mappen in de automatische modus gebruikt, worden deze links niet in deze tabel weergegeven.

en: Select Personal Folder
nl_NL: Persoonlijke map selecteren

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
nl_NL: Selecteer de Persoonlijke map van de gebruiker. Stel de functie Persoonlijke mappen in op "handmatig" om de gebruiker alleen toegang te geven tot deze map.

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Version:
nl_NL: Versie:

en: Manage your %s cloud accounts
nl_NL: Beheer uw %s cloud-accounts

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
nl_NL: Autorisatie wordt beheerd door de netwerkbeheerder via de %sNetwerkinstellingen%s

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
nl_NL: Wat gebeurt er met mijn gegevens als ik de plugin autoriseer?

en: License
nl_NL: Licentie

en: Thanks for registering your product!
nl_NL: Bedankt voor het registreren van uw product!

en: Check for updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Deactivate License
nl_NL: Deactiveer licentie

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Support Expired
nl_NL: Ondersteuning Verlopen

en: Renew now!
nl_NL: Nu vernieuwen!

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
nl_NL: De rondheid (px) van diverse plugin-elementen, zoals bestandstegels, modale dialoogvensters en knoppen.

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
nl_NL: De ruimte (px) tussen rijen en kolommen van verschillende plugin-elementen, zoals het raster van de bestandsbrowser.

en: Color Palette
nl_NL: Kleurenpalet

en: Theme Style
nl_NL: Theme Stijl

en: Accent Color
nl_NL: Accentkleur

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Dark 1
nl_NL: Donker 1

en: Dark 2
nl_NL: Donker 2

en: Background color for dark theme
nl_NL: Achtergrondkleur voor donker thema

en: White
nl_NL: Wit

en: Light 1
nl_NL: Licht 1

en: Light 2
nl_NL: Licht 2

en: Background color for light theme
nl_NL: Achtergrondkleur voor licht thema

en: Loading Spinner & Images
nl_NL: Spinner & Afbeeldingen

en: Select Loader Spinner
nl_NL: Laderspinner kiezen

en: Custom Image (selected below)
nl_NL: Aangepaste afbeelding (hieronder geselecteerd)

en: General Loader
nl_NL: Algemene lader

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
nl_NL: Afbeelding laden die wordt gebruikt in de module Bestandsbrowser en Galerij

en: No Results
nl_NL: Geen resultaten

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
nl_NL: Afbeelding getoond in de bestandsbrowser en galerijmodule wanneer er geen inhoud is gevonden in de geopende map.

en: Access Forbidden
nl_NL: Verboden toegang

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
nl_NL: Beeld getoond wanneer een module niet toegankelijk is voor de gebruiker.

en: iFrame Loader
nl_NL: iFrame Lader

en: Loading image used for previews and iFrams.
nl_NL: Beeld laden dat wordt gebruikt voor previews en iFrams.

en: Icon Set
nl_NL: Pictogram Set

en: File Browser Icon Set
nl_NL: Bestandsbrowser Pictogrammenset

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
nl_NL: Wijzigingen aan de standaardpictogrammen gaan tijdens een update verloren.

en: LightBox
nl_NL: Lightbox

en: LightBox Skin
nl_NL: Lightbox uiterlijk

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
nl_NL: Selecteer welke skin u wilt gebruiken voor het Inline voorbeeld.

en: Lightbox Scroll
nl_NL: Lichtbox Scroll

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
nl_NL: Stelt het pad in voor het wisselen van vensters. Mogelijke waarden zijn 'verticaal' en 'horizontaal' en de standaardwaarde is 'verticaal'.

en: Allow Mouse Click on Image
nl_NL: Muisklik op de afbeelding toestaan

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
nl_NL: Moeten mensen toegang hebben tot het contextmenu met de rechtermuisknop om bijvoorbeeld de afbeelding op te slaan?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
nl_NL: Wanneer moet de kop met titel en actiemenu worden getoond?

en: Always.
nl_NL: Altijd.

en: Show after clicking on the Lightbox.
nl_NL: Toon na een klik op de Lightbox.

en: Show when hovering over the Lightbox.
nl_NL: Wordt getoond wanneer u met de muis over de Lightbox beweegt.

en: Never.
nl_NL: Nooit.

en: Caption / Description
nl_NL: Titel/Omschrijving

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
nl_NL: Wanneer moet de beschrijving worden getoond in de Gallery Lightbox?

en: Hover over module to show navigation bar
nl_NL: Zweef over module om navigatiebalk weer te geven

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
nl_NL: Toon de navigatiebalk wanneer de gebruiker de Galerij begint te gebruiken. Indien uitgeschakeld, zal de navigatiebalk altijd zichtbaar zijn.

en: Media Player Skin
nl_NL: Mediaspeler skin

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
nl_NL: Selecteer welke Media Player skin je standaard wilt gebruiken.

en: Load native MediaElement.js library
nl_NL: Laad de MediaElement.js bibliotheek

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
nl_NL: Is de layout van de Media Player helemaal in de war en start hij niet goed op? Als dat het geval is, is het mogelijk dat er een conflict is tussen de bibliotheken van de mediaspeler op uw site. Om dit op te lossen, schakelt u deze instelling in om de oorspronkelijke MediaElement.js-bibliotheek te laden.

en: Custom CSS
nl_NL: Eigen CSS

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
nl_NL: Als u de look van de plugin iets wilt wijzigen, kunt u hier uw aangepaste CSS invoegen. Verander de CSS-bestanden zelf niet omdat deze wijzigingen tijdens een update verloren gaan.

en: Global settings for AUTO-mode
nl_NL: Globale instellingen voor AUTO-modus

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
nl_NL: Deze instellingen worden gebruikt voor alle modules met automatisch gekoppelde Persoonlijke Mappen, tenzij anders aangegeven.

en: Create Personal Folders on registration
nl_NL: Persoonlijke mappen aanmaken bij registratie

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
nl_NL: Maak automatisch de Persoonlijke Mappen aan voor een gebruiker nadat deze zich op de site heeft geregistreerd.

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
nl_NL: Maak alle persoonlijke mappen aan de 1e keer dat een module wordt gebruikt

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
nl_NL: Alle persoonlijke mappen worden aangemaakt bij de eerste weergave van een module met de functie Persoonlijke mappen ingeschakeld.

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
nl_NL: Het aanmaken van een Persoonlijke Map duurt ongeveer 1 sec/map. Het is dus niet aan te raden om deze functie in te schakelen als u veel gebruikers hebt.

en: Update Personal Folders name after profile update
nl_NL: De naam van persoonlijke mappen bijwerken na een profielupdate

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
nl_NL: Zodra een gebruiker zijn profiel bijwerkt, wordt de naam van zijn Persoonlijke Map bijgewerkt.

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
nl_NL: Persoonlijke mappen verwijderen na verwijderen WP-gebruiker

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
nl_NL: Persoonlijke mappen van gebruikers verwijderen nadat ze verwijderd zijn.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
nl_NL: Sjabloonnaam voor automatisch aangemaakte persoonlijke mappen.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
nl_NL: Het naamgevingssjabloon kan ook per shortcode afzonderlijk worden ingesteld.

en: Name Template Prefix for anonymous users
nl_NL: Voorvoegsel naamsjabloon voor anonieme gebruikers

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
nl_NL: Omdat anonieme gebruikers geen gebruikersmetadata hebben die kunnen worden gebruikt in de mapnaamsjabloon, zal de plugin in plaats daarvan een uniek gebruikersmetadata-object genereren voor die gebruikers. Standaard wordt hun mapnaam voorafgegaan door "%s", zodat al hun mappen worden gegroepeerd. U kunt dat voorvoegsel hier wijzigen.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
nl_NL: Meer informatie over de functie Persoonlijke mappen, inclusief video-instructies, vindt u in de %s[Online Documentatie]%s.

en: Global settings for MANUAL-mode
nl_NL: Globale instellingen voor HANDMATIGE-modus

en: "Access Forbidden" Notice
nl_NL: "Toegang verboden" Bericht

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
nl_NL: Bericht dat wordt weergegeven wanneer een gebruiker een module bezoekt met de functie Persoonlijke mappen ingesteld op 'Handmatig' als hij geen persoonlijke map aan zijn account heeft gekoppeld.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
nl_NL: U kunt gebruikers handmatig aan hun persoonlijke map koppelen via de menupagina %s[Persoonlijke mappen]%s.

en: Personal Folders in Internal modules
nl_NL: Persoonlijke mappen in interne modules

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
nl_NL: Persoonlijke mappen inschakelen in Interne modules:

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
nl_NL: Gebruik Persoonlijke Mappen in de Module Configurator en Back-End bestandsbrowser van de plugin.

en: Yes, I link the users manually
nl_NL: Ja, ik link de gebruikers handmatig

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
nl_NL: Ja, laat de plugin de gebruikersmappen voor me maken.

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
nl_NL: Deze instelling beperkt alleen de toegang tot de interne modules van de plugin. Om persoonlijke mappen voor modules op uw site in te schakelen, gebruikt u het configuratiepaneel van de module

en: Location Personal Folders
nl_NL: Locatie Persoonlijke Mappen

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
nl_NL: Selecteer in welke map de persoonlijke mappen moeten worden aangemaakt.

en: Current selected folder
nl_NL: Geselecteerde map

en: Full Access
nl_NL: Volledige toegang

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
nl_NL: Standaard kunnen alleen beheerders door alle persoonlijke mappen navigeren. Voeg andere gebruikersrollen toe als u wilt dat zij alle Persoonlijke Mappen kunnen zien.

en: API Application
nl_NL: API Toepassing

en: Use Custom App
nl_NL: Gebruik aangepaste app

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
nl_NL: Voor een eenvoudige configuratie kun je gewoon de standaard App van de plugin zelf gebruiken.

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
nl_NL: <strong>Alleen</strong> als u uw eigen App wilt gebruiken, vul dan hier uw Client ID in

en: Leave empty for easy setup
nl_NL: Laat leeg voor een gemakkelijk setup

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
nl_NL: Als u uw eigen App wilt gebruiken, vul dan hier uw Client Secret in

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
nl_NL: Stel de OAuth 2.0 Redirect URI in uw toepassing in op de volgende uri:

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
nl_NL: Wij verzamelen geen en hebben geen toegang tot uw persoonlijke gegevens. Zie onze privacyverklaring voor meer informatie.

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
nl_NL: Als u problemen ondervindt bij het gebruik van uw eigen app, kunt u terugvallen op de standaard app door deze instelling uit te schakelen.

en: Box Account Settings
nl_NL: Box Account Instellingen

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
nl_NL: Wie moet toegang hebben tot de links die door de plugin worden aangemaakt? Indien ingesteld op Openbaar zijn de links voor iedereen toegankelijk. Within Organization maakt de links alleen toegankelijk binnen uw organisatie. Anonieme links kunnen worden uitgeschakeld door de tenant beheerder

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Within Organization
nl_NL: Binnen de organisatie

en: Remember last opened location
nl_NL: Herinner de laatst geopende locatie

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
nl_NL: Bij het openen van een pagina met een eerder bezochte Bestandenbrowser module, zal de laatst geopende maplocatie geladen worden. Als u deze instelling uitschakelt, zal de plugin altijd de bovenste map laden.

en: Load Javascripts on all pages
nl_NL: Javascripts op alle pagina's laden

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
nl_NL: Standaard zal de plugin alleen zijn scripts laden als de shortcode aanwezig is op de pagina. Als je dynamisch inhoud laadt via AJAX-oproepen en de plugin verschijnt niet, schakel dan deze instelling in.

en: Support for IE 10 & 11
nl_NL: Ondersteuning voor IE 10 & 11

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
nl_NL: Schakel enkele polyfill javascripts in die door de plugin worden gebruikt, maar niet beschikbaar zijn in oude browsers. Dit gebruikt de externe service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable Gzip compression
nl_NL: Gzip compressie inschakelen

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
nl_NL: Schakelt gzip-compressie in als de browser van de bezoeker het kan verwerken. Dit verhoogt de prestatie van de plugin als u grote hoeveelheden bestanden weergeeft en daarnaast vermindert dit het gebruik van uw bandbreedte . Het maakt gebruik van de PHP ob_gzhandler(). Gebruik deze instelling alstublieft voorzichtig. Test altijd als de plugin nog steeds aan het Front-End werkt, omdat sommige servers al geconfigureerd zijn om inhoud te gzipen!

en: Delete settings on Uninstall
nl_NL: Instellingen verwijderen bij De-installeren

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
nl_NL: Wanneer u de plugin verwijdert, wat wilt u dan doen met uw instellingen? U kunt ze opslaan voor de volgende keer, of ze terugvegen naar de fabrieksinstellingen.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
nl_NL: Wanneer u de instellingen reset, zal de plugin niet langer gekoppeld zijn aan uw accounts, maar hun autorisatie zal niet worden ingetrokken

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
nl_NL: U kunt de machtiging intrekken via het tabblad Dasbhoard.

en: Update automatically
nl_NL: Automatisch bijwerken

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
nl_NL: Wanneer deze ingeschakeld is, zal de plugin automatisch bijgewerkt worden wanneer er een nieuwe versie beschikbaar is. De plugin up-to-date houden is cruciaal omdat de API-service voortdurend verandert.

en: Beta testing
nl_NL: Bètatesten

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kunt u bèta-updates ontvangen ter voorbereiding op de officiële release. Deze zouden redelijk stabiel moeten zijn, maar zullen beschikbaar zijn voordat de definitieve update klaar is voor release.

en: AJAX Requests Checks
nl_NL: AJAX-verzoeken controleren

en: Cross domain verification
nl_NL: Domeinoverschrijdende verificatie

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
nl_NL: Laat de plugin controleren of AJAX verzoeken van dezelfde site komen, blokkeer anders het verzoek om veiligheidsredenen. Schakel dit uit als u een configuratie met meerdere domeinen hebt die naar dezelfde WordPress site wijzen, bijvoorbeeld als u taalspecifieke domeinen gebruikt.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
nl_NL: Gebruik deze instelling met voorzichtigheid! Schakel hem alleen uit als het echt nodig is.

en: Nonce Validation
nl_NL: Nonce Validatie

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
nl_NL: De plugin gebruikt onder andere het WordPress Nonce systeem om je te beschermen tegen verschillende soorten aanvallen waaronder CSRF. Schakel dit uit in geval van conflicten met plugins die dit systeem wijzigen.

en: Cloud Content Accessibility
nl_NL: Toegankelijkheid van cloudcontent

en: Validate file accessibility
nl_NL: De toegankelijkheid van bestanden valideren

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
nl_NL: Laat de plugin controleren of het opgevraagde bestand inderdaad in een map staat die toegankelijk is gemaakt door uw module. U kunt dit uitschakelen als uw gebruikers sowieso toegang hebben tot alle inhoud, of als u de prestaties van de plugin wilt verbeteren.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
nl_NL: Gebruik deze instelling met voorzichtigheid! Schakel deze alleen uit als u de gevolgen begrijpt.

en: Mask Account ID
nl_NL: Account-ID maskeren

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
nl_NL: Verduister de cloud account-ID's die in de broncode en front-end URL's van uw site worden gebruikt.

en: Please use this setting with caution!
nl_NL: Gebruik deze instelling met voorzichtigheid!

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
nl_NL: De gegenereerde gemaskerde Account-ID gebruikt een salt, waardoor bestaande gedeelde of opgeslagen links verbroken kunnen worden als de salt verloren gaat. Dit kan bijvoorbeeld gebeuren als u de plugin opnieuw installeert. Dit is niet omkeerbaar.

en: Login Message
nl_NL: Login bericht

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
nl_NL: Bericht dat wordt weergegeven wanneer de gebruiker wordt gevraagd om in te loggen.

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
nl_NL: Stel een aangepaste aanmeldings-URL in voor gebruik in de aanmeldknop van de modules.

en: Password Message
nl_NL: Wachtwoord

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
nl_NL: Dit bericht wordt weergegeven wanneer een module door een wachtwoord wordt beschermd en de gebruiker wordt gevraagd om het wachtwoord in te voeren.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
nl_NL: reCAPTCHA beschermt u tegen spam en andere vormen van geautomatiseerd misbruik. Met deze reCAPTCHA (V3) integratiemodule kunt u misbruik van uw bestanden door bots blokkeren. Maak uw eigen referenties aan via uw %s.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
nl_NL: De sitesleutel wordt gebruikt om de reCAPTCHA-service op uw site of mobiele toepassing aan te roepen.

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
nl_NL: De geheime sleutel autoriseert de communicatie tussen uw applicatie backend en de reCAPTCHA server om de gebruiker te verifiëren.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
nl_NL: Zorg ervoor dat u V3-sleutels gebruikt. Als u al ReCaptcha gebruikt op uw site, bijv. in een formulier, moet u misschien de ReCaptcha van deze plugin uitschakelen om conflicten te voorkomen.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
nl_NL: De plugin integreert naadloos met een aantal andere goed ontworpen WordPress plugins, waardoor u nog krachtigere oplossingen kunt bouwen.

en: Social Sharing Buttons
nl_NL: Knoppen voor sociaal delen

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
nl_NL: Selecteer welke sharing buttons toegankelijk moeten zijn via de sharing dialogen van de plugin.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
nl_NL: U kunt de links die door de plugin zijn gemaakt verkorten met de verkort API's van TinyURL, Shorte.st, Rebrandly en Bit.ly.

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
nl_NL: Selecteer welke Url Shortener Service u wilt gebruiken voor gedeelde links.

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
nl_NL: Meld je aan voor %s en %s ontvang je API token%s.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
nl_NL: Voer uw aangepaste merkdomein in dat u wilt gebruiken.

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
nl_NL: Voeg uw WorkSpace ID toe als u de URL-verkorter wilt gebruiken voor interactie met uw account in de context van uw Rebrandly Workspace.

en: Your Bitly user name.
nl_NL: Uw Bitly-gebruikersnaam.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
nl_NL: Meld je aan voor %s en %s ontvang je Access Token%s.

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
nl_NL: Videoreclame (IMA/VAST)

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
nl_NL: De mediaspeler van de plugin ondersteunt VAST XML-advertenties om geld te verdienen met je video's. U kunt advertenties inschakelen voor de volledige site en per Media Player shortcode. Op dit moment ondersteunt deze plugin alleen lineaire elementen met MP4

en: Enter your VAST XML tag url.
nl_NL: Voer uw VAST XML tag url in.

en: Leave empty to disable Ads
nl_NL: Laat leeg om Advertenties uit te schakelen

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
nl_NL: Als u het onderstaande voorbeeld van de VAST url niet kunt zien, controleer dan of u geen ad blocker heeft ingeschakeld. VAST url voorbeeld:

en: Exclude users
nl_NL: Gebruikers uitsluiten

en: Which users should we exclude from seeing ads?
nl_NL: Welke gebruikers moeten we uitsluiten van het zien van advertenties?

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
nl_NL: Laat gebruiker toe om reclame over te slaan nadat het volgende aantal seconden is verstreken.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
nl_NL: Sta de gebruiker toe om reclame over te slaan nadat het volgende aantal seconden is verstreken

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
nl_NL: Een verbinding met Slack kan uw beheerworkflow aanzienlijk verbeteren. Dankzij deze integratie kunt u realtime meldingen over belangrijke plugin-gebeurtenissen rechtstreeks in uw Slack-kanalen ontvangen.

en: Webhook URLs for Your Workspace
nl_NL: Webhook URL's voor uw werkruimte

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
nl_NL: De webhook url waar de JSON-gegevens van de notificatie naartoe worden gestuurd.

en: Notifications triggers
nl_NL: Triggers voor meldingen

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
nl_NL: Selecteer de gebeurtenissen waarvoor u meldingen wilt ontvangen.

en: Slack Blocks template (JSON)
nl_NL: Slack Blocks sjabloon (JSON)

en: Available placeholders:
nl_NL: Beschikbare plaatshouders:

en: Test notification
nl_NL: Testmelding

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
nl_NL: Stuur een testmelding naar het kanaal webhook url met behulp van het meldingsblok sjabloon.

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
nl_NL: Wilt u meer flexibiliteit dan de uploadbox kan bieden? Gebruik dan een populaire formulierintegratie waarmee u het perfecte formulier kunt maken!

en: Upload List Template
nl_NL: Uploadlijst Template

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
nl_NL: Deze HTML-sjabloon wordt gebruikt om uploads te vermelden in formulierinzendingen en e-mailbevestigingen. Gebruik geldige HTML voor e-mails.

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
nl_NL: Dit is de tekstversie van de uploadlijst voor wanneer HTML niet wordt ondersteund.

en: Email Sender Information
nl_NL: Informatie over de afzender van de e-mail

en: Lost Authorization Notification
nl_NL: Verloren autorisatie kennisgeving

en: Notification recipient
nl_NL: Kennisgeving ontvanger

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
nl_NL: Als de plugin op een of andere manier zijn autorisatie verliest, wordt een kennisgevingse-mail gestuurd naar het volgende e-mailadres.

en: Download Notifications
nl_NL: Download melding

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Subject for this email notification.
nl_NL: Onderwerp voor deze e-mail.

en: Email Subject for ZIP downloads
nl_NL: E-mail onderwerp voor ZIP downloads

en: Email Body (HTML)
nl_NL: E-mail body (HTML)

en: Upload Notifications
nl_NL: Upload meldingen

en: Delete Notifications
nl_NL: Verwijder Notificatie

en: File item template
nl_NL: Bestandsitem sjabloon

en: Template for %s placeholder
nl_NL: Sjabloon voor %s placeholder

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
nl_NL: Sjabloon voor elk bestandsitem in de bestandslijst in de download/upload/delete notificatie body.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
nl_NL: Selecteer welke rollen of gebruikers de volgende acties moeten kunnen uitvoeren in het WordPress Admin Dashboard.

en: Change Plugin Settings
nl_NL: Wijzig plugin instellingen

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
nl_NL: Wie moet toegang hebben tot de instellingenpagina van de plugin?

en: Link Users to Personal Folders
nl_NL: Gebruikers aan persoonlijke mappen koppelen

en: Who can manually link users to their personal folder?
nl_NL: Wie kan gebruikers handmatig koppelen aan hun persoonlijke map?

en: See Reports
nl_NL: Zie rapporten

en: Who should have access to reports and statistics?
nl_NL: Wie moet toegang hebben tot rapporten en statistieken?

en: Use Back-End Filebrowser
nl_NL: Back-end bestandsbrowser gebruiken

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
nl_NL: Wie moet toegang hebben tot de bestandsbrowser in het admin dashboard?

en: Add & Configure Modules
nl_NL: Modules toevoegen en configureren

en: Who can add and configure modules?
nl_NL: Wie kan modules toevoegen en configureren?

en: Add Direct links
nl_NL: Voeg directe links toe

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
nl_NL: Wie kan links naar gedeelde documenten toevoegen aan uw pagina's en berichten?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
nl_NL: Wie kan documenten op uw pagina's en berichten insluiten?

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
nl_NL: Beperk het gebruik van de plugin modules. U kunt bijvoorbeeld het aantal toegestane downloads beperken. Alle beperkingen worden per gebruiker gecontroleerd.

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
nl_NL: Beperk het aantal downloads voor alle modules. U kunt ook de downloadlimiet per afzonderlijke module regelen in de moduleconfiguratie.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
nl_NL: U kunt individuele limieten instellen voor elk van uw gebruikers in hun gebruikersprofiel.

en: Send email notification when limit is reached
nl_NL: Stuur een e-mailbericht wanneer de limiet is bereikt

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
nl_NL: Stuur een e-mailmelding naar de beheerder wanneer een gebruiker een bepaalde limiet bereikt.

en: Block untraceable users
nl_NL: Onvindbare gebruikers blokkeren

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
nl_NL: Om limieten te kunnen controleren, moet de gebruiker op uw site zijn ingelogd of moeten cookies in hun browser zijn ingeschakeld. Als een gebruiker niet traceerbaar is, wordt de actie geblokkeerd als deze instelling is ingeschakeld.

en: Reset Usage Limits
nl_NL: Gebruikslimieten resetten

en: Resets the current usage limits for all users for today.
nl_NL: Reset de huidige gebruikslimieten voor alle gebruikers voor vandaag.

en: Log Events
nl_NL: Log Gebeurtenissen

en: Register all plugin events.
nl_NL: Registreer alle plugin gebeurtenissen.

en: Summary Email
nl_NL: Samenvatting e-mail

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
nl_NL: E-mail een samenvatting van alle gebeurtenissen die met de plugin zijn gelogd.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
nl_NL: Selecteer het interval waarin de samenvatting moet worden verzonden.

en: Every day
nl_NL: Elke dag

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
nl_NL: Stel in naar welk (e) e-mailadres(sen) de samenvatting moet worden verzonden.

en: Use Webhook
nl_NL: Webhook gebruiken

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
nl_NL: Stuur geautomatiseerde berichten (JSON-gegevens) naar een andere toepassing voor elke gebeurtenis die door de plugin wordt gelogd.

en: Webhook Endpoint URL
nl_NL: Webhook Eindpunt URL

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
nl_NL: De listener URL waar de JSON-gegevens naartoe worden gestuurd.

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
nl_NL: De gebeurtenissen die naar uw eindpunt worden gestuurd, bevatten een handtekening. U kunt dit geheim gebruiken om te controleren of de gebeurtenissen zijn verzonden door deze plugin, en niet door een derde partij. Zie de documentatie voor meer informatie.

en: Use Google Analytics tracker
nl_NL: Google Analytics-tracker gebruiken

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
nl_NL: De plugin stuurt zijn gebeurtenissen naar Google Analytics als uw Google tracker is toegevoegd aan uw site.

en: Purge Cache
nl_NL: Cache legen

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
nl_NL: WP Cloud Plugins gebruikt een cache om de prestaties te verbeteren. Als de plugin op een of andere manier problemen veroorzaakt, probeer dan eerst de cache te resetten.

en: Purge
nl_NL: Legen

en: Purge Thumbnails
nl_NL: Miniaturen wissen

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
nl_NL: Aangezien de API geen thumbnails on the fly levert, zal de plugin ze lokaal genereren en opslaan. U kunt die map indien nodig wissen.

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
nl_NL: Alles (instellingen, modules, gebeurtenislogboeken & gebruikers ⇔ mapkoppelingen)

en: Global settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: User ⇔ Folder links
nl_NL: Gebruiker ⇔ Mapkoppelingen

en: Event Logs
nl_NL: Gebeurtenislogboeken

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
nl_NL: Wanneer u op de knop Exporteren klikt, wordt een (gecomprimeerd) JSON-bestand gegenereerd. U kunt de Import actie hieronder gebruiken om de back-up te herstellen.

en: Import data
nl_NL: Importeer gegevens

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
nl_NL: Selecteer het exportbestand (.json of .gz) dat u wilt importeren. De import vervangt uw huidige gegevens.

en: Reset to Factory Settings
nl_NL: Terugzetten naar Fabrieksinstellingen

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
nl_NL: Wilt u terug naar de standaardinstellingen? Met deze knop worden je instellingen direct teruggezet naar de standaardinstellingen. Wanneer je de instellingen terugzet, zal de plugin niet meer gekoppeld zijn aan je accounts, maar de autorisatie wordt niet ingetrokken. U kunt de autorisatie intrekken via het tabblad Dashboard.

en: Support & Documentation
nl_NL: Ondersteuning & Documentatie

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
nl_NL: Krijg direct hulp voor WP Cloud Plugins met alle bronnen op één plek! Kunt u uw antwoord niet vinden en wilt u direct met iemand spreken? Zorg ervoor dat u een actief supportpakket hebt en maak een ticket aan. Wij zijn er om u te helpen!

en: Requested scopes and justification
nl_NL: Aangevraagde toepassingsgebieden en motivering

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
nl_NL: Om uw inhoud opgeslagen op %s weer te geven, moet u het autoriseren met uw %s account.

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
nl_NL: De autorisatie zal u vragen om de toepassing de volgende scopes toe te kennen:

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
nl_NL: Sta de plugin toe om al uw %s bestanden en bestanden die met u gedeeld worden te zien, te bewerken, te creëren en te verwijderen

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
nl_NL: Sta de plugin toe om uw publiek beschikbare persoonlijke info te zien, zoals naam en profielfoto. Je naam en profielfoto zullen op deze pagina worden getoond voor eenvoudige account identificatie.

en: Information about the data
nl_NL: Informatie over de gegevens

en: Activate your license
nl_NL: Activeer jouw licentie

en: To start using this plugin, please activate your license.
nl_NL: Om deze plugin te kunnen gebruiken, dient u uw licentie te activeren.

en: Activate via Envato Market
nl_NL: Activeren via Envato Market

en: Or insert your license code manually:
nl_NL: Of voer uw licentiecode handmatig in:

en: Terms Regular License
nl_NL: Voorwaarden reguliere licentie

en: Terms Extended License
nl_NL: Voorwaarden Uitgebreide Licentie

en: Network settings
nl_NL: Netwerk instellingen

en: Network Wide Authorization
nl_NL: Netwerk Brede Autorisatie

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
nl_NL: Beheer de gekoppelde accounts via deze pagina in plaats van via de afzonderlijke sites.

en: Licenses are managed per site individually.
nl_NL: Licenties worden per site afzonderlijk beheerd.

en: License terms for WordPress Networks
nl_NL: Licentievoorwaarden voor WordPress netwerken

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
nl_NL: De plugin licentie geeft toestemming om de plugin op één site te gebruiken. U hebt afzonderlijke licenties nodig voor elke site als u de plugin op meerdere sites actief hebt.

en: Module title
nl_NL: Titel van module

en: Raw Shortcode
nl_NL: Ruwe shortcode

en: Choose this module
nl_NL: Kies deze module

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Click to go back
nl_NL: Klik om terug te gaan

en: Back
nl_NL: Terug

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
nl_NL: Om modules direct vanuit het moduleoverzicht te beheren, raden wij u aan de korte versie %s te gebruiken.

en: Enjoying this plugin?
nl_NL: Bent u blij met deze plugin?

en: Not really
nl_NL: Niet echt

en: Yes!
nl_NL: Ja!

en: Great! How about a review, then?
nl_NL: Gaaf! Wat denk je van een review?

en: No, thanks
nl_NL: Nee, dank je

en: Ok, sure!
nl_NL: Ok, prima!

en: Would you mind giving us some feedback?
nl_NL: Wilt u ons wat feedback geven?

en: WordPress environment
nl_NL: WordPress omgeving

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
nl_NL: Dit toont kritische informatie over uw WordPress en serverconfiguratie en items die uw aandacht nodig hebben.

en: WordPress address (URL)
nl_NL: WordPress adres (URL)

en: The root URL of your site.
nl_NL: De root-URL van je website.

en: Site address (URL)
nl_NL: Site adres (URL)

en: The homepage URL of your site.
nl_NL: De URL van uw site's homepage.

en: Plugin version
nl_NL: Plugin-versie

en: The version of this plugin installed on your site.
nl_NL: De versie van deze plugin die op uw site is geïnstalleerd.

en: WordPress version
nl_NL: WordPress versie

en: The version of WordPress installed on your site.
nl_NL: Geïnstalleerde WordPress versie.

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
nl_NL: %1$s - er is een nieuwere versie van WordPress beschikbaar (%2$s)

en: WordPress multisite
nl_NL: WordPress Multisite

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
nl_NL: Of je hebt Wordpress meerdere locaties ingeschakeld.

en: WordPress memory limit
nl_NL: WordPress geheugenlimiet

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nl_NL: Het maximaal geheugen (RAM) waarover de website beschikt.

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
nl_NL: %1$s - We raden aan om het geheugen in te stellen op minstens 256MB. Zie je: %2$s

en: Increasing memory allocated to PHP
nl_NL: Geheugen uitbreiding toewijzen aan PHP

en: WordPress debug mode
nl_NL: WordPress debug-modus

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
nl_NL: Toont of WordPress in Debug Mode staat of niet.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
nl_NL: Geeft aan of WP Cron-opdrachten al dan niet zijn ingeschakeld.

en: Language
nl_NL: Taal

en: The current language used by WordPress. Default = English
nl_NL: De huidige taal die wordt gebruikt door WordPress. Standaard = Engels

en: External object cache
nl_NL: Externe object cache

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
nl_NL: Geeft aan of WordPress al dan niet een externe object cache gebruikt.

en: Server environment
nl_NL: Serveromgeving

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
nl_NL: Informatie over de webserver die momenteel je site host.

en: PHP version
nl_NL: PHP versie

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nl_NL: De PHP versie welke is geïnstalleerd op je hosting server.

en: How to update your PHP version
nl_NL: Hoe uw PHP-versie bijwerken

en: The largest filesize that can be contained in one post.
nl_NL: De grootste bestandsgrootte die kan worden opgenomen in een bericht.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
nl_NL: De hoeveelheid tijd (in seconden) die je site aan 1 enkele operatie mag besteden, voordat er een timing out optreedt (om vastlopen van servers te voorkomen).

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
nl_NL: Het maximum aantal variabelen dat je server mag gebruiken voor 1 enkele functie (om overload te voorkomen).

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
nl_NL: allow_url_fopen is een PHP-instelling waarmee u bestanden van het web kunt openen en lezen net zoals lokale bestanden, maar het kan veiligheidsrisico's opleveren als u het niet voorzichtig gebruikt.

en: The version of cURL installed on your server.
nl_NL: De versie van cURL die geïnstalleerd is op je server.

en: Max upload size
nl_NL: Max upload grootte

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
nl_NL: De grootste bestandsgrootte die geüpload kan worden naar je installatie van WordPress.

en: Default timezone is UTC
nl_NL: Standaard tijdzone is UTC

en: The default timezone for your server.
nl_NL: De standaard tijdzone voor je server.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_NL: Standaardtijdzone is %s - het zou UTC moeten zijn

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
nl_NL: We gebruiken cURL en fopen om te communiceren met API-diensten.

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
nl_NL: Uw server heeft cURL niet ingeschakeld - De plugin kan niet communiceren met de API-service. Neem contact op met uw hostingprovider.

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
nl_NL: GZip (zlib) wordt gebruikt om de AJAX-reacties van de plugin te comprimeren.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
nl_NL: Uw server ondersteunt de functie %s niet - dit is nodig om de uitvoer van de plugin te comprimeren.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
nl_NL: Multibyte String (mbstring) wordt gebruikt om tekencodering om te zetten, zoals bij e-mails of het omzetten van tekens naar kleine letters.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
nl_NL: Uw server ondersteunt de %s-functies niet - dit is nodig voor een betere tekencodering.

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
nl_NL: Draagbare adviserende bestandsvergrendeling (flock) wordt gebruikt voor het caching mechanisme.

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
nl_NL: Uw server ondersteunt de functie %s niet - dit is vereist voor de caching mechanismen. Schakel deze functie in om problemen met het cachen te voorkomen.

en: Secure connection (HTTPS)
nl_NL: Beveiligde verbinding (HTTPS)

en: Is the connection to your store secure?
nl_NL: Is de verbinding met uw winkel veilig?

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
nl_NL: Je winkel gebruikt geen HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over HTTPS-en SSL-certificaten</a>.

en: OpenSSL support
nl_NL: OpenSSL-ondersteuning

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
nl_NL: Kan de plugin OpenSSL gebruiken voor veilige verbindingen en encryptie?

en: Hide errors from visitors
nl_NL: Fouten verbergen voor bezoekers

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
nl_NL: Foutberichten kunnen gevoelige informatie bevatten over uw winkelomgeving. Deze moeten verborgen zijn voor onbetrouwbare bezoekers.

en: Error messages should not be shown to visitors.
nl_NL: Foutberichten mogen niet aan bezoekers worden getoond.

en: You can use the plugin in %s.
nl_NL: Je kunt de plugin in %s gebruiken.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
nl_NL: Met de Gravity PDF-integraties kunt u uw Gravity Forms-inzendingen direct in de cloud opslaan.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: The name of the current active theme.
nl_NL: De naam van het huidig actieve thema.

en: Version
nl_NL: Versie

en: The installed version of the current active theme.
nl_NL: De geïnstalleerde versie van de huidige actieve thema.

en: Author URL
nl_NL: URL van auteur

en: The theme developers URL.
nl_NL: Link naar thema developers website.

en: Child theme
nl_NL: Subthema

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
nl_NL: Geeft aan of het huidige thema een kind-thema is.

en: Parent theme name
nl_NL: Hoofdthema naam

en: The name of the parent theme.
nl_NL: De naam van het huidige actieve parent thema.

en: Parent theme version
nl_NL: Hoofdthema versie

en: The installed version of the parent theme.
nl_NL: De geïnstalleerde versie van het parent thema.

en: Parent theme author URL
nl_NL: URL van de maker van het hoofdthema

en: The parent theme developers URL.
nl_NL: De parent thema ontwikkelaars URL.

en: Active plugins
nl_NL: Actieve Plugins

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Bezoek de plugin homepage

en: Network enabled
nl_NL: Netwerk ingeschakeld

note: translators: %s: plugin author
en: by %s
nl_NL: door %s

en: Display folder tree
nl_NL: Mapstructuur weergeven

en: Go back to the start folder
nl_NL: Ga terug naar de startmap

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Search for files
nl_NL: Zoeken naar bestanden

en: and content
nl_NL: en inhoud

en: Clear
nl_NL: Wis

en: Sort options
nl_NL: Sorteeropties

en: Upload files
nl_NL: Bestanden uploaden

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Deselect all
nl_NL: Deselecteer alles

en: Download folder
nl_NL: Alle bestanden downloaden

en: Download selected
nl_NL: Download geselecteerde bestanden

en: Copy to
nl_NL: Kopieer naar

en: Share folder
nl_NL: Deel map

en: Thumbnails view
nl_NL: Iconen weergeven

en: List view
nl_NL: Bestandenlijst

en: No options...
nl_NL: Geen opties...

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Scroll to top
nl_NL: Scroll naar boven

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Enter password
nl_NL: Vul je wachtwoord in

en: Unlock
nl_NL: Ontgrendelen

en: Upload requirements
nl_NL: Upload vereisten

en: file(s)
nl_NL: bestand(en)

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Maximum size
nl_NL: Maximale grootte

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: File
nl_NL: Bestand

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: Delete file
nl_NL: Verwijder bestand

en: Try to upload the file again
nl_NL: Probeer het bestand opnieuw te uploaden

en: Remove from queue
nl_NL: Verwijderen uit de wachtrij

en: Abort upload
nl_NL: De upload afbreken

en: Hi there!
nl_NL: Hallo daar!

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
nl_NL: Dit is het laatste overzicht van alle activiteiten die sinds %s zijn gelogd

en: No downloads found in this period
nl_NL: Geen downloads gevonden in deze periode

en: No activities found in this period
nl_NL: Geen activiteiten gevonden in deze periode

en: View more activites (%s left)
nl_NL: Bekijk meer activiteiten (%s links)

en: View all activites
nl_NL: Bekijk alle activiteiten

en: View details
nl_NL: Bekijk details

en: More information about %s
nl_NL: Meer informatie over %s

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
nl_NL: De plugin %s is up to date.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
nl_NL: Een nieuwe versie van de plugin %s is beschikbaar.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
nl_NL: Kon niet bepalen of updates beschikbaar zijn voor %s.

en: Unknown update checker status "%s"
nl_NL: Onbekende update status "%s"

en: There is no changelog available.
nl_NL: Er is geen changelog beschikbaar.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
nl_NL: Uw account is niet geverifieerd. Neem een kijkje bij %sthis artikel%s voor meer informatie over hoe u uw account kunt verifiëren

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
nl_NL: U heeft de %s mbstring PHP extensie%s niet ingeschakeld in uw PHP configuratie/pakket

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
nl_NL: Multibyte-string is nodig om (bijv.) niet-Latijnse bestandsnamen te kunnen verwerken.

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
nl_NL:  In de meeste gevallen kan dit worden ingeschakeld via uw serverconfiguratiepaneel. Vraag anders aan uw webhost hoe u deze extensie voor uw server kunt inschakelen.

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
nl_NL: Kan .htaccess bestand niet vinden in cache directory %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
nl_NL: Controleer of het bestand op uw server bestaat of kopieer het uit de %s map

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
nl_NL: De cURL bibliotheek van uw server ondersteund geen TLS1.2 of TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. Dit is vereist door de API om een beveiligde verbinding te maken. Neem contact op met uw webhost en vraag hen om de curl bibliotheek te upgraden en/of TLS1.2 ondersteuning of hoger voor deze bibliotheek in te schakelen

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
nl_NL: De rechten voor het delen van dit bestand verhinderen dat u toegang krijgt tot een %s gedeelde link. Neem contact op met de beheerder om de instellingen voor het delen van dit document in de cloud te wijzigen.

en: Failed to copy.
nl_NL: Kopiëren mislukt.

en: Google popout button
nl_NL: Google popout knop

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
nl_NL: Activeer de Google Pop Out knop die zichtbaar is in de inline preview voor een aantal bestandsformaten.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
nl_NL: De API heeft beperkte ondersteuning voor het on-the-fly aanmaken van ZIP. Daarom moet het ZIP-bestand (tijdelijk) op uw server worden aangemaakt wanneer filters voor de module worden geconfigureerd. Mappen kunnen rechtstreeks via de API worden gedownload als de module niet filtert.

en: Crop thumbnails
nl_NL: Thumbnails bijsnijden

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
nl_NL: Miniaturen bijsnijden tot 1:1 formaat.

en: Include system files
nl_NL: Inclusief systeembestanden

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
nl_NL: Verborgen systeem (.)-bestanden weergeven (bijv. .DS_store, .config)

en: Finished
nl_NL: Afgerond

en: Selecting files...
nl_NL: Bestanden selecteren...

en: Almost ready
nl_NL: Bijna klaar

en: Downloading...
nl_NL: Downloaden...

en: Not yet linked to a folder
nl_NL: Nog niet gekoppeld aan een map

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
nl_NL: Merk op dat de ingesloten bestanden wel de toestemming hebben om publiek te delen [iedereen met een link kan ze bekijken].

en: Link to download
nl_NL: Link om te downloaden

en: Dropbox App Key
nl_NL: Dropbox App Sleutel

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
nl_NL: <strong>Alleen</strong> als u uw eigen App wilt gebruiken, plaats dan hier uw App Key

en: Dropbox App Secret
nl_NL: Dropbox app geheim

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
nl_NL: Als u uw eigen App wilt gebruiken, vul dan hier uw App Secret in

en: Use App Folder
nl_NL: Gebruik de app-map

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
nl_NL: Is uw app geconfigureerd om alleen de app-specifieke map te openen?

en: Dropbox Account Settings
nl_NL: Instellingen Dropbox-account

en: Dropbox Team Folders
nl_NL: Dropbox Team Mappen

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
nl_NL: Geeft je toegang tot je Dropbox Teammappen als je een zakelijk account gebruikt

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
nl_NL: Controleer uw bestaande Shortcodes en handmatig gekoppelde Persoonlijke Mappen wanneer u deze instelling wijzigt. Uw hoofdmap zal niet langer uw Persoonlijke map zijn wanneer Teammappen is ingeschakeld

en: Preferred Download Method
nl_NL: Downloadmethode van voorkeur

en: Select the method that should be used to download your files. Default is to redirect the user to a temporarily url. If you want to use your server as a proxy just set it to Download via Server. In some cases the plugin can always revert to the Download via Server method.
nl_NL: Selecteer de methode die moet worden gebruikt om uw bestanden te downloaden. Standaard wordt de gebruiker omgeleid naar een tijdelijke url. Als je je server als proxy wilt gebruiken stel je het in op Download via Server. In sommige gevallen kan de plugin altijd terugkeren naar de Download via Server methode.

en: Redirect to download url
nl_NL: Omleiding naar download url

en: Use your server as proxy
nl_NL: Gebruik uw server als proxy

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
nl_NL: Aangezien de API niet on the fly miniaturen levert, zal de plugin ze lokaal genereren en opslaan. U kunt die map indien nodig wissen.

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
nl_NL: Lees het volledige privacybeleid als u zich zorgen maakt over uw privacy.

en: Failed to load folder.
nl_NL: Niet gelukt om de map te laden.

en: Failed to load data in folder.
nl_NL: Laadde geen gegevens in de map.

en: My files
nl_NL: Mijn bestanden

en: The feature is disabled.
nl_NL: De functie is uitgeschakeld.

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
nl_NL: Controleer de machtigingen voor delen voor de OneDrive / SharePoint bibliotheek om te zien of delen is toegestaan.

en: Edited
nl_NL: Bewerkt

en: %s edited the %s %s
nl_NL: %s heeft %s %s bewerkt

en: Make sure that the action is enabled.
nl_NL: Controleer of de actie is ingeschakeld.

en: Preview File
nl_NL: Bekijk bestand

en: Edit File
nl_NL: Bestand bewerken

en: Open File in %s
nl_NL: Open bestand in %s

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
nl_NL: De API ondersteunt geen ZIP-creatie on the fly. Daarom moet het ZIP-bestand (tijdelijk) op uw server worden aangemaakt. Om die reden is het niet aan te raden deze instelling in te schakelen wanneer u met grote bestanden of mappen werkt.

en: Edit Microsoft Office documents
nl_NL: Microsoft Office-documenten bewerken

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
nl_NL: Laat gebruikers Google Documenten en Office documenten bewerken.

en: Who can edit documents?
nl_NL: Wie kan documenten bewerken?

en: Show last modified by
nl_NL: Laatst gewijzigd door

en: Use ID3 metadata
nl_NL: Gebruik ID3-metagegevens

en: Editable
nl_NL: Bewerkbaar

en: Editable mode is only available for Office Docs.
nl_NL: De bewerkbare modus is alleen beschikbaar voor Office Documenten.

en: Keep last modified date
nl_NL: Bewaar de laatst gewijzigde datum

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
nl_NL: Standaard wordt de laatst gewijzigde datum veranderd in de datum/tijd waarop het bestand is geüpload. Als u de oorspronkelijke datum wilt behouden, schakelt u deze instelling in.

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
nl_NL: Maximale bestandsgrootte voor bestanden die zijn geselecteerd voor uploaden (bijv. 100 MB).

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
nl_NL: Hallo %s, u hebt toegang gekregen tot uw map. U kunt nu de inhoud van deze map bekijken en downloaden. Als u vragen heeft of verdere hulp nodig heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

en: File download URL
nl_NL: Bestandsdownload URL

en: File can not be found
nl_NL: Bestand kan niet worden gevonden

en: Order not found
nl_NL: Order niet gevonden

en: Modified by
nl_NL: Gewijzigd door

en: Link to editable document
nl_NL: Link naar bewerkbaar document

en: OneDrive Business
nl_NL: OneDrive Bussines

en: Share Personal Folder with user
nl_NL: Persoonlijke map delen met gebruiker

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
nl_NL: Voeg het e-mailadres van de gebruiker toe aan de machtigingen voor delen van de aangemaakte cloudmap. De gebruiker zal direct toegang hebben tot de map via de cloud, niet alleen via deze plugin.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
nl_NL: OneDrive / SharePoint-accountinstellingen

en: SharePoint Site Libraries
nl_NL: SharePoint Site Bibliotheken

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
nl_NL: Moeten de SharePoint Site Libraries toegankelijk zijn via de plugin? Autoriseer de plugin opnieuw met uw account na het wijzigen van deze instelling om er zeker van te zijn dat de plugin toegang krijgt met het juiste scope.

en: SharePoint Sites filter
nl_NL: SharePoint-sites filter

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
nl_NL: Als u wilt dat de plugin alleen specifieke SharePoint-sites vermeldt, kunt u de namen van de SharePoint-sites, gescheiden door een komma (,), toevoegen. Het verminderen van het aantal SharePoint sites die de plugin moet controleren, verbetert de prestaties aanzienlijk.

en: Thumbnail location
nl_NL: Locatie thumbnail

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
nl_NL: Lever miniaturen rechtstreeks vanaf de OneDrive-servers of sla ze op uw eigen server op. Het lokaal opslaan van de miniaturen kan de prestaties van de plugin vertragen.

en: Via this server
nl_NL: Via deze server

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
nl_NL: De plugin genereert miniaturen voor zakelijke accounts als dit ingeschakeld is in de instellingen, en slaat deze lokaal op. U kunt die map indien nodig wissen.

en: Enable API log
nl_NL: Activeer API-logboek

en: When enabled, all API requests will be logged in the file <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Please note that this log file is not accessible via the browser on Apache servers.
nl_NL: Indien ingeschakeld worden alle API verzoeken gelogd in het bestand <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Houd er rekening mee dat dit logbestand niet toegankelijk is via de browser op Apache-servers.

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files
nl_NL: Sta de plugin toe om al uw %s bestanden te zien, te bewerken, te creëren en te verwijderen

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
nl_NL: Sta de plugin toe om toegang tot de inhoud te behouden namens de gebruiker.

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
nl_NL: Dit is het laatste overzicht van alle activiteiten die sinds %s zijn gelogd

en: View more activities (%s left)
nl_NL: Bekijk meer activiteiten (%s links)

en: View all activities
nl_NL: Bekijk alle activiteiten

en: Limited Support!
nl_NL: Beperkte ondersteuning!

en: Shared with me
nl_NL: Gedeeld met mij

en: Failed to create file.
nl_NL: Mislukt om bestand aan te maken.

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
nl_NL: App Folder - Alleen toegang tot bestanden geüpload door de plugin

en: App Folder - Limited Access
nl_NL: App Map - Beperkte toegang

en: No Access
nl_NL: Geen Toegang

en: You are not authorized to add something in this directory.
nl_NL: Je bent niet gemachtigd om iets toe te voegen in deze map.

en: You are not authorized to add a file.
nl_NL: U bent niet gemachtigd om een bestand toe te voegen.

en: Can't create link
nl_NL: Kan geen link creëren

en: %s searched for: %s
nl_NL: %s heeft gezocht naar: %s

en: Failed to create shortcut
nl_NL: Mislukt om snelkoppeling te maken

en: Not all shortcuts could be created
nl_NL: Niet alle snelkoppelingen konden worden gemaakt

en: Successfully added shortcut in new location
nl_NL: Snelkoppeling met succes toegevoegd op nieuwe locatie

en: Create new documents
nl_NL: Nieuwe documenten aanmaken

en: Create new Google Documents via this module.
nl_NL: Maak nieuwe Google Documenten aan via deze module.

en: Who can create documents?
nl_NL: Wie kan documenten maken?

en: Create shortcuts
nl_NL: Snelkoppelingen maken

en: Create shortcuts to files and folder.
nl_NL: Maak snelkoppelingen naar bestanden en mappen.

en: Who can create shortcuts for files?
nl_NL: Wie kan snelkoppelingen voor bestanden maken?

en: Who can create shortcuts for folders?
nl_NL: Wie kan snelkoppelingen voor mappen maken?

en: Edit Google Docs and Office documents
nl_NL: Google Docs en Office-documenten bewerken

en: Edit View
nl_NL: View bewerken

en: What type of view should the editable document have?
nl_NL: Welk type weergave moet het bewerkbare document hebben?

en: Minimalistic View
nl_NL: Minimalistische weergave

en: Full view with toolbar
nl_NL: Volledige weergave met werkbalk

en: Delete to trash
nl_NL: Verwijderen naar prullenbak

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
nl_NL: Plaats verwijderde items in de prullenbak in plaats van ze onmiddellijk definitief te verwijderen.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
nl_NL: Deze instelling is experimenteel en kan onverwachte resultaten opleveren in combinatie met sommige instellingen.

en: Full View
nl_NL: Bekijk profiel

en: Convert Documents
nl_NL: Documenten omzetten

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
nl_NL: U kunt geüploade documenten converteren naar Google Documenten als het bestandsformaat wordt ondersteund.

en: Convert documents to Google Docs
nl_NL: Documenten converteren naar Google Docs

en: Convert following mimetypes
nl_NL: Zet volgende mimetypes om

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
nl_NL: De nieuwe map bevindt zich in de sjabloonmap. Selecteer een andere map.

en: Add shortcut
nl_NL: Snelkoppeling toevoegen

en: Editable with toolbar
nl_NL: Bewerkbaar met werkbalk

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
nl_NL: Merk op dat de ingesloten bestanden openbaar mogen worden gedeeld [iedereen met een link kan ze bekijken]. Google Documenten kunnen ook worden ingesloten in de modus "Bewerken". De rechten voor delen zijn ingesteld op [iedereen met link kan bewerken].

en: Important:
nl_NL: Let op:

en: Google Account Settings
nl_NL: Google-accountinstellingen

en: Google Workspace Domain
nl_NL: Uw Google Workspace-domein

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
nl_NL: Als u een Google Workspace-domein hebt en uw documenten ALLEEN wilt delen met gebruikers die een account hebben in uw Google Workspace-domein, voer dan uw domein in.

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
nl_NL: Als u wilt dat uw documenten toegankelijk zijn voor het publiek, laat u deze instelling leeg.

en: Manage Sharing Permission
nl_NL: Toestemming voor delen beheren

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
nl_NL: Als je de rechten voor het delen van bestanden zelf wilt beheren, schakel deze functie dan uit. Dit kan bijvoorbeeld nuttig zijn wanneer u deze plugin gebruikt in een intranetomgeving.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
nl_NL: Throttle om resourceklachten op budgethosts te voorkomen. Hoe hoger de waarde, hoe langzamer de download/stream wanneer de proxy-downloadmethode wordt gebruikt.

en: Low
nl_NL: Laag

en: High
nl_NL: Hoog

en: Before we start: your Data & Privacy
nl_NL: Voordat we beginnen: uw gegevens & privacy

en: What data should the plugin access?
nl_NL: Tot welke gegevens moet de plugin toegang hebben?

en: Begin authorization
nl_NL: Begin autorisatie

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
nl_NL: U kunt nu de plugin autoriseren om toegang te krijgen tot uw %s account

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
nl_NL: U wordt gevraagd om de toepassing de hieronder beschreven toestemmingen te geven.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
nl_NL: Sta de plugin toe om alleen specifieke %s bestanden die u met deze plugin gebruikt te zien, downloaden, bewerken, maken en verwijderen. We vragen om `see` toestemming zodat u de bestanden via de plugin modules kunt bekijken. De `create` toestemming is nodig voor het laten uploaden van nieuwe inhoud naar uw cloud account. De andere rechten zijn nodig zodat u uw bestanden op uw cloudaccount kunt beheren. Dit omvat het downloaden, hernoemen, bewerken, verwijderen en delen van plugin-specifieke bestanden via de plugin-modules. De plugin heeft geen toegang tot inhoud op uw %s die niet via de plugin is geüpload.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
nl_NL: Sta de plugin toe om al uw %s bestanden en bestanden die met u gedeeld zijn te zien en te downloaden. Wij vragen om `see` toestemming zodat u de bestanden via de plugin modules kunt weergeven, de `download` toestemming staat uw gebruikers toe om bestanden van uw Google Drive te downloaden.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
nl_NL: Sta de plugin toe om al uw %s bestanden en bestanden die met u gedeeld zijn te zien, downloaden, bewerken, creëren en verwijderen. Wij vragen om `see` toestemming zodat u de bestanden via de plugin modules kunt bekijken. De `create` toestemming is nodig voor het laten uploaden van nieuwe inhoud naar uw cloud account. De andere rechten zijn nodig zodat u uw bestanden op uw cloudaccount kunt beheren. Dit omvat het hernoemen, bewerken, verwijderen en delen van uw bestanden via de plugin-modules.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
nl_NL: Sta de plugin toe om uw primaire %s email adres te zien. Het email adres zal worden getoond op deze pagina voor eenvoudige account identificatie.

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
nl_NL: Deze informatie wordt alleen op deze pagina weergegeven om de identificatie van uw account te vergemakkelijken.

en: Almost done...
nl_NL: Bijna klaar...

en: Google Slide
nl_NL: Google Dia
